Omicron dítě příznaky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
150
24.1.22 21:36

Omicron dítě priznaky

Ahojte, syn je covid pozitivni, asi Omicron. Má silné horečky prerusovane již 5 dní, občas je bez teplot, v noci se strašně poti. Občas trošku zakasle, slabá hustá rýma. Máte někdo podobnou zkušenost? Jak dlouho ty horečky trvaly? Už 2× měl přes 39. Je U dospělých příznakem covidu i zvracení? Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4303
24.1.22 21:54

S malým neporadím, ale zrovna od manžela z práce mají omikron a zvrací o sto šest, takže ano, zvracení může být příznakem. Ať je brzo lépe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.22 21:57

Dnes jsem byla s dětma u lékaře..týden kašlou a trošku rýma..test negativní, ale 15měs. syn pozitivní…má taky rýmu a kašel, teploty naštěstí nejsou, já bohužel mám kašel taky. Testovaná, ale nejsem(3×očkovaná).Doktorka řekla, že malýho nebudeme trápit pcr testem a poslala nás domu.MNO.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
20313
24.1.22 22:00

Proč píšeš v noci na internet? Proč nevoláš svojí pediatričce*ovi?

Zavolej tam hned ráno.

A ano i zvracení může být příznak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36836
24.1.22 22:02

Ano. Spolužákům syna bylo na lyžáku špatně. Poslali je domů se střevní virózou. PCR potvrdil covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4092
24.1.22 22:12

Příznaky jsou dost různorodý, od nachlazení přes střevní chřipku po smrtelnej moribundus… náš syn má třeba teď teplotu, bolí ho celé tělo a je mu špatně. Vrátil se takto ze školy, kde měl ranní antigen negativní. Takže buď byl falešně negativní nebo má prostě virozu. Jeho kamarád (z jiného města, jiné skoly) má velmi podobné příznaky a je pozitivní. Tak si vyber. A jinak jo, střevní potíže jsou ve výčtu všech příznaků covidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
24.1.22 22:12
@Ou píše:
Proč píšeš v noci na internet? Proč nevoláš svojí pediatričce*ovi?

Zavolej tam hned ráno.

A ano i zvracení může být příznak.

Protože jsme u ní dnes ráno byli? A co je ti potom, co dělám? Ani pediatr neumí předvídat vývoj nemoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3496
24.1.22 22:42

Ano, u nas doma potvrzeny omikron pred 10ti dny.

Nejmladsi 5 dni teploty i pres 39, zvraceni, po teplotach kasel a ryma
Stredak husta ryma a suchy kasel. Ryma po 8dnech neustava, dostal na to kapky na predpis
Nejstatsi bolest v krku.
Manzel unava, teplota, kasel, ryma
A ja jsem jeden den mela teploty 38, pak se pridal kasel a ryma a ted mam zasekane dutiny a prisla jsem o cich…

Hezky jsme si tim prosli vsichni :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5146
24.1.22 22:45
@Anonymní píše:
Dnes jsem byla s dětma u lékaře..týden kašlou a trošku rýma..test negativní, ale 15měs. syn pozitivní…má taky rýmu a kašel, teploty naštěstí nejsou, já bohužel mám kašel taky. Testovaná, ale nejsem(3×očkovaná).Doktorka řekla, že malýho nebudeme trápit pcr testem a poslala nás domu.MNO.

Tak běž a test aspoň ty.
V rodině máme všichni třetí dávku. A všichni máme i omikrona. Možná mírnější průběh, každopádně prokazatelně nakažení, někteří na pár dní lehli. Třetí dávka tě před nákazou omikronem neochrání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5146
24.1.22 22:48

@alli_li

Hele a nemáte ještě deltu? Když jsi přišla o čich - to prý u omikronu nebývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
611
24.1.22 22:53

@Whitedog
A test je nějak ochrání? Nebo pomůže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3496
24.1.22 22:55

@Whitedog nene u 3 z 5ti potvrzeny omikron z Motolske laboratore. A jelikoz jsme spolecne byli zavreni doma a ja to chytla jako posledni, tak pochybuji, ze to zmutovalo na neco jineho :mrgreen:
Ale spis ten cich nemam z toho, jak mam hodne ucpane ty dutiny… Dycham volne, ale okolni dutiny jsou zasekane - no budu to muset resit s dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5146
24.1.22 23:11

@alli_li

Jj, budete mít soukromou mutaci ;-)
Já konečně cítím, že ty opuchlé sliznice se začínají vracet do normálu. O čich jsem nepřišla, ale měla jsem jakoby zalehlé uši.
Předávali jste si to postupně? Nebo tak nějak naráz?
U nás je to zatím 2/4. Chlap už ale taky vypadá dost jetě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20958
25.1.22 03:59

U nas prostrednimu bylo zle od zaludkum jinak nic. 16lety, nejstarsi mel silnou rymu, unava, bolest hlavy, stejne jako manzel. Ja zatim nic, dcera sotva znatelna ryma. To si to ten tvuj syn teda dost odnesl. Vem ho k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39001
25.1.22 05:46
@alli_li píše:
@Whitedog nene u 3 z 5ti potvrzeny omikron z Motolske laboratore. A jelikoz jsme spolecne byli zavreni doma a ja to chytla jako posledni, tak pochybuji, ze to zmutovalo na neco jineho :mrgreen:
Ale spis ten cich nemam z toho, jak mam hodne ucpane ty dutiny… Dycham volne, ale okolni dutiny jsou zasekane - no budu to muset resit s dr

Tak o víkendu jsemzrovna cetla, ze jeden z manželůmel deltu, druhy omikron. Naraz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat