Opakovatelná MYKÓZA!

5.6.20 10:39

Opakovatelná MYKÓZA!

Ahojte maminky. Cca od 3-4 měsíce těhu mě trápí mykóza. Nepomáhá nic. Mastičky akorát pomohou od svědění a micmarorové bobulky tak na týden pomohou a pak se to vrátí zpět. Jsem ve 32tt a mám takový pocit, že už se to ani nezlepší do porodu. Snad po porodu už budu mít pokoj. U partnera vždy poznám, že to zase přijde nebo chudáčkovi se vždy oháže penis a já mám potom výčitky. Prostě už je to otravné. Má některá z vás s timto zkušenosti? Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16880
5.6.20 10:43

A léčí se i ten partner?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.20 10:48

Ano léčíme se vždy oba. A už dost dlouho to takhle praktikujeme, že oba dva se první uzdravíme a pak máme sex. Výtok je vždy hrudkovity, někdy až moc teče. Ale nezapáchá. Trvá to 3-4 dny a pak týden klid a zas znovu a znovu a znovu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 11:09

Zkusila bych při sexu používat kondom. Moje domněnka: V těhotenství si mnohem náchylnější a stačí ti potom jenom trocha změny pH v pochvě či zavlečení pár bakterií od partnera, a zase se to opakuje. Léčba může trvat i déle než 3-4 dny - změnší se počet baterií, takže nejsou příznaky, ale pořád tam nějaké budou a sexem se rozdráždí, rozmnoží.
Také je vhodné upravit stravu, omezit cukry.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.20 11:11

Mě se opakovala mykoza nekolik let pri braní HA po kontaktu se spermatem, pred otehotnenim a v tehu to samé. Po porodu mám už klid. Asi jak si daváme pozor. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.6.20 11:33

Jak píšete, že jste zkoušela mastičky…zkoušela jste i Hemagel? Ten na mě jako jediný v tomhle ohledu funguje až zázračně.

• Nahlásit
  • Citovat
9806
5.6.20 11:34

Jsem teď ve fázi, kdy mi také nic nezabírá. Ale najela jsem na protikvasinkovou dietu a snad už konečně ta pomůže :pray:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18236
5.6.20 12:41
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.20 14:27

Mně se to vracelo celé těhotenství přesně takto, vždy přeléčeno něčím, co předepsal doktor, a za pár dnů hezky od začátku. A to jsme cca od 27. tt neměli ani sex s manželem, už to bylo oběma nepohodlné, takže to podle mě ani vliv mít nemusí. Doktor si pak macmiror schoval na dobu před termínem, to je totiž důležité - dítě kvasinky neohrožují, ale podrazdeny spodek je nachylnejsi k tomu, aby došlo k větším poranění během porodu. Takže na toto bych se asi zkusila zaměřit nejvíc. U mě se to po porodu už nevratilo, byl svatý pokoj.

Ale jinak může mykoza souviset také s životním stylem (jednoduché cukry ve stravě - sladké, bílé pečivo, těstoviny atd), nevhodnou velikostí prádla (třeba teď v těhotenství máš prádlo těsnější), s nevhodnou hygienou (mytí mýdlem tomu vůbec neprospívá, ideální je intimní gel - úplně nejlíp zkus pořídit s dubovou kůrou, ten je navíc vhodný i po porodu, pomáhá hojit). Držím pěsti, ať máš co nejdřív klid.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama