Neustálá nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

diginiga
Stálice 97 příspěvků 1 inzerát 23.09.18 21:01
Neustálá nevolnost

Ahojky už si nevím rady…už asi měsíc a půl. skoro každý den je mi od odpoledne nevolno..chce se mi zvracet je mi na omdlení..trvá to až do večera něz jdu spát..nemohu ani autem, tam je mi vždy blbě a teď ještě horší…těhotná nejsem asi před 3mes.jsem byla i gastroskopii.mic nenašli..jíst moc nemůžu…pak když se mi udělá dobre, tak jim vpohode..,ale pak vždy zase přijde nevolnost ????začala jsem brát pouze antikoncepci…máte někdo zkušenost? :) Předem děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

barabrambora
Kecalka 421 příspěvků 1 inzerát 23.09.18 21:04

@diginiga Nemůže to být nervama?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 21:06

@diginiga já toto mívám občas taky, jsem z toho nervozní.. Moje máma měla mozkovou mrtvičku ve 37 letech a pak druhou před 50.. A vím, že podobné problémy měla i ona..
Já to vypozorovala, že většinou to je, když jsem douhodobě, ve stresu, nebo v nějakém vypětí, nevyspaná,unavená..
Dvakrát se mi stalo, že se sem nou točila celá místnost, hlava, a pak jsem se i poblíla..
Ale nemám to často tak 3-4 do roku, ale i tak mě to vyděsí, kvůli mámě..
Asi bych zkusila neuroložku :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 21:30

Měla jsem to taky. Bylo to hodně nepříjemné a nakonec jsem skoro přestala jíst, bylo mi zle už když jsem jídlo cítila. Je to od psychiky, dostala jsem ad a do čtyř dnů jsem byla v pohodě. Nedávno jsem je zkusila vysadit a do týdne opět to samé, nevolnost a neustálé motání hlavy.

Helileli
Závislačka 3038 příspěvků 23.09.18 21:32

Krevní test na mutace srážlivosti ti dělali? S těmi si totiž antina těžce nerozumí a může z toho být mrtvice či embolie. Já osobně bych HA vysadila a vidělo by se, HA je prevít, když nesedí nebo je brana přes kontraindikaci

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 23.09.18 21:48

Myslim, ze to je antikoncepci. Me to po mesici preslo, ale nekomu asi nedela dobre vubec…

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 2339 příspěvků 23.09.18 21:59

Tohle jsem mela po nastupu do prace po materske, ze stresu a nervu, nezvracela jsem, ale porad jakoby se mi chtelo, lital mi i tlak, byla jsem s tim u doktora, u ktereho se s tlakem lecim dlouhodobe a dal mi na to Helicid, mel by byt snad i volne prodejny. Myslim ze to byly nejake cucaci tablety, preslo to celkem brzy, i kdyz stres trval…

kelynka
Kelišová 6755 příspěvků 23.09.18 22:08

@diginiga psychika. Nemas nejaky stres v posledni dobe?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 22:19

Moje mamka to má často, bolí ji žaludek, nemůže jist a je jí na zvracení. Psychika. Všechna vyšetření v pořádku tak dostala antidepresiva. Pomohla a po nějaké době je vysadila. Teď po roce je má znova protože se jí ty stavy vrátily. Prosím anonym.. ;)

diginiga
Stálice 97 příspěvků 1 inzerát 23.09.18 22:22

Děkuji za reakce já už nevím…teď se mi chce zase zvracet ;) je pravda,že mám 19mes.prcka doma a v noci jsem vzhuru,tak 15krat.a moc nespím,ale tím to asi nebude..zkusím vysadit antikoncepci… :zed:

blumen
Hvězda diskuse 42582 příspěvků 23.09.18 22:41

@diginiga tipuju taky tu antikoncepci

Sarinaa
Povídálka 48 příspěvků 23.09.18 23:07

Ahoj, přesně tohle jsem zažívala taky a ještě teď se to občas objeví. Já to měla nervama. Třeba jsem byla úplně v klidu a najednou mi začalo být špatně od žaludku, motala se mi hlava a měla jsem pocit že každou chvíli modlím. Toho stresu už bylo hodně a to tělo se proti tomu začalo bránit. Takže i když jsem byla zrovna úplně v klidu tak to tělo si to vytvářelo samo. Taky jsem prošla několik vyšetření a všechno v pořádku. Dostala jsem ad a zlepšilo se to.

blink
Kecalka 372 příspěvků 24.09.18 00:01

@diginiga A problemy ti nastyly potom co jsi brala antikoncepci? Asi bych to probrala s lekarem a pripadne tu antikoncepci vysadila, muze se stat ze ti nesedi a dela ti tyto problemy.

diginiga
Stálice 97 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 09:45

@blink no to pravé přesně nevím myslím,že ano…uvidím zkusím prostě nachvilku vysadit :)

blumen
Hvězda diskuse 42582 příspěvků 24.09.18 09:48

@diginiga precti si pribalak, to neni zadna vyjimka ta nevolnost ale. A vysadit aspon na 3 mesice, aby jsi zjistila, zda to tim bylo.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >