Jak koupat děcko ve srchovém koutu

30.5.16 19:36

jak koupat decko ve srchovym koute

Prosim o radu jak koupat rocni decko ve srchovym koute? Na vanicku zacina byt mala dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.5.16 19:38

Mi se sprchujem spolu, ve vanicce od mala jeci, necha se osprchovat, hraje ze sprchou, ted uz i sedi ve spchaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.16 19:39

Mala sama jeste nestoji… jak umit intimni partie… vleze to musi byt dost nepohodne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
30.5.16 19:42

Kup vetsi vanicku :nevim: jsou i pomerne velke, kdyz pohledas. ja jsem koupala obcas ve vanicce i skoro dvouletou, kdyz to bylo nutne :nevim:
tak od roka a pul zvlada zprchovy kout - vetsinu casu stejne sedi a hraje si, pak ji ve stoje sprchnu celou a jde ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2044
30.5.16 19:45

@Ivetka.chumlenova my máme sedátko do vany, má ze spoda přísavky, tak se nemůže převrátit, sedí v tom už od pul roka a myslím že tam do dvou let vydrží ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
30.5.16 19:50

Já malého vždy posadila v koutě na podložku a sprchovala. Pokud už sedí, vlezte si tam spolu, posad ji a osprchni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.16 19:51

To je krasny napat… ale myslim ze malou nedonutim jen tak sedet… zacina vymyslet. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.16 19:53

@Veru-nka… hi obe se tam nevejdem… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka 80
30.5.16 20:05

@Ivetka.chumlenova kup ten nejmensi detskej bazenek kulatej. vleze se do sprchace.teta tak koupala sva vnoucata. napustila jim trochu vody do bazenku

• Citovat
  • Upravit
2028
30.5.16 20:05

@Ivetka.chumlenova tchýně mého syna koupe ve sprchovém koutu tak, že mu dá naspod ručník, aby si na něj mohl sednout a dá mu tam sprchovou hadici ať si s ní hraje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
30.5.16 20:31

Normálně do sprcháče napustím vodu, a sedí tam, a hrajou si tam, u toho umeju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8079
30.5.16 20:39

Já koupu ve sprcháči od 3 měsíců. Napřed jsem měla malého na lehátku, ale to mi moc nevyhovovalo. Pak jsem začala koupat na břiše a teď už si tam sedne nebo leze, tak to je v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
30.5.16 20:47

Za me taky strcit do sprchace malej nafukovaci bazenek :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
30.5.16 20:57

Syn se bojí sprchy, takže když jsme se přestěhovali do bytu bez vany, vytáhla jsem vaničku co měl jako novorozeně a vždycky ji nacpu do sprcháče. Může v ní jen tak tak sedět, ale na hraní mu to stačí a pak se prostě postaví a já ho opláchnu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10468
30.5.16 21:01

Mám gumovou protiskluzovou podložku aby jí to neuklouzlo a vesele si tam hraje. Zadek jí předtím pořádně umyji v umyvadle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama