Reklama

Pálení pouze při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 19:42
Pálení pouze při sexu

Měla jste některá pálení pouze při sexu a jinak vůbec? To se děje ted právě mě, nemám žádné problémy, vyjma sexu, je mi nepříjemný, protože mě pálí. Je možné, aby kvasinky pálely jen při sexu?

Reklama

Reakce:

xammy
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 23.09.18 20:03

Nejde spíš o nedostatečnou lubrikaci a nasledne podráždění?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 20:05

@xammy nemyslím si, dřív žádný problém nebyl, objevil se před pár týdny a neustupuje, sexu se spíše vyhýbám, protože se změnil v peklo, jak pálí

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 23.09.18 20:09
@Anonymní píše:
@xammy nemyslím si, dřív žádný problém nebyl, objevil se před pár týdny a neustupuje, sexu se spíše vyhýbám, protože se změnil v peklo, jak pálí

A zkusila jsi opravdu použít lubrikant? A nebo jen odhadujes?

xammy
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 23.09.18 20:12

A když se teď sexu vyhýbas a bojíš se pálení, není možné, že jsi pri něm sevřená a suchá? Můžeš si zkusit koupit nějaký volně prodejný lék na kvasinky, kdyz se to nezlepší tak zajít na gyndu. Ale osobně tipuji tu špatnou lubrikaci z podvedomeho strachu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 20:18

@xammy v lubrikaci ani suchosti problém není, je pravda, že se mi objevil výtok, občas mimo cítím takové jako píchání, ale jinak žádné pálení, to je jen při styku.

xammy
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 23.09.18 20:23

Pak to kvasinky nebo nějaký zánět být může, pokud se objevil výtok a pichani. Skoc si na gyndu.

Anny A
Stálice 61 příspěvků 01.10.18 01:01
@Anonymní píše:
Měla jste některá pálení pouze při sexu a jinak vůbec? To se děje ted právě mě, nemám žádné problémy, vyjma sexu, je mi nepříjemný, protože mě pálí. Je možné, aby kvasinky pálely jen při sexu?

Ano mela jsem to same a trapilo me to pekne dlouhou dobu. Behala jsem na gyndu ale tam jim nevyslo nic spatne ani ze bych mela kvasinky. Casem jsem se dozvedela ze to může byt druh kvasinek nebo bakterii ci co… na které proste testy nemaji a tak se jim neukazou pozitivne… zkus v lekarne nejake volne prodejne cipky nebo zavadeci mast na kvasinky nebo zanety v pochve. To mi pomohlo vzdy chvili ale vracelo se to. Kdyz to nepomuze tak mi pomohl az oreganovy olej a laktobacily. Kdybys s tim mela dlouho problem napis mi do zprávy uz jsem vyzkousela vsechno mozne :lol: drzim palec!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 07:40

@LucinkaPardu­bicei anál opravdu nepraktikujeme.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >