Operace kotniku byl někdo

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
582
1.5.22 19:20

Operace kotniku byl někdo

Dobrý den, je tu někdo prosím, kdo byl na operaci kotniku? Jak se po operaci pohybuje s nohou? Jde ohnout nebo uz nikdy nepůjde, zajímá mě vše ohledně operace, pokud někdo byl, budu ráda, za poznatky.Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26397
1.5.22 19:49

Tak ono asi záleží s čím na tu operaci jdeš ne? Naše babi si kotník zlomila při pádu, strčila nohu pod sebe a plnou vahou si na něj dosedla. Museli jí to šroubovat. 6 týdnů nesměla na nohu šlápnout vůbec, pak postupně mohla přidávat zátěž. Marodila s tím 4 měsíce a za rok šla na vyndání šroubů. Nohou hýbat může, nicméně podpatky už si nikdy nevezme a občas jí to bolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1088
2.5.22 03:21

Já si zlomila kotník když mi bylo 22…sesroubovali mi ho z obou stran…po roce vyndani šroubů…
Naštěstí se dobře hojim, kotník dobrý, můžu všechno…občas cítím třeba změnu počasí ale nic dramatickyho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1088
2.5.22 03:23

Po operaci berle…bydlíme 3 patro bez výtahu a po operaci to byl teda masakr to vyskakat…nejhorší to bylo prvních pár týdnů…když dal člověk nohu dolů a nahrnula se mu tam krev, au au…plus jsem si pichala do břicha injekce na ředění krve…Teda manžel…já to nedávala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat