Hledání biologické matky

Anonymní
30.5.16 21:37

Hledání Bio.matky

Ahoj všem. Mám otázku pro ty, které taky někoho hledali nebo mají zkušenosti s
podobnou situací. Jsem adoptovaná. Vím to už od dětství ale až teď jsem se rozhodla pátrat po svých kořenech. Byla jsem tedy na matrice a dozvěděla jsem se jméno biologické matky, datum narození a profesi. Potom jméno a příjmení babičky a dědy. Otec byl neznámý. Samozřejmě už jsem prošla všechny facebooky googly apod. Nikde o matce ani zmínka. Našla jsem jen jedince se stejnym jménem jako ten můj děda ve stejném městě. Jake jsou možnosti abych zjistila bydliště matky? Na adrese kterou měla uvedenou v té matriční knize už asi nepobyva jelikož jsem na zvonku to jméno nenašla. Zkoušela jsem to i přes Pčr ale tam musí udat důvod když někoho hledají. Budu ráda za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2484
30.5.16 21:47

Tak ja patram po rodinne historii a delam rodokmen, ale princip bude stejny. Jela bych do mista toho bydliste uvedeneho v matrice a tam bych se poptala. Vzdycky rikam, ze patram po rodine, ze jsem ta a ta a nestalo se mi, ze by se mnou nekdo vybehl.
Mas jistotu, ze matka zije? I to se da na matrice zjistit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3905
30.5.16 21:53

Matka muze byt vdana a mit jine prijmeni. Pokud to neni prijmeni typu novak a mesto neni praha, zkus na facebooku napsat nekomu tehoz prijmeni, ze hledas xy, treba to bude rodina. Nebo zazvon na nekoho v tom dome, treba tam bude starousedlik a bude neco vedet. Nebo vytvor na fb skupinu koho hledas a rozposli pozvanku do skupiny co nejvice lidem z toho mesta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9719
30.5.16 21:55

Zkus katastr nemovitostí možná něco vlastní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26216

A co se stane až ji najdeš? Ty ji hledáš a ona tebe ne… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Ter85 děkuji za reakci. Jistotu nemám ale je pravděpodobné že ano. Mělo by jí být 44 let. Zkusím se tedy poptat v tom tehdejším bydlišti. Říkám si jak to asi řeší například v poště pro tebe, ne že bych stala o účast v tomto pořadu. Zda-li existuje ještě nějaký legální způsob jak k těmto informacím dojít.

• Nahlásit
  • Citovat
3288
30.5.16 21:57

Můžu se zeptat proč ji hledáš? Asi bych se nechtěla setkat s člověkem který me jako dítě odložil… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5732
30.5.16 21:58

Chápu potřebu najít svou biologickou matku. Jsi ale připravená na to, že tvá biologická matka bude pravděpodobně příšerná? Nebo si maluješ idylku o milující mamince, které tě bezcitné sociální pracovnice bezdůvodně vytrhly z náručí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.16 21:59

@Malaga jelikož adopce proběhla anonymně tak ona mě vyhledat nemůže. Těžko budu vysvětlovat někomu kdo to nezažil proč hledám. Ale důvod je například zájem o informaci jestli mám sourozence.

• Nahlásit
  • Citovat
3288
30.5.16 22:00
@Anonymní píše:
@Ter85 děkuji za reakci. Jistotu nemám ale je pravděpodobné že ano. Mělo by jí být 44 let. Zkusím se tedy poptat v tom tehdejším bydlišti. Říkám si jak to asi řeší například v poště pro tebe, ne že bych stala o účast v tomto pořadu. Zda-li existuje ještě nějaký legální způsob jak k těmto informacím dojít.

Tahle setkání většinou nedopadají moc dobře. Přichází zklamání z toho co člověk očekává a jaká je realita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13803
30.5.16 22:00

Jela bych na adrwsy, ktere mas a poptala se lidi ;)
Hodne stesti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.16 22:02

@evill děkuji. Ještě k tomu příjmení. Když mě měla tak už vdaná byla.muze byt samozřejmě podruhé. Na webu kde jsme.cz jsem našla osobu s tímto příjmením v kraji v kterém byla hlášena tenkrát. Ovšem muž s tímto příjmením tam nebyl. Přivádí mě to na myšlenku že se rozvedla a příjmení si nechala po tom bývalém manzelovi

• Nahlásit
  • Citovat
3288
30.5.16 22:02
@Enmamma píše:
Chápu potřebu najít svou biologickou matku. Jsi ale připravená na to, že tvá biologická matka bude pravděpodobně příšerná? Nebo si maluješ idylku o milující mamince, které tě bezcitné sociální pracovnice bezdůvodně vytrhly z náručí?

Tak nějak to většinou líčí „matky“ v Poště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.16 22:03

@kopejka dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
9719
30.5.16 22:03
@pralinka2727 píše:
Můžu se zeptat proč ji hledáš? Asi bych se nechtěla setkat s člověkem který me jako dítě odložil… :nevim:

Proč to říkáš, vůbec nevíš jak to bylo, tohle takt nechápu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama