Opakování fyzických testu

Anonymní
11.12.19 10:34

Opakování fyzických testu

Ahoj, mám na konci týdne dělat fyzické testy do věznice, ale jsem nemocná, nic méně, na fyzické jsem trénovala a chtěla bych to jít i přes nemoc zkusit. Chci se zeptat, jdou fyzické testy opakovat v nějaké kratší době? Né, třeba jak psychotesty za 2 roky. Nebo je lepší zažádat o náhradní termín? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2907
11.12.19 11:20
@Anonymní píše:
Ahoj, mám na konci týdne dělat fyzické testy do věznice, ale jsem nemocná, nic méně, na fyzické jsem trénovala a chtěla bych to jít i přes nemoc zkusit. Chci se zeptat, jdou fyzické testy opakovat v nějaké kratší době? Né, třeba jak psychotesty za 2 roky. Nebo je lepší zažádat o náhradní termín? Děkuji.

Ahoj ja jsem sice u PCR, ale fyzicke muzes opakovat do nekonecna pokud mas splnene psycho, na to neni par pokusu nebo tak :) Teda aspon u PCR to tak je…Akorat bych nemocna v tomhle pocasi nesla, muze Te to uplne vypnout, radeji bych zavolala na personalni a domluvila jiny termin :) Hodne stesti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 11:25

Psycho už mám :). No teploty už nemám a planuji jít zítra i do své stávající práce. Spis jsem asi nastydla jak jsem trénovala. My dokonce, pokud bude špatný počasí, tak budem běhat na stroji v posilovně. Spíš se prostě bojím, ze kdybych požádala o náhradní termín, ze pak budu třeba na testech úplně sama :lol:. Takže bych to možná šla v pátek zkusit a kdyby se to nepovedlo, tak mě zajímá, jestli mám nějakou možnost náhrady :think:. Jinak děkuji :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
13386
11.12.19 11:50
@Anonymní píše:
Psycho už mám :). No teploty už nemám a planuji jít zítra i do své stávající práce. Spis jsem asi nastydla jak jsem trénovala. My dokonce, pokud bude špatný počasí, tak budem běhat na stroji v posilovně. Spíš se prostě bojím, ze kdybych požádala o náhradní termín, ze pak budu třeba na testech úplně sama :lol:. Takže bych to možná šla v pátek zkusit a kdyby se to nepovedlo, tak mě zajímá, jestli mám nějakou možnost náhrady :think:. Jinak děkuji :andel:

Osobne bych zavolala na person, ze jsem nastydla apod. a zeptala se jich. Myslim, ze se nemusis obavat, ze bys na pristich testech byla sama. Pro jednoho uchazece by je nedelali :mrgreen: Ale opozdi se ti pripadne prijeti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 11:54

@cecetka No pravé, já chtěla nástup už od 1 ledna. Což by mi tedka vycházelo, kdybych je v pátek dala. Proto nechci náhradní termín a spis to jít zkusit a kdyby nahodou to nevyšlo, tak to opakovat, jen jsem chtěla vědět, za jak dlouhou dobu to mužů opakovat. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat