Omluvenka na babyshower

Anonymní
25.6.20 14:37

Omluvenka na babyshower

Ahoj, prosím poradtě omluvi na baby shower. Je to hodně vzálená, není příbuzná ani kamarádka, rekla bych ze jsem byla pozvána ze slusnosti, nemam na tento typ naladu, ani neuznavam neco pred porodem, prosim poradte :) dekuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10827
25.6.20 14:38

Omlouvam se, ale neprijdu. Preji zdrave miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15495
25.6.20 14:42

„Díky za pozvání, bohužel se mi ten termín nehodí - až bude mimčo na světě a bude se Ti to hodit, ráda se na Vás přijdu podívat“.

:zed: :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
25.6.20 15:01

Tak pokud jsi byla pozvana jen ze slusnosti, tak jim chybet nebudes a omluva stacit jakakoli, ale podana ve vsi slusnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12060
25.6.20 15:15
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím poradtě omluvi na baby shower. Je to hodně vzálená, není příbuzná ani kamarádka, rekla bych ze jsem byla pozvána ze slusnosti, nemam na tento typ naladu, ani neuznavam neco pred porodem, prosim poradte :) dekuji moc

Ahoj,

slušně odmítnout něco jako
„Velice si cenním pozvání, ale bohužel se nemohu zučastnit. Přeji hezkou zábavu a rychlý porod. S uctou ta a ta“
„Moc děkuji za pozvání, ale bohužel nemohu přijít. Velmi mě to mrzí. Přeji aby se akce vydařila a těším se na brzké shledání, už třeba ve větším počtu :-) At vše dobře dopadne. S pozdravem, ta a ta“
nebo
„Velmi mě mrzí, že se Vaší akce nemužu zučastnit. S pozdravy, ta a ta“

Klidně bych přidala nějakou malou drobnost - pokud jsi ta obdarovávací :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama