Cítím se nejslabší v práci

Anonymní
10.12.19 23:18

Cítím se nejslabší v práci

Ahoj, zdravim a předem se omlouvám za anonym.. Chtela jsem se zeptat na vaše názory. Jsem v nové práci něco přes rok předáváme si smeny s několika kolegynema s jednou jsem se opravdu sblizila a svěřila se ji. Jaké mam doma starosti s manželem. Jenže ted po nějaké době se tu necítím nějak dobře. Mam pocit, že jsem nejslabší článek našeho kolektivu jelikož i když se snažím usmívat opravdu nikdo jiný neví jak žiju. Ale uznávám, že jsem ze všeho vynervovana cokoliv se stane, tak hned to obulim. Dělám z komárů velbloudy. Vše hrozně řeším. Stačí že je nějaká změna a me je kolikrát úplně špatně. Někdy si říkám, že jsem se neměla nikomu svěřit. Treba bych se tak necítila. Ale nevím. Uz si i říkám jestli ta kolegyně to neřekla dál. Teď se moje situace zlepšila doma a zase se na prd citim v práci :,( lituju, ze jsem do nové práce nenastoupila jako sebevědomá ženská, ale věčně ubulena holčička :,(
Co by jste dělali na mém místě vy? Hledali jinou práci? Dali tomu čas? Ani nevím jestli jsem ta nejhorší, ale jen mam takovy pocit. Moc děkuji za Vaše reakce. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32728
10.12.19 23:29

Jejda, promin, ale nepochopila jsem, v cem je presne ten problem. Jestli v tom, ze:

• ses otevrela kolegyni a necitis jistotu, ze to neposlala dal a jsi kvuli tomu za outsidera. Taky bych se nebala. Jestli si te nikdo vicemene nevsima, tak te proste neresej, ne.
  • ze podavas nedostatecny vykon. Tezko rict, co je to za praci a jaka doba je nutna k plnemu zapojeni. Ja delam odbornou praci, i predchozi praxi jsem mela, presto jsem se zacala „chytat“ tak za 3/4 roku a dobry pocit tak po 1,5 roce.
  • ze jsi uzlik nervi a vse te rozhodi. To je blbe, souvisi to se sebevedomim, to ale samo nenaskoci.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29182
10.12.19 23:32
@Anonymní píše:
Ahoj, zdravim a předem se omlouvám za anonym.. Chtela jsem se zeptat na vaše názory. Jsem v nové práci něco přes rok předáváme si smeny s několika kolegynema s jednou jsem se opravdu sblizila a svěřila se ji. Jaké mam doma starosti s manželem. Jenže ted po nějaké době se tu necítím nějak dobře. Mam pocit, že jsem nejslabší článek našeho kolektivu jelikož i když se snažím usmívat opravdu nikdo jiný neví jak žiju. Ale uznávám, že jsem ze všeho vynervovana cokoliv se stane, tak hned to obulim. Dělám z komárů velbloudy. Vše hrozně řeším. Stačí že je nějaká změna a me je kolikrát úplně špatně. Někdy si říkám, že jsem se neměla nikomu svěřit. Treba bych se tak necítila. Ale nevím. Uz si i říkám jestli ta kolegyně to neřekla dál. Teď se moje situace zlepšila doma a zase se na prd citim v práci :,( lituju, ze jsem do nové práce nenastoupila jako sebevědomá ženská, ale věčně ubulena holčička :,(
Co by jste dělali na mém místě vy? Hledali jinou práci? Dali tomu čas? Ani nevím jestli jsem ta nejhorší, ale jen mam takovy pocit. Moc děkuji za Vaše reakce. :oops:

Dát tomu čas. Otužovat psychiku. Pouštět se do věcí, které bys nikdy neudělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15392
10.12.19 23:43

Neodcházej, ale hledej cesty jak si ulevit a zároveň posílit svou odolnost.

Nejefektivnější cestou by bylo párkrát zajít za nějakou psycholožkou a svěřovat se jí a postupně si s její pomocí si vybudovat síť lidí co ti budou pomáhat na přátelské bázi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
10.12.19 23:48

Pokud to pramení z toho, že ses svěřila kolegyni a máš pocit, že o Tvých problémech všichni ví, minimálně se z toho pro příště pouč. Pokud Tě v práci vidí bulet, nebo jsi pořád vynervovaná, asi jsou Tvoje pocity na místě. Když už ses svěřila, můžeš se také svěřit, že se to doma vyřešilo a třeba se Ti uleví. Když o tom víš, že všechno moc řešíš, můžeš s tím něco udělat a přestat. Jestli to nepřejde a jinde by ses cítila lépe, můžeš práci změnit, ale jak říkávala moje babička, nic není tak horké jak se uvaří. Spíš bych zapracovala na sobě, třeba to není ani o kolegyních, třeba se jen cítíš blbě, žes řekla něco cos nechtěla a vidíš problémy tam kde třeba ani nejsou. A nebo také ne, ale to musíš posoudit sama co ty pocity způsobuje. Když se přestaneš zabývat minulostí a co kdo ví, neví, jak se na Tebe kdo dívá, bude Ti líp. Soustřeď se na práci, to ostatní Tě jen zdržuje a sundavá a jdi dál. Buď to přejde, nebo se pak můžeš poohlédnout po něčem jiném. Ale myslet si, že jsi měla nastoupit jako sebevědomá ženská je totální nesmysl. Právě to hraní na něco co nejsi Tě může stresovat a z toho pak pramení ten pocit, že jsi nejslabší článek a proto všechno moc řešíš. Buď svá a věř si trochu. Držím palečky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9588
10.12.19 23:50

Měj se ráda a víc si sebe vaz. Tak jsi měla problémy doma, co jako? I kdyby si o tom povídal generální ředitel s uklízečkou, tak je to fuk. Problémy má občas každej. No asi v práci te chtějí, dávají ti peníze, snažíš se, tak se v tom víc nerejpej. Hele a lidsky lidem stejně spíš sedne osoba, co prostě dokáže připustit nějakou svoji prohru, než nějaká namistrovana pipka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 11:07

Děkuji všem za názory… Přemýšlím nad tím a prostě tomu zatím dam čas :kytka: moc děkuji mějte se krásně…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat