Vypadávání vlasů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 10:12
Vypadávalní vlasů?

Zdravím.

Je mi 22let, už nějakou dobu mám problém s řídnutím vlasů. Asi od puberty mi začaly vlasy docela padat a řídnout, ale nikdy jsem tomu nevenovala extra pozornost, protože to nebyl žádný extrém. Asi před měsícem jsem ve sprše při mytí vlasů zjistila, že mi v dlaních zůstávají skoro plné hrsti vlasů, prostě šíléné, hrozně mě to vyděsilo. Dneska jsem si všimla, že mi dokonce místy vlasy prosvítají, když si udělám drdol. Volně vlasy už ani nosit nemůžu, vypadá to příšerně…

Má s tím někdo zkušenost, nebo tuší, co by se s tím dalo dělat, pokud je ještě nějaká možnost?

Četla jsem, že to muže být od štítné žlázy, ale před rokem mi dělali testy a byly v pořádku.

Moc děkuji.

Reakce:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 1 inzerát 23.09.18 10:26

Takhle jak to popisujes,tak bych tipla alopecii,ale to Ti s jistotou rekne jen doktor kozar :nevim:

Ou
Kelišová 5369 příspěvků 23.09.18 11:02

1. Držíš nějakou dietu? Včetně veganství, raw a nebo drsnějšího režimu „zdravé stravy“.

2. pokud ne, tak mazej na důkladné vyšetření - zejména hormonální panel a obsah minerálů.

3. než se vyřeší přířina, tak doporučuju zajít k dobrému kadeřníkovi, nechat si udělat nějaký slušivý krátký účes.

nostress
Extra třída :D 13564 příspěvků 23.09.18 12:16
@Anonymní píše:
Zdravím.

Je mi 22let, už nějakou dobu mám problém s řídnutím vlasů. Asi od puberty mi začaly vlasy docela padat a řídnout, ale nikdy jsem tomu nevenovala extra pozornost, protože to nebyl žádný extrém. Asi před měsícem jsem ve sprše při mytí vlasů zjistila, že mi v dlaních zůstávají skoro plné hrsti vlasů, prostě šíléné, hrozně mě to vyděsilo. Dneska jsem si všimla, že mi dokonce místy vlasy prosvítají, když si udělám drdol. Volně vlasy už ani nosit nemůžu, vypadá to příšerně…

Má s tím někdo zkušenost, nebo tuší, co by se s tím dalo dělat, pokud je ještě nějaká možnost?

Četla jsem, že to muže být od štítné žlázy, ale před rokem mi dělali testy a byly v pořádku.

Moc děkuji.

To je mi moc líto. :hug: Jak jsi na tom se štítnou žlázou?

sabi-na
Stálice 64 příspěvků 25.09.18 15:24
@Anonymní píše:
Zdravím.

Moc děkuji.

Příčin padání vlasů u žen je hodně. Především je to psychika, stres - s tím souvisí štítná žláza, pak je to špatná strava, nedostatek pohybu a pozor i nedostatek sexu. Chce to probrat s někým alternativním, protože moderní medicína toto léčit neumí.

Boruvka1991
Povídálka 18 příspěvků 17.10.18 00:44
@Anonymní píše:
Zdravím.

Moc děkuji.

Ahoj prosla jsem si uplne tim samem, byla jsem uz na pokraji zhroucení. Takze tady jsou moje vyzkousene rady, ktere mi zachranili vlasy..
Za prvne okamzite vyhod vsechny šampóny, kondicionéry, chemicke barvy( pokud se musis barvit zvol pouze hennu a koukej na slozeni, jsou henny ktere maji chemicke pridavky) , muzes na ne byt alergicka a spatne to snazet, vsechno jsou to svinstva, ktera se ti vstrebavaji do kuze a muzou delat neplechu. ( nekdo se barvi kazdych 14 dni a je ok, ty, ale nemusis!) prejdi na myti vlasu pouze vodou( precti si o tom, je to vcelku stara vec, ze zacatku se vlasy vice masti, ale po delsi dobe je to ok) potom investuj do přírodního samponu a jen občas cca1 do 2 mesicu si umyj timto samponem.
Vyhod kulmy, zehlicky a feny. Pokud potrebujes fenovat, fenuj studenym vzduchem.
Vyhod jakékoliv tablety a vitaminy, jsou to jen lakadla na penize, ktere bud nepomůžou, nebo pomuzou, ale po jejich vysazení to bude jeste horsi. (mela jsem nespocet seminaru ohledně tohoto a nakonec se mi i pan, ktere tyto super vitaminy prodaval sveril, ze je to fraska)
Zacni zdrave jist! Orechy, zelenina, maso.
Cvic! Jakekoliv cvičení pomaha, aby se ti prokrvila vlasova pokozka.
Myj si vlasy ne prilis horkou vodou, spatne to působí na vlasove vacky. Masiruj si hlavu.
A hlavne bud v pohode, nezkoumej si vlasy. Nebud ve stresu. Dej tomu cas pokud se budes timto ridit ver ze vlasy budes mit pevnější a zacnou ti rust nové! Hodne štěstí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >