Omluva za předešlé nedorozumění

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
7.1.22 23:29

Omluva za předešlé nedorozumění

Holky a ostatní, já se chci srdečně omluvit, poslední diskuze se mohla zdát divná až pitomá a gramaticky nepřesná, psala ji moje podnapilá známá která se moc bála si založit emimino protože čekala právě to co dostala, nepochopení druhých, prožívá si rozvod a nenese to dobře + šikana těch jejich dětí (čuměla jsem jako blázen když jsem to po ní četla) šlo prostě o to že se chtěla vypsat, tak jsem jí to dovolila hodit na můj začátečnický účet tady. Ještě jednou se omlouvám 8o :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
695
7.1.22 23:34

Tak známé poraď, ať si nejdřív udělá pořádek doma, že až pak má teprve cenu řešit problémy, co se odehrávají ve škole. :palec: Jinak bude pořád jako v začarovaném kruhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
7.1.22 23:39

@Elea9 To dobře vím, pomáhám a radím jak jen mohu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38235
8.1.22 08:11
@Valialia píše:
Holky a ostatní, já se chci srdečně omluvit, poslední diskuze se mohla zdát divná až pitomá a gramaticky nepřesná, psala ji moje podnapilá známá která se moc bála si založit emimino protože čekala právě to co dostala, nepochopení druhých, prožívá si rozvod a nenese to dobře + šikana těch jejich dětí (čuměla jsem jako blázen když jsem to po ní četla) šlo prostě o to že se chtěla vypsat, tak jsem jí to dovolila hodit na můj začátečnický účet tady. Ještě jednou se omlouvám 8o :?

Nějak nechápu, proč „známou“ necháš používat své osobní přístupy. To je to tak strašně složité založit si svůj? Nebo napsat, píšu za kamarádku, co je líná si založit účet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1933
8.1.22 16:35
@Russet píše:
Nějak nechápu, proč „známou“ necháš používat své osobní přístupy. To je to tak strašně složité založit si svůj? Nebo napsat, píšu za kamarádku, co je líná si založit účet.

Někde to je normální. Já třeba taky nechápu, proč mají některé páry společné maily a facebook. Přijde mi to absolutně úchylné a pubertální, ale někdo to tak prostě má no :nevim: těžko říct, z jaké logiky to vychází

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
8.1.22 17:44

@Russet co kdyby ses starala o sebe a né o to jaký kdo má účet a s kým ho sdílí? ;) po použití jsem změnila heslo aby nepsala žádné další blbiny :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38235
9.1.22 07:52
@Valialia píše:
@Russet co kdyby ses starala o sebe a né o to jaký kdo má účet a s kým ho sdílí? ;) po použití jsem změnila heslo aby nepsala žádné další blbiny :kytka:

Je to proti pravidlům a pak, aspoň by ses nemusela stydět a omlouvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
9.1.22 14:57

@Russet :nevim: Hele vážně se nenechám teď z toho všeho obviňovat já, hlavně ne někým, kdo píše ASPOŇ :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38235
9.1.22 17:37
@Valialia píše:
@Russet :nevim: Hele vážně se nenechám teď z toho všeho obviňovat já, hlavně ne někým, kdo píše ASPOŇ :lol: :lol:

Povolené jsou oba tvary :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
9.1.22 22:48

@Russet Alespoň zní více formálně :lol: do emailu který je popřípadě pracovní píšeš aspoň? To tě musí milovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38235
9.1.22 23:14
@Valialia píše:
@Russet Alespoň zní více formálně :lol: do emailu který je popřípadě pracovní píšeš aspoň? To tě musí milovat :mrgreen:

Nepoučuj mě, nejdřív si oprav chybějící čárky v komentáři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
10.1.22 13:56

@Russet A ty máš právo na poučování? Myslím že ne. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu