OGTT test v Praze (Podolí?)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16
17.1.22 14:40

OGTT test v Praze (Podolí?)

Kde lze prosím v Praze podstoupit test na těhotenskou cukrovku ve 24.+ týdnu? K porodu jsem registrovaná v Podolí, takže jsem zkoušela je, ale volala jsem na „infolinku“, přepojili mě a hovor se přerušil. Přímo na čísle mi to neberou, tak začínám mít pochybnosti, jestli volám správně. Máte někdo aktuální zkušenost? Případně kde jinde lze v Praze podstoupit OGTT? Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3206
17.1.22 15:30

Třeba tady na Karlově náměstí - odběrové centrum

https://www.vfn.cz/…ovozni-doba/

Pokud by ti zjistili těhotenskou cukrovku a chodila bys na diabetologii K Apolináři, tak tě stejně budou posílat na kontrolní odběry sem…

Nebo si můžeš na internetu zkusit najít jinou laboratoř v Praze, nevím jestli Synlab dělá. Já při prvním dítěti byla někde na Žižkově, ale tam to zrušili. Při druhým dítku už nevím, kde jsem byla, ale našla jsem si to na internetu.
Tvůj gynekolog by neměl nějaká doporučení, neposílá do konkrétní laboratoře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
17.1.22 16:12

@PapeJ Posílá… Jenže já se právě přestěhovala a na gynekologii stále chodím v Brně, ale teď už bydlím v Praze, takže hledám možnosti v Praze. Vzhledem k přihlášení k porodu v Podolí jsem logicky hledala nejdřív v Podolí, ale jestli mi tam nebudou brát telefony, tak zkusím ten Karlák. Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3206
17.1.22 16:16
@gagalady píše:
@PapeJ Posílá… Jenže já se právě přestěhovala a na gynekologii stále chodím v Brně, ale teď už bydlím v Praze, takže hledám možnosti v Praze. Vzhledem k přihlášení k porodu v Podolí jsem logicky hledala nejdřív v Podolí, ale jestli mi tam nebudou brát telefony, tak zkusím ten Karlák. Díky!

Tak si dej do vyhledávače Testy OGTT Praha a vyjedou ti laboratoře v Praze, co to provádí. Najdi si tu, co nejblíž bydlišti, protože většinou tam musíš brzo ráno, nalačno, tak abys neměla náročný dojíždění. Našla jsem třeba na Olšanské, Praha 3. Ale zase na tom Karláku máš nějakou jistotu, že ty odběry provedou správně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.22 16:19

Doporucuji aeskulab na poliklinice budejovicka (nejvetsi pobocka laborky a musim rict snad i nejhezci co jsem zatim videla ;) )

https://rezervace.aeskulab.cz/ogtt

zrovna minuly tyden jsem tam byla. Objednas se pres web (v mem pripade treba jen 2 dny dopredu). A co je hlavni- delaji to tam spravne! (Jsem zdravotnik). Je tam takova mensi uzavrena kukan pro maminky - dve dvojmistne sedacky a jedna jednomistna. Pak dve tvrde zidle. Tak doporucuji prijit brzi, abys mela meko pod zadkem ;) jinak si to hezky odsesis jako ja na obyc zidlicce (taky se dalo). Doporucuji si vzit piti a napit se hodne rano, a pak jeste muzes pit chvilku po prvnim odberu (pak mi jiz sestra pit zakazala- coz moc nechapu, ale drzela jsem se pokynu). Zachody jsou hnedka za rohem. No a pak damozdrejme zabavicku na ty tri hodiny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat