Online magazíny v angličtině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MeloryNox
Kelišová 5759 příspěvků 20.07.19 23:04
Online magazíny v angličtině

Jaké čtěte weby, online magazíny pro zdokonalování se v angličtině? Nějaká zajímavá témata? (:

Reakce:
romanos7
Kecalka 220 příspěvků 21.07.19 00:09
@MeloryNox píše:
Jaké čtěte weby, online magazíny pro zdokonalování se v angličtině? Nějaká zajímavá témata? (:

V knihkupectvi je plno knizek v anglictine napriklad. Treba pohadky nebo nekaka literatura

Salvaje
Závislačka 3478 příspěvků 21.07.19 00:10

Já i na FB sleduju Bright Side. Články krátké, často se spoustou obrázků nebo fotek. Ale hlavně mě nebavií a nemám moc čas číst dlouhé články :mrgreen:

Salvaje
Závislačka 3478 příspěvků 21.07.19 00:14
@romanos7 píše:
V knihkupectvi je plno knizek v anglictine napriklad. Treba pohadky nebo nekaka literatura

Jj, to je nejlepší. Najdeš si svou úroveň… Ale číst články na netu je taky fajn. Jako doplněk ;) Jsou kratší, člověk na ně prostě narazí, přečte a jde dál. :)

romanos7
Kecalka 220 příspěvků 21.07.19 00:14
@Salvaje píše:
Já i na FB sleduju Bright Side. Články krátké, často se spoustou obrázků nebo fotek. Ale hlavně mě nebavií a nemám moc čas číst dlouhé články :mrgreen:

Cist dlouhe clanky je dobry kvuli slovni zasobe

Felici
Povídálka 13 příspěvků 21.07.19 00:14

Záleží, jakou úroveň angličtiny máš, mě ale ve volném čase hodně baví rubrika Dear Prudence na Slate.com. Je to vlastně poradna, kde lidé píší, co je trápí a mnohdy je to velmi zajímavé. :kytka: Odkaz: https://slate.com/…ear-prudence

MeloryNox
Kelišová 5759 příspěvků 21.07.19 13:25

@Felici mrknu, díky (:

MeloryNox
Kelišová 5759 příspěvků 21.07.19 13:26

@romanos7 to je jasný. Teď mi šlo o něco z mobilu ;)

MeloryNox
Kelišová 5759 příspěvků 26.07.19 22:20

Narazila jsem na zajímavý web s tématy, o kterých se v médiích příliš nemluví: https://leakshare.org/

Jestli ví někdo o něčem dalším, sem s tím :palec:

romanos7
Kecalka 220 příspěvků 26.07.19 22:23
@MeloryNox píše:
Narazila jsem na zajímavý web s tématy, o kterých se v médiích příliš nemluví: https://leakshare.org/Jestli ví někdo o něčem dalším, sem s tím :palec:

zkus help for english tam je dobre vysvetleni gramatiky

Lugerr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 22:26

Naprosto jsem se zamiloval do webu medium.com :srdce:

Spousta témat, skvělé články. No paráda. V limitované verzi zdarma. Pokud se ti to zalíbí a budeš chtít číst víc, stojí to jen 1300 Kč ročně. :)

MeloryNox
Kelišová 5759 příspěvků 27.07.19 10:27
@romanos7 píše:
zkus help for english tam je dobre vysvetleni gramatiky

Gramatiku mám v cajku. Šlo mi o zajímavý psaný text ;)

@Lugerr píše:
Naprosto jsem se zamiloval do webu medium.com :srdce:Spousta témat, skvělé články. No paráda. V limitované verzi zdarma. Pokud se ti to zalíbí a budeš chtít číst víc, stojí to jen 1300 Kč ročně. :)

Hm, tak první příspěvek o nějakém sportovci
To mě nebere :mrgreen: :D

Lugerr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 10:41

@MeloryNox Říkám. Je tam, vše. :) Musíš si najít témata, která tebe zajímají. Soudit obsah obrovksého magazínu na zákaldě prvního přípsěvku? 8o

Váš příspěvek
Reklama