Ohavne nehty

Anonymní
7.10.20 14:34

Ohavne nehty

Dobry den, prosim anonym, v lete jsem zacala pracovat v kavarne a kvuli castemu myti skla a pouzivani dezinfekce se mi hrozne zblaznily nehty. Vzdy jsme mela svoje, nosila jsem je kratke, ale ted se mi hrozne lamou, trepi, jsou jak papir, zatrhavaii se.. proste hnus. Beru dva mesice doplnky stravy a vitaminy, pouzivam regeneracni lk co mi doporucila mudr ale nic nepomaha a nehty jsou fakt ble. Stydim se za ne. Pokud mate treba nejakou babskou radu tak budu velmi velmi vdecna

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.10.20 14:49

Nos je na doraz krátké, používej ten lak a užívej biotin. Musíš počkat, až ti ty poškozené odrostou a začnou růst nové a zdravé, pár měsíců to potrvá. Jinak jsem důkazem, že se dá celkem důstojně žít i s hnusnýma nehtama. Co mi přijde tisíckrát horší jsou dlouhý nalakovaný plastikový pařáty :zed: to je pak totální ekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6227
7.10.20 14:54

Doporučuji P- shine, mě to moc pomáhá proti lámání nehtů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8832
7.10.20 15:06

Na mytí nádobí budeš muset nosit gumové rukavice, jinak se toho asi nezbavíš. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9377
7.10.20 15:08
@Pruhovaný_mýval píše:
Nos je na doraz krátké, používej ten lak a užívej biotin. Musíš počkat, až ti ty poškozené odrostou a začnou růst nové a zdravé, pár měsíců to potrvá. Jinak jsem důkazem, že se dá celkem důstojně žít i s hnusnýma nehtama. Co mi přijde tisíckrát horší jsou dlouhý nalakovaný plastikový pařáty :zed: to je pak totální ekl.

jj, to mně taky, ještě odrostlé a zažloutlé :poblion: to jsou stokrát lepší ty krátký polámaný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1127
7.10.20 15:49

Zkus si dělat doma gel lak na nehty, ten je na tvé nehty, žádné umělé. Koupíš si LED/UV lampu, pár těch potřebných věcí a je to. Chránila by sis nehty a zároveň je měla pěkné, vydrží to dlouho. A můžeš mít i krátké, i já je tak někdy nosím. Doplňky stravy mi nepomohly, zpevňující nebo vyživující laky na nehty taky ne. Až tohle mi vyřešilo problém :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11866
7.10.20 16:10

Ten lak pouzivej, nehty zpevnuje. Mam dobrou zkusenost s Eveline. Chce to cas, nez to odroste.
Mrkni jeste na vyzivne kremy, ktere se vtiraji do kuzicky kolem nehtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama