První těhotenství vs. druhé

Anonymní
5.6.20 09:50

První těhotenství vs. druhé

Ahoj, je na tom někdo stejně jako já? :mrgreen: první těhotenství mi bylo zle do 16tt a bylo mi tak vlastně ještě před vynecháním ms. Teď jsem 5tt a je mi dobře, ba naopak mám chuť k jídlu daleko větší nebo spíš mam neustálý hlad :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3846
5.6.20 10:01

V prvním mi bylo šíleně špatně 4 měsíce, ale fakt hrozně. V druhém mi bylo špatně jen trochu, ale zato celou dobu, zvracela jsem i cestou do porodnice. Ve třetím mi bylo špatně jen párkrát a jen velmi málo. Zvracela jsem jen dvakrát, z toho jednou po porodu a jednou kvůli střevní viróze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2943
5.6.20 10:04

Ahoj :)
1.těhotenství - akorát celodenní nevolnosti (zvracení cca 3×) snad ještě před ms - okolo 15tt vše zmizelo. (Narodil se syn)

2.těhotenství - zjistila jsem až ve 12tt, nic mi nebylo :lol: (narodila se dcera)

3.těhotenství - nevolnosti od předpokládané ms, zvracení (cca 10×denně) od cca 8tt do 15-16tt
(Čekáme chlapečka) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
5.6.20 10:06

Mám to naopak, první těhotenství bylo super pracovala jsem do osmého měsíců a užívala si každý. Můj jediný těhotenský příznak byla únava. Teď ležím na neschopence a jsem ráda když do sebe něco dostanu :roll:. Jednou je mi dobře, další den ležím a přežívám bolí mě záda, hlava mám bolesti břicha. A to už jsem v druhém trimestru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
5.6.20 10:10

Po synovi cekam dcerku a tehotenstvi identicke, prvni 4 mesice silne nevolnosti a zvraceni, nechutenstvi, ztrata 6kg, nasleduji dva mesice silene celodenni unavy, ale kolem 6 mesice to pada, jsem plna energie a vse ok. Syn vydrzel jen 8mesicu, uvidime, jestli to s dcerkou dotahneme do terminu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4575
5.6.20 10:21
@Anonymní píše:
Ahoj, je na tom někdo stejně jako já? :mrgreen: první těhotenství mi bylo zle do 16tt a bylo mi tak vlastně ještě před vynecháním ms. Teď jsem 5tt a je mi dobře, ba naopak mám chuť k jídlu daleko větší nebo spíš mam neustálý hlad :mrgreen:

To se ještě může klidně změnit mě začalo být špatně až od 8 týdne, nebo taky ne, nikdo ti neřekne přesně, je to strašně individuální jak u jednotlivých žen tak i každé těhotenství u jedné ženy může mít různý průběh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16890
5.6.20 10:22

V 5tt sem ani nevedela ze jsem tehotna, u obou mi začlo byt zle nekdy kolem 8tt a bylo mi zle do porodu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
5.6.20 12:40

1. tehu, nevolnosti jenom ráno, odplivla jsem si a celý den dobry :lol: :lol: a trvalo to do 11tt..pak vše bez problémů
2.tehu, celodenní nevolnosti, co 20 minut hlava zaborena v mise.. Nic jsem nejedla, všechno letělo, shodila jsem 8 kilo a přešlo mě to v 16tt, ted už jim, sice ne vše, ale aspoň neco :dance:
A manželovi jsem řekla, že tohle je poslední těhotenství a ať se nesnaží mluvit o dalším diteti :mrgreen: :mrgreen: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama