Omezení kojení v noci

236
13.4.07 11:41

Omezení kojení v noci

Ahojky, mám 10 a půl měsíční holčičku a nějak se nám rozjelo noční kojení. Nikdy za celou dodu nespala v noci více než 3-4 hodiny, kojila jsem tak 3 krat v noci, někdy i více, ale teď to je tak 6-7 krat a to je už horor. Ve dne kojení vůbec nevyžaduje, ale v noci si to vynahradí. Přijde mi to, že neusne jinak než u prsa. Přitom, ale večer usne sama v postýlce bez prsa. Nakojím jí a jde v klidu spát. Vybrečení na ní vůbec nepomáhá, to klidně nespí až do rána a celá rodina je vzhůru, hlas má jak tur. Když jí místo kojení chovám za chvíli usne, ale zase je hned vzhůru. S kojením chci ještě vydržet, protože je atopik, tak aspoň do roku. Prosím poraďte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7364
13.4.07 11:44

spíš tak pro mou info, jak dlouho jste ji nechali vyplakat? Nechci svou otazkou rict, at ji nechate rvat celounoc, jen me tak zajima po jake dobe uz si clovek rekne, ze to nema cenu…

a co flaska s vodou nebo cajem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
13.4.07 12:06

Byla vzhůru klidně od 3 do 5, nebo i brečela v kuse skoro hodinu, pak se pozvracela a bylo to. Lahev odnmtá, to je úplně mimo, to samé s dudu mám 3, to abych vždy aspoň jeden našla. Pije jen s hrnku a ten taky nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
13.4.07 12:21

Majko11: nepíšeš náhodou o naší Nelči? Až na detail, že ji kojím i několikrát za den, je to úplně to samé. Nelča má rekord ve řvaní 3,5h v kuse a to kdybych ji nevzala, tak by řvala dál. Zrovna dnes jsem se spojila s paní ohledně poruch spánku, tak jsem zvědavá. Nevyspala jsem se už přes půl roku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
13.4.07 13:50

Ahoj, přesunula jsem diskusi do Když děti nespí. A přeji hodně sil, miminka jsou pěkně vytrvalá jak jde o noční gáblík ;)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama