Opruzená pochva?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 17:10
Opruzená pochva?

Dobrý den,
Je mi 18 let a za poslední půl rok jsem měla několikrát opakovaně kvasinkovou infekci. Od úterý cítím tam dole bolest a pálení. Trochu to občas i zasvědi. Pochva je zarudla i vevnitř, a dole u vchodu na stranách má jakoby vysušena místa. Nevím co s tím? Napadlo mě ze to muže být opruzenina, jelikož jsem byla na horách(cely den turistika, na sobě leginy, zpotila jsem se a hygiena v horské chatě taky nic moc). Mate někdo podobné zkušenosti? Bojím se ze je to opět kvasinkova infekce(výtok ale nemám).
Dekuju za odpovědi.

Reakce:
Annabela11
Závislačka 2589 příspěvků 23.09.18 17:23
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Je mi 18 let a za poslední půl rok jsem měla několikrát opakovaně kvasinkovou infekci. Od úterý cítím tam dole bolest a pálení. Trochu to občas i zasvědi. Pochva je zarudla i vevnitř, a dole u vchodu na stranách má jakoby vysušena místa. Nevím co s tím? Napadlo mě ze to muže být opruzenina, jelikož jsem byla na horách(cely den turistika, na sobě leginy, zpotila jsem se a hygiena v horské chatě taky nic moc). Mate někdo podobné zkušenosti? Bojím se ze je to opět kvasinkova infekce(výtok ale nemám).
Dekuju za odpovědi.

Zajdi na gyndu…

GirlsNick
Kecalka 407 příspěvků 23.09.18 20:09

Tyhle příspěvky fakt nechápu.
Co takhle lékař? Jde o vážnou věc na nic bych nečekala.

klarus2638
Nováček 1 příspěvek 24.09.18 15:44

@GirlsNick na gyndu jdu až příští týden. Nevím co s tím do té doby

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >