Pravidelná menstruace, ale žádná ovulace

4
25.1.21 20:11

Pravidelná MS, ale žádná ovulace

Ahoj holky.
S přítelem se rok snažíme o mimčo. Navštívili jsme tedy reprofit, on má podle dr excelentní spermiogram, ale já (27 let) : od 10ti let Ms, hodně bolestiva, od 15-20 let antikoncepce, nikdy zadny problem, az na 2020, nalezena cysta, pri operaci 7cm, nasledovala laparka, kde s odstranenim cysty zaroven i zpruchodnily vejcovody. Na kontrole v reprofitu, zjisteno, ze ovulka neprobiha a misto praskani folikulu vznika cysta, jinak vse v poradku. Ceka me agolutin, 2-3 den cyklu odber krve a pak folikulometrie 11-13 den cyklu, pote ovitrelle. Pokud folikul nepraskne tak nasleduje lecba clostilbegytem, ale pouze dva mesice, pak jedina moznost IVF. Mate nektera zkusenot, ze se Vam rozjela ovulka? A co se tyce ivf, mam strach aby vubec slo i to, ale tam jsem cetla, ze to zalezi na kvalite vajicek. Lecim se se stitnou zlazou( snizena funkce), takze beru pouze tabletky na ni a kyselinu listovou. Diky za odpovedi. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35
26.1.21 05:34

Já mám menzes také pravidelnou, o dítě se snažíme už skoro 9 let ale je fakt, že jsme tomu nechávali většinu času volný průběh :) cysty se mi dělají také a vesměs mám stejný problém jako ty ale já mám Pco :) teď s tím začínáme hýbat naplno. Určitě se nenechej uvrtat hned do ivf, zkuste hormonální léčbu, sice jsou samý Hnusy, ale před ivf na stimulaci to bude to samé, minimálně párkrát vyzkoušet IUI :) já si na hormonální léčbě teď dám minimálně půl roku, pak nějaké IUI a pokud uvidím, že to jinak nejde, půjdu do IVf :) rok není taková doba, aby tě hned na ivf hnali, přeju štěstí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat