Reklama

10 dní slabá menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Banane18
Povídálka 25 příspěvků 24.09.18 11:36
Prosím o radu, 10 dní špinění

Ahojky potřebovala bych radu.
Antikoncepci neberu, s přítelem si,,dáváme pozor" už asi 2 roky.
13.9. Jsem to dostala je to asi 2 dny později než bych měla ale to nevím s jistotou protože si deník nevedu.Od prvního dne do asi třetího to bylo strašně slabé s lehkými bolestmi (normálně to mám moc silné a bolestivé, bez prášku se to nedá).Potom se bolesti úplně utlumili jen na takové lehké tahání v podbřišku. Ale slabé je to pořád stejně, nepotřebuju tampon jen takovou mini vložku ani ta se neušpiní, je to vidět jen když se utřu po čůrání..A není to červené nýbrž hnědé. Jsem stále unavená, žaludek na vodě (taková lehká kocovina),stres nemám. TT jsem si udělala před 5 dny,negativni.Jo mám víc hlad než předtím. Lehkou zácpu mám taky. K doktorce se chystám ale je to s tima terminama u ní katastrofální. A ta druhá Gynekoložka je hrozná, taková drsná..No a hormony mi taky blbnou, najednou si přeju miminko :lol: :srdce: nechápu. Možná se tu někdo najde kdo to už taky zažil. Moc děkuju

Reklama

Reakce:

TesinaSt
Nováček 9 příspěvků 24.09.18 12:05

Nejspíše miminko čekáte :) TT se nedá brát 100% :) Aspoň u mě byl i po měsíci těhu negativní :) Uvidíte u doktorky :)

Banane18
Povídálka 25 příspěvků 24.09.18 12:12

@TesinaSt Myslíš že jsem opravdu těhotná?Možná bych si měla zkusit udělat ještě jednou test přeci jen už uběhlo 6 dní od posledního.. :think:

TesinaSt
Nováček 9 příspěvků 24.09.18 12:19

Může to být, podle rozhození hormonů je to pravděpodobné :) Uvidíš, co řeknou na gyndě spíš :). U mě první až ke konci 1. měsíce jsem začala pociťovat změny, zvláštní pocit v podbřišku, neměla jsem chuť ani na pivo, což u mě bylo divné :D Ale chuť k jídlu veliká :) Nevolnostmi jsem teda netrpěla vůbec :) Když mi vynechala první menstruace, tak to bylo zrovna v období Vánoc, takže u mě gynda neměla význam, zkusila jsem TT, negativní, tak jsem si řekla počkám ještě měsíc do další menstruace, mezitím jsem zkusila dašlí dva TT jiné značky, taky negat. No další měsíc jsem to nedostala, šla jsem na gyndu, hned další týden na kontrolu a hele, já byla v druhém měsíci :) Každá to máme jinak, ale řekla bych, že budeš v tom :) @Banane18

Banane18
Povídálka 25 příspěvků 24.09.18 12:26

Mazec,tak zavolám doktorce.Já myslela i že když už špiním tak dlouho že už se o těhotenství jednat nemůže.A prsa nemám citlivé ,to jsem taky myslela že je důležité :lol: .Ale nevím proč ale strašně by mě potěšilo kdybych byla těhotná,ještě ale před měsícem jsem si říkala ,,hlavně to ne" nebo aspoň teď ne.Nejsme připraveni na dítě,jenže to je mým hormonům úplně jedno :lol:

TesinaSt
Nováček 9 příspěvků 24.09.18 12:33

@Banane18 hele, já to na prsech taky nepociťovala. A bohužel ani teď 16 dní po porodu nemám skoro žádné mléko, takže jsme skončili na UM, což mě mrzí, chtěla jsem kojit. Týden jsem zkoušela vše možné na rozjetí laktace, ale prostě jsem neměla dostatek na nakrmení malého. Ale pořád je lepší mít ho na UM a být oba psychicky OK, než se stresovat kvůli tomu, že nemám jak nakojit apod. Když to nejde tak to nejde. Takže, prsa se nemusí hlásit, že si těhu :D
Ale může to být i něco jiného, než těhu. To vše zjistíš na gyndě :)

Banane18
Povídálka 25 příspěvků 24.09.18 12:47

Taky si myslim že je to důležitější,psychi­ka dělá opravdu hodně.Stejně si radši udělám test.Tentokrát si ale koupím ten drahej takovej modro bílej je :lol: .

TesinaSt
Nováček 9 příspěvků 24.09.18 12:53

@Banane18 Ten jsem měla jako poslední a lhal mi :D No dejte pak vědět po gyndě, jestli jo nebo ne :)

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 24.09.18 13:25

@Banane18 udelej dalsi test.podle me to ale těhotenství nebude.mozna nejaky hormonální výkyv.

Banane18
Povídálka 25 příspěvků 25.09.18 17:29

@TesinaSt
Tak něco neklaplo nějak v tom Cyklu.Dala mi Antikoncepci kterou mám brát dvě tabletky denně a 10 dní pak by se mělo vše vrátit do normálu

TesinaSt
Nováček 9 příspěvků 25.09.18 18:26
@Banane18 píše:
@TesinaSt
Tak něco neklaplo nějak v tom Cyklu.Dala mi Antikoncepci kterou mám brát dvě tabletky denně a 10 dní pak by se mělo vše vrátit do normálu

Tak rozhozeny hormony :) Ale vypadalo to nadějně :D Tak třeba příště :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >