Olwexya, dávkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 16:46
Olwexya, dávkování

Ahoj, potřebuji poradit. Beru olwexyi již 3 týdny 2× 75 ale je mi teď hůř než na začátku. Moje dr má dovolenou a tak se obracím na Vás.
Nepotřebuji, žádné řeči okolo. Jen chci jasný dvě odpovědi.
Prosím Vás kolik jste brali mg.
Zabrala Vám?
A po jaké době jste navysily?

Děkuji moc, omlouvám se za anonym ale mám tu rodinu a nechci aby to věděli.

Reakce:

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 24.09.18 18:48

Tý jo, jak jsem navyšovala si už nepamatuju, každopádně teď beru 2×150 mg. Už asi rok. Předtím jsem měla Asentru, ale začalo mi po ní být zle od žaludku.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 24.09.18 19:50

Ahoj,
já brala nejdřív 150 mg, asi po týdnu až 14ti dnech 225 mg a nezabrala mi, takže jsem pak dostala jiná AD.

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 24.09.18 19:56

@Lollitka je fakt, že u mě ze začátku těch 300 mg dobrý, ale teď poslední měsíce se mi zdá, že se vrací vše do starých kolejí

Lollitka
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 24.09.18 20:01

@Teruna000 A ty ji bereš na úzkosti, nebo deprese, nebo obojí? Já ji měla na deprese a málem to dopadlo špatně, takže to určitě prober s psychiatrem.

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 24.09.18 20:04

Na obsedantně kompulzivní poruchu.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 24.09.18 20:17

@Teruna000 Aha, no já mám OCD také, na tu jsem právě brala Asentru, kterou tu zmiňuješ, ale efekt také nebyl moc veliký. A to ti ze začátku nevadila a pak najednou ti po ní bylo blbě od žaludku? Po jak dlouhé době užívání? Já ji naštěstí snášela dobře, i ten venlafaxin.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 24.09.18 20:23

@Teruna000 A zkoušela jsi KBT? Ta mi kdysi na OCD trochu pomohla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >