Genitální opar v 5tt

Anonymní
5.6.20 05:43

Genitální opar v 5tt

Ahoj holky, včera večer jsem si našla malinký opar tam dole. Měla jsem ho už jednou asi měsíc před měsíc před těhotenstvím když jsem byla hodně nemocná a teď se mi udělal zas :nevim: měli jste ho některá také a vše dopadlo v pořádku? Ani nevím co na to můžu, herpesin a zovirax se prý nesmí..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8313
5.6.20 08:18

Zeptej se svého gynekologa, co na to můžeš použít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
5.6.20 08:20

Namazej si to tea tree olejem a brzo máš opar pryč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
5.6.20 13:23

Měla jsem před i v těhotenství, bohužel se mi občas opakoval. Je to už v těle a nedá se toho moc zbavit. Vždy jsem to mazala herpesin mastičkou (volně prodejná v lékárně) a brala herpenorm (vitaminy také z lékárny). Před porodem jsem asi 4 týdny v kuse brala herpesin antibiotika, aby se opar neobjevil na porod. Napsala mi ho gynekoložka. Teď po roce a půl jsem zatím bez dalšího opakování. Snad mu ta hibernace dlouho vydrží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.20 19:59

Tak gynekolog mi poslal ereceptem herpesin mastičku a místo zlepšení se to horšíe počne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
357
10.6.20 21:20

Taky jsem měla v 17.tt. Mazala jsem herpesinem. Popravdě tak šílený opary, myslím tak velký výsev jako v těhotenství jsem nikdy jindy neměla. Prý asi ty hormony. Když si ho měla už před otěhotněním, miminku nic nehrozí. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.20 21:26

@Baruunečka měla jsem ho měsíc před otěhotněním tak snad to bude v pohodě no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
357
10.6.20 21:27
@Anonymní píše:
@Baruunečka měla jsem ho měsíc před otěhotněním tak snad to bude v pohodě no :nevim:

Určitě jo. :) Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama