Pozor na banány!

3669
31.5.16 08:07

Pozor na banány!

Nadpis může znít možná trošku vtipně, ale chtěla bych Vás jen upozornit…Na fb sdílela jedna slečna fotku banánů, kde byli uhnízděny vajíčka nejjedovatějšího pavouka, Palovčíka brazilského. Tyhle banány slečna prý koupila v Lidlu v Rosicích u Brna. Tak si holky dávejte prosím pozor, kdo ví kolik banánu může být napadeno a nemusí to být jen v okolí Brna, snad mezi banány nebyli rodiče těchto pavoučků. Prostě pozor na banány, ať už je kupujete kdekoliv ;)
Zároveň bych se chtěla zeptat, přivezli jste si někdy s ovocem nebo zeleninou domů nějaké „milé“ překvapení? :) Mě se naštěstí nikdy nic takového nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59318
31.5.16 08:08

@juliettee kurňa.. a já pořád doufám, že na ně natrefím a toho fešáka budu mít doma :nevim: a ne.. mmchdm, tohle je zcela běžné, nejen v banánech..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7954
31.5.16 08:09

Tady tyhle krávoviny běží po FB pořád. Když to nejsou banány, tak to jsou citrony. :roll:
A udivuje mě, že na ty kraviny ještě někdo skočí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59318
31.5.16 08:09
@Šmoulice píše:
Tady tyhle krávoviny běží po FB pořád. Když to nejsou banány, tak to jsou citrony. :roll:
A udivuje mě, že na ty kraviny ještě někdo skočí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a tak toto kravina není, oni se sem pavoučci s tímto dostávají..ale je to vzácnost.. vždycky u nás číhám a nic :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7954
31.5.16 08:10
@martina.se píše:
a tak toto kravina není, oni se sem pavoučci s tímto dostávají..ale je to vzácnost.. vždycky u nás číhám a nic :zed:

Tak asi chodíš do špatných obchodů :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5969
31.5.16 08:10

@juliettee Tak není to nic neobvyklého :nevim: Jinak nevím, jakou to má spojitost s Rosicemi a okolím Brna. Ten pavouk cestoval ze svého rodiště v jižní Americe, v okolí Brna se vážně normálně nevyskytuje jinak než vyjímečně v banánech. Ale takových fotek po netu koluje spousta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3669
31.5.16 08:11

Ono to není nějaký článek který sdílel blesk nebo tak něco, to tam vyloženě psala slečna, pod fotkou komunikovala ještě s prodavačkou z toho Lidlu :) jen jsem chtěla varovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3669
31.5.16 08:12
@bartsch píše:
@juliettee Tak není to nic neobvyklého :nevim: Jinak nevím, jakou to má spojitost s Rosicemi a okolím Brna. Ten pavouk cestoval ze svého rodiště v jižní Americe, v okolí Brna se vážně normálně nevyskytuje jinak než vyjímečně v banánech. Ale takových fotek po netu koluje spousta.

já vím že pavouk je z ameriky, ale tak kdyby byl někdo z rosic a šel nakupovat do Lidlu tak si třeba bude dávat větší pozor :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17430
31.5.16 08:12
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
31.5.16 08:14

Na jednu stranu bych si nerada jedovatého pavouka donesla domů, na stranu druhou je to známka toho, že ty banány nejsou zase tak moc „jedovatý“, když tam můžou pavouci přežít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
31.5.16 08:14

A tohle někdo koupí? Než vyberu banány, tak si je pořádně prohlídnu, ne? Už jen proto, jak rychle se kazí.
Ale obecně banány kupuju málo, jednak kvůli postřikům, a jednak se vyhýbám značce Dole, která je skoro všude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
31.5.16 08:15
@martina.se píše:
@juliettee kurňa.. a já pořád doufám, že na ně natrefím a toho fešáka budu mít doma :nevim: a ne.. mmchdm, tohle je zcela běžné, nejen v banánech..

Musíš do Brna :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6354
31.5.16 08:16

Fůj, to je hnus :poblion: docela masakr, já teda všechno kontroluju, než dám do košíku… ale na banány asi začnu koukat víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3669
31.5.16 08:17
@Halibar píše:
Fůj, to je hnus :poblion: docela masakr, já teda všechno kontroluju, než dám do košíku… ale na banány asi začnu koukat víc

taky všechno kontroluju, slečna to asi neudělala, pak si toho prý všimla až u auta a šla je vrátit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59318
31.5.16 08:17
@terinka4444 píše:
Musíš do Brna :lol:
:mrgreen: :mrgreen: daleko, blbý.. chci pavoučka :cert:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek