Reklama

Olwexya, dávkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 16:46
Olwexya, dávkování

Ahoj, potřebuji poradit. Beru olwexyi již 3 týdny 2× 75 ale je mi teď hůř než na začátku. Moje dr má dovolenou a tak se obracím na Vás.
Nepotřebuji, žádné řeči okolo. Jen chci jasný dvě odpovědi.
Prosím Vás kolik jste brali mg.
Zabrala Vám?
A po jaké době jste navysily?

Děkuji moc, omlouvám se za anonym ale mám tu rodinu a nechci aby to věděli.

Reklama

Reakce:

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 24.09.18 18:48

Tý jo, jak jsem navyšovala si už nepamatuju, každopádně teď beru 2×150 mg. Už asi rok. Předtím jsem měla Asentru, ale začalo mi po ní být zle od žaludku.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 24.09.18 19:50

Ahoj,
já brala nejdřív 150 mg, asi po týdnu až 14ti dnech 225 mg a nezabrala mi, takže jsem pak dostala jiná AD.

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 24.09.18 19:56

@Lollitka je fakt, že u mě ze začátku těch 300 mg dobrý, ale teď poslední měsíce se mi zdá, že se vrací vše do starých kolejí

Lollitka
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 24.09.18 20:01

@Teruna000 A ty ji bereš na úzkosti, nebo deprese, nebo obojí? Já ji měla na deprese a málem to dopadlo špatně, takže to určitě prober s psychiatrem.

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 24.09.18 20:04

Na obsedantně kompulzivní poruchu.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 24.09.18 20:17

@Teruna000 Aha, no já mám OCD také, na tu jsem právě brala Asentru, kterou tu zmiňuješ, ale efekt také nebyl moc veliký. A to ti ze začátku nevadila a pak najednou ti po ní bylo blbě od žaludku? Po jak dlouhé době užívání? Já ji naštěstí snášela dobře, i ten venlafaxin.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 24.09.18 20:23

@Teruna000 A zkoušela jsi KBT? Ta mi kdysi na OCD trochu pomohla.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >