Omílané téma - jsem, nebo ne?

bezprezdivky
15.6.13 10:22

omílané téma - jsem, nebo ne?

Ahoj holky. Potřebuji poradit. Možná si to jen vsugerovávám, a nebo taky ne. Vysadila jsem minulý měsíc HA ze zdrav. důvodů. S přítelem jsme nepoužívali žádnou ochranu a teď mám zpoždění už týden a nemám žádné příznaky toho, že bych měla mít menzes. Jsem poslední dobou pořád unavená, bolí mě tak „jinak“ břicho, jsem schopná sežrat sklenici okurek a zajíst to dortem a ještě si dát zelí, napiju se malinko vody a hned se mi chce čurat, ale nachlazená nejsem, neštípe mě to, nic. Pořád brečím, kvůli každý hovadině. Co myslíte… mám si udělat test, nebo to je jen bouře hormonů? Děkuju za odpověď :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21857
15.6.13 10:26

:roll: co bys řekla, vyvěští ti to tu někdo líp než test? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
15.6.13 10:28

Myslim, ze nejsi, ale chtela bys byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35029

Všechno to co popisuješ, včetně zpoždění, může být i vysazením HA, než se tělo srovná, nebo taky nemusí, udělej si test a budeš vědět hned, na dálku ti to nikdo neřekne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38140

Ahoj, na nejaky chute mi to prijde brzo, i s tim curanim, ale..:) za zkousku nic nedas :) mas pocit plnejsich prsou? nafoukly podbrisek? minimalne ty vykyvy nalad spolu se zpozdenim by mohly byt indicie, ale vysadila jsi HA, takze telo muze jen zpracovavat zmeny :nevim: kazdopadne bych ten test zkusila :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
15.6.13 10:29

Typické vsugerování.. Hele myslíš, že by ti to milimetrový mimino případně už tlačilo na močák? :roll: No ale možná se pletu, je to tak padesát na padesát :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2929
15.6.13 10:30

Myslím, že těhotná nejsi. Když x-let nebo měsíců dodáváš tělu jedy v podobě HA, tak se nediv, že se chová jinak, když HA vysadíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
15.6.13 10:31

Myslím si, že každá jiná ženská by si místo takovýchhle dotazů spíš koupila test a testla. Křištálové koule tu vážně nevedem. Příznaky si můžeš vsugerovat jedna báseň, to není problém. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4933
15.6.13 10:35

Na takový příznaky mi to přijde moc brzo.. :pankac: :pankac:

nikdo ti tu nemůže říct jestli jsi nebo ne, to jsou jen spekulace takže si kup test a nebude tě nic hlodat. Kup si jich víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26641
15.6.13 10:36

A co myslis ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
15.6.13 10:41
@pikola píše:
A co myslis ty?

tak nevi, proto se pta nas. kdyby jsme ji vsechny rekly, ze je nebo neni, tak ma jasno, ale kdyz my se ne a ne shodnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bezprezdivky
15.6.13 10:41

Já chtěla asi jen uklidnit, ne aby se tu do mě někdo navážel… radši už rady nechci. Těm, kdo reagovali normálně, děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
8289
15.6.13 10:42
:zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3932
15.6.13 10:43

To čůrání klidně může být příznakem, sama sem nevěřila nejdřív. Mohou to být příznaky těhotenství i to může být vysazením HA. Test nestojí majlant a mají ho na každém kroku, týden po zpoždění už by mělo být jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4933
15.6.13 10:50

@bezprezdivky ale vždyť ti tu nikdo nenadává, jen prostě nemůžeš chtít aby ti to někdo řekl nebo tě uklidil. ono to nejde protže ty příznaky mohou znamenat to ti to víš :hug: :hug:
vše by byli jen spekulace a ty ti v hlavě udělají akurát větší bordel :pankac:

testík to jistí :kytka:

jo a ty nechceš být těhu?? nějak jsem to nevyčetla 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat