Ofinka u holčiček

147
1.6.16 19:46

Ofinka u holcicek

Ahoj.Chci se zeptat:chodite strihat ofinku holkam k holici nebo zkracujete doma? muzete sem prosim dat nejake fotecky, jak dlouhou ofinku dceram nechavate? dik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9263
1.6.16 19:52

Doma, ale stříhám jí komplet, ofinku a i vzadu ;) nejsem kadeřnice, ale pár známých stříhávám 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
1.6.16 20:00

Doma, těsně nad obočí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4184
1.6.16 20:01

Občas doma, občas kadeřnice. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
1.6.16 20:01

@Knedlice Párkrát jsem to zkusila, ale výsledky byly poměrně tristní. :lol: A pak jednou, když byly holce asi tři roky, málem přišla při stříhání ofiny o jedno oko a já o všechny nervy, takže od té doby ji beru ke kadeřníkovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23931
1.6.16 20:09

Já stříhám sama a už si ji ufikla i mladá, cca milimetr od hlavy. Sluší jí to 8), už asi měsíc a půl jí to zaručeně neleze do očí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23561
1.6.16 20:13

Stříhám sama, jak ofinu, tak i zbytek vlasů. Kadeřnice nejsem, ale zatím se daří. Mám na stříhání nůžky bez špičky, aby nehrozilo, že jí ublížím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9263
1.6.16 20:20
@laducha píše:
Já stříhám sama a už si ji ufikla i mladá, cca milimetr od hlavy. Sluší jí to 8), už asi měsíc a půl jí to zaručeně neleze do očí :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: je dobrá :lol: přítel jednou takhle v té době 14tiletou příbuznou taky stříhal, už jí hustá ofina lezla do očí, tak se toho chopil, že jí to ostříhá…1/4 roku s ním skoro nepromluvila (a já jí chápu…to co jí vytvořil na hlavě, se snad ani slovy popsat nedá, škoda, že nemám foto :mrgreen: )
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
1.6.16 20:27

Stříhám si holky sama, ale ofinku jim nenechávám. NEjstarší na to nemá vlasy a u prostřední to taky nechávám odrůstat a dávám sponky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
1.6.16 20:29
@Knedlice píše:
Ahoj.Chci se zeptat:chodite strihat ofinku holkam k holici nebo zkracujete doma? muzete sem prosim dat nejake fotecky, jak dlouhou ofinku dceram nechavate? dik

od mala ji nechavam strihat kadernici pac když jsem to dělala sama tak to byl jeden velkej zub navíc ta nase ji vždy i prostriha aby nebyla tak husta ;)a echavam ji lehce k oboci prste aby nic ezasahovalo do ci vůbec rep když jï uhladim a rukou zmacknu tak ab nezasahovala do oci ;)

• Citovat
  • Upravit
1881
1.6.16 20:48

@Knedlice Chodime ke kadernici, vzdy ji to veme nad oboci a kdyz hrozi, ze ji poleze do oci, jdeme znova. Driv jsem strihala doma, ale bylo to samy zub.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
1.6.16 20:55
@laducha píše:
Já stříhám sama a už si ji ufikla i mladá, cca milimetr od hlavy. Sluší jí to 8), už asi měsíc a půl jí to zaručeně neleze do očí :mrgreen:

Dcera si takhle ufikla řasy, fakt milimetr od oka :jazyk: Prej je měla moc dlouhý :mrgreen:

Ofinu jsme stříhali sami, kousek nad obočí, prostě aby to vypadalo hezky, ale nemuselo se to stříhat každý týden. Teď necháváme odrůstat.

• Citovat
  • Upravit
2203
1.6.16 21:08

Sama a vypadá chudina jak Majka z Gurunu :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
1.6.16 21:15

Je takhle ta ofinka v pohode? Co se delky tyka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
1.6.16 21:17

Kamarádka je kadernice, tak ofinu na moji žádost trochu zastrihla, ale nemá klasickou, spíš trochu na bok, jen aby nelezly vlasy do očí. Momentálně nemám žádnou použitelnou fotku :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama