Reklama

Vypadávání vlasů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 10:12
Vypadávalní vlasů?

Zdravím.

Je mi 22let, už nějakou dobu mám problém s řídnutím vlasů. Asi od puberty mi začaly vlasy docela padat a řídnout, ale nikdy jsem tomu nevenovala extra pozornost, protože to nebyl žádný extrém. Asi před měsícem jsem ve sprše při mytí vlasů zjistila, že mi v dlaních zůstávají skoro plné hrsti vlasů, prostě šíléné, hrozně mě to vyděsilo. Dneska jsem si všimla, že mi dokonce místy vlasy prosvítají, když si udělám drdol. Volně vlasy už ani nosit nemůžu, vypadá to příšerně…

Má s tím někdo zkušenost, nebo tuší, co by se s tím dalo dělat, pokud je ještě nějaká možnost?

Četla jsem, že to muže být od štítné žlázy, ale před rokem mi dělali testy a byly v pořádku.

Moc děkuji.

Reklama

Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 4 inzeráty 23.09.18 10:26

Takhle jak to popisujes,tak bych tipla alopecii,ale to Ti s jistotou rekne jen doktor kozar :nevim:

Ou
Kelišová 5081 příspěvků 23.09.18 11:02

1. Držíš nějakou dietu? Včetně veganství, raw a nebo drsnějšího režimu „zdravé stravy“.

2. pokud ne, tak mazej na důkladné vyšetření - zejména hormonální panel a obsah minerálů.

3. než se vyřeší přířina, tak doporučuju zajít k dobrému kadeřníkovi, nechat si udělat nějaký slušivý krátký účes.

nostress
Extra třída :D 13172 příspěvků 23.09.18 12:16
@Anonymní píše:
Zdravím.

Je mi 22let, už nějakou dobu mám problém s řídnutím vlasů. Asi od puberty mi začaly vlasy docela padat a řídnout, ale nikdy jsem tomu nevenovala extra pozornost, protože to nebyl žádný extrém. Asi před měsícem jsem ve sprše při mytí vlasů zjistila, že mi v dlaních zůstávají skoro plné hrsti vlasů, prostě šíléné, hrozně mě to vyděsilo. Dneska jsem si všimla, že mi dokonce místy vlasy prosvítají, když si udělám drdol. Volně vlasy už ani nosit nemůžu, vypadá to příšerně…

Má s tím někdo zkušenost, nebo tuší, co by se s tím dalo dělat, pokud je ještě nějaká možnost?

Četla jsem, že to muže být od štítné žlázy, ale před rokem mi dělali testy a byly v pořádku.

Moc děkuji.

To je mi moc líto. :hug: Jak jsi na tom se štítnou žlázou?

sabi-na
Stálice 56 příspěvků 25.09.18 15:24
@Anonymní píše:
Zdravím.

Moc děkuji.

Příčin padání vlasů u žen je hodně. Především je to psychika, stres - s tím souvisí štítná žláza, pak je to špatná strava, nedostatek pohybu a pozor i nedostatek sexu. Chce to probrat s někým alternativním, protože moderní medicína toto léčit neumí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >