Oligoteratozoospermie

Anonymní
27.1.21 15:11

Oligoteratozoospermie

Zdravim vás.. s manželem se snažíme dva roky otěhotnět, před rokem byl manžel na spermiogramu a výsledek normozoospermie, myslím, ze 32 mil/ml, ale jen 4% morfologie.. tento měsíc jsme byli poprvé v Caru, kde manžel byl znova na spermiogramu a výsledek oligoteratozoospermie, jen 11 mil/ml a něco malo přes 1% morfologie.. tenhle výsledek jsme nečekali, když loni byli výsledky nadprůměrné a já tak premyslim jak je to možné, manžel od té doby zhubl, bere selzink cca rok, zdravá strava, pohyb a výsledek je mnohem horší.. vzpominam si, ze asi v říjnu byl chvíli v sauně a ve viřivce, což je asi 3 měsíce zpět, je možné, ze spermie jsou horší kvůli tohohle? Pořad mi to nějak nejde do hlavy, vím, ze spermiogram kolísá a někdy je lepší a někdy horší.. má někdo zkušenost s tímhle výsledkem a nakonec se pomoci vitamínu zlepšil a zadarilo se? :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
166
27.1.21 17:24

Co bylinky? Maca + kotvičník. Pohledej na netu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 06:02

Nám dávali kvůli spermiogramu v Caru 5% na to, ze vyjde inseminace, na ivf jsme se ještě necitili. Manžel dal výpověď ze stresového zaměstnání. Já změnila obvodní doktorku a ta nám při první návštěvě řekla, ze nevidí důvod proč by se nám to nemělo povést prirozene a napsala mi clostik. Měli jsme z toho radost a psychika taky vzala za svy. Po první návštěvě jsem hned otěhotněla a na clostik ani nedošlo. Co psychika u vás?

• Citovat
  • Nahlásit
Lfm
38
28.1.21 08:05

My mame spermiogram horsi. Po 1,5 roce snazeni jsme pocali, ale v 8 tydnu miminko odeslo. Tak jsme po dalsim vice jak roce snazeni, tisici vitaminu a dovolenych sli do Caru a ted mame za sebou 3 transfery.
Tedy sumasumarum, nyni uz 3,5 roku snazeni a miminko v nedohlednu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 15:05
@Anonymní píše:
Nám dávali kvůli spermiogramu v Caru 5% na to, ze vyjde inseminace, na ivf jsme se ještě necitili. Manžel dal výpověď ze stresového zaměstnání. Já změnila obvodní doktorku a ta nám při první návštěvě řekla, ze nevidí důvod proč by se nám to nemělo povést prirozene a napsala mi clostik. Měli jsme z toho radost a psychika taky vzala za svy. Po první návštěvě jsem hned otěhotněla a na clostik ani nedošlo. Co psychika u vás?

A u vás byl problém ve spermiogramu nebo s ovulaci? Já už clostik měla cca rok zpět na 3 měsíce, folikuly krásné, ale nezadarilo se.. jinak manžel má teda taky stresové zamestatni, takže si rikam, zda ta kvalita nemůže mít nějaký vliv na stres, což asi ano :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 15:07

@Lfm achjo, to je hrozné, kdyby to člověk věděl, jde do Caru hned a nečeká rok, dva.. pořad se věří, ze to vyjde přirozené a nakonec stejně jsou ti doktoři potřeba a potom se to jen protahuje :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.1.21 18:13

Ahoj,
u nas taky problem na strane partnera. Mel nesestoupla varlata, operace az v peti letech. V posledni dobe bere Profertil a ma o fous lepsi vysledky. Bez IVF s ICSI to ale stejne nepujde…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat