Zvracení u dvouletého batolete

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
683
24.1.22 02:36

Zvracení u dvouletého batolete

Ahoj holky, moc prosím o radu,
Syn bude mít v březnu dva roky.
Aktuálně mi leží na hrudníku už dvě a půl hodiny v kuse zvrací, nejdříve,,vyhodil” ven všechno co vypil večer a snědl.. to bylo 2× a bylo toho hodně, včera hodně pil přes den, tak mě napadlo tohle. No pak ho začalo natahovat a blinkal jen hleny, to asi 5-6× kdy ho natáhlo a poblil se🥺 chtěl by miláček spinkat, ale absolutně to nejde lehne si a během 20ti minut spánku se vzbudí s pláčem a natahováním, myslela jsem, ze když si lehne a uklidní se pomůže to a ono prd 🥺 teď zase zvracel tekutiny, ale podle me spíše žaludeční šťávy, už nemá co zvracet totiž. 🥺 Je mi ho úplně líto, pipinky moji malinke. Chtěla jsem mu dat něco jako smectu, jen si přesně teď nevybavím ten název, ale nedostanu do nej nic. Momentálně spinká na mě brouček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4858
24.1.22 04:57

Dava se sladky cerny caj po lzickach. Jestli je zahleneny, tak bych mu strikla do nosu a odsala-vytahne se tak vic nez smrkanim. Litaji ted hodne strevni virozy. Netrva to dlouho. Hlavne sledovat dehydrataci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2656
24.1.22 05:56

Mne takto jednou zvracela 2leta dcerka behem 3 hodin 13×. Po 13. zvraceni usnula a rano byla zcela fit. Drzim palce, at se z toho maly rychle dostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4847
24.1.22 06:00

@Pepinka23 smecta + Hylak forte :kytka: U nás to vždy pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1591
24.1.22 06:22

@Pepinka23 Teď to lítá, dr. nám místo Smecty, kterou vždy dáváme, doporučila Tasectan duo Kids, je to stejný princip, jen bez příchuti. Děti mi tu Smectu moc nechtěly pít, tohle ani nepoznají, že mají v pití :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4331
24.1.22 08:15

Jo, teď je to všude. Taky se mi víc osvědčil tasectan, není tak hnusnej, jak smecta. Sledovat dehydrataci, jinak jen čekat. Černej caj nebo colu po lžičkach, klidovém režim a hlavně pár dní dietu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
24.1.22 08:52

Mi kdysi na pohotovosti jedná paní doktorka poradila dát kinedryl. Zabírá. Uklidni žaludek. Tasectan, smecta… není to spíše na průjem na střeva než zvracení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
436
24.1.22 09:00

Vychladit sladky cerny caj nebo jen ledovou vodu, davat po lzickach, uklidni to zaludek. Stejne tak ors roztoky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat