Opět nezralá vajíčka

Anonymní
5.3.21 13:30

Opět nezralá vajíčka

Ahoj dámy,

dneska jsem byla na svem druhem OPU. Vysledek stejny jako minule, polovina vajicek nezralych. Jste nekdo ve stejne situaci? Da se s tim neco delat?
Pry by snad pomohl dlouhy protokol. Mate nekdo zkusenosti?
Dekuji. Budu rada za kazdou radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.3.21 13:36

Nemela jsi v rámci stimulace Rekovelle?

• Citovat
  • Nahlásit
66
5.3.21 13:57

Po dlouhé době, co diskuze jen pročítám, jsem se zaregistrovala. Toto téma mě zajímá, mám stejný problém; 2× IVF, vždy odebráno dost vajíček, ale většina nezralých, více než polovina. Také doporučen dlouhý protokol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 15:09
@Anonymní píše:
Nemela jsi v rámci stimulace Rekovelle?

Ne, Bemfolu a Urgalutran…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 15:10

@brabantik
Ahoj, to me mrzi. Tak to na tom jste stejne. Ja mam vyssi AMH, takze mam z dlouheho protokolu strach.
Premyslis, ze do toho pujdes?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 15:57

Co vim, dlouhy protokol neni vhodny pro starsi zeny…37,38,39…kolik vam je?

• Citovat
  • Nahlásit
66
5.3.21 18:25

Já měla teď před 2. IVF AMH 2,3 (před 1. IVF 3,3). Z toho 1. IVF z ET mám zázrakem dítě :srdce: Z 2.IVF nebylo nic, na transfer mě naháněli hned druhý den, aby bylo vůbec co transferovat. Přitom vajíček odebraných dost, jen 2 zralá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 18:39
@Anonymní píše:
Co vim, dlouhy protokol neni vhodny pro starsi zeny…37,38,39…kolik vam je?

Bude mi 38, i proto nad tim dumam. AMH mam 3,5

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 18:41

@brabantik Řekli ti k těm nezralým vajíčkům něco?
Jinak super, že vyšlo první IVF! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
66
5.3.21 18:47
@Anonymní píše:
@brabantik Řekli ti k těm nezralým vajíčkům něco?
Jinak super, že vyšlo první IVF! :srdce:

Nic, doktor jen, že to dlouho neviděl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
5.3.21 19:08

Napadlo mě, jestli to nemůže dělat orgalutran… Měla jsem ho v obou případech. Nikdo mi nedal odpověď. Špatné načasování opu doktor nepřipouští, prý to tím není. Ale nevím… Nad dalším ivf váhám, nějak mi chybí důvěra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 19:23

@brabantik Ja ti rozumim. Jsem hrozne smutna.
Z toho dlouhyho protokolu mam dost strach. Jeste vic hormonu…ach jo

Muzu se zeptat kam chodis do CARu? Ja PFC

• Citovat
  • Nahlásit
66
5.3.21 19:36
@Anonymní píše:
@brabantik Ja ti rozumim. Jsem hrozne smutna.
Z toho dlouhyho protokolu mam dost strach. Jeste vic hormonu…ach joMuzu se zeptat kam chodis do CARu? Ja PFC

Já taky PFC, to je náhoda. A to všude čtu jen pozitivní recenze… Já jsem celkem zklamaná. A to hlavně z přístupu. Já jsem se tech nezralých vajíček hodně bála po zkušenosti z prvního IVF, zmiňovala jsem to opakovaně a lékař mě odbyl slovy, že to nebylo tak špatný, když z toho mám dítě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 19:48

@brabantik ahoj,PFC je opakovane furt chvaleno, sama zkusenost nemam, jen me to zarazilo…v cem jsi byla nespokojena? Patri k nejlepsim, tak me dlouhy protokol trochu prekvapuje, tedy u starsich zen neni moc doporucovan…zvlastni :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
66
5.3.21 20:07
@Anonymní píše:
@brabantik ahoj,PFC je opakovane furt chvaleno, sama zkusenost nemam, jen me to zarazilo…v cem jsi byla nespokojena? Patri k nejlepsim, tak me dlouhy protokol trochu prekvapuje, tedy u starsich zen neni moc doporucovan…zvlastni :nevim: [/citace
@Anonymní píše:
@brabantik ahoj,PFC je opakovane furt chvaleno, sama zkusenost nemam, jen me to zarazilo…v cem jsi byla nespokojena? Patri k nejlepsim, tak me dlouhy protokol trochu prekvapuje, tedy u starsich zen neni moc doporucovan…zvlastni :nevim:

IVF tam byl u mě propadák, ale to beru, že se může stát, stalo by se to nejspíš i jinde. Ale už mi nepřijde ok, že nikdo nebral v potaz naše obavy, které byly oprávněné, nechat si zaplatit balíček, kde jsme polovinu vůbec nevyužili, protože stimulace dopadla, jak dopadla, mi taky nepřijde úplně korektní. Dále čekání pokaždé 2 hodiny na desetiminutovou konzultaci. Proto váhám nad další stimulaci. Kdybych měla důvěru v to, že dělají maximum, tak s dlouhým protokolem neváhám. Ale nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat