Opět srůsty?

589
11.2.16 15:11

Opět srůsty?

Ahoj, před prvním těhotenstvím jsem měla na jednom vaječníku srůsty. Po laparoskopii a odstranění netrvalo ani 4 měsíce a otěhotněla jse. Teď se snažíme rok o druhé, ale nedaří se. Vím, že to ještě není tak dlouhá doba, ale mám už obavu jestli se srůsty neudělaly znovu. Máte s tím zkušenost? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13416
11.2.16 20:33

Také jsem měla srůsty které mi odstranovali. Do měsíce jsem byla těhotná. Druhé těhotenství také bez problému. Ale dr mě upozornoval, že se srůsty budou obnovovat. Zkus se zeptat svého dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
12.2.16 11:57

Samozřejmě se zeptám. V březnu jdu ke svému doktorovi. Jen jsem chtěla vědět jaká je možnost, že se udělají znovu. Asi bohužel velká :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13416
12.2.16 12:12

@monika25 mě dr říkal, že se obnovují, ale po jak dlouhé době mi neřekl´. Takže ani vlastně nevím jestli se už obnovily nebo ne. A ani netušim zda jsou vidět utz, protože mě na ně přišel tenkrát dr při odběru vajíček na ivf a to jsem předtím byla na několika utz a dr na to nepřišla. Jak jsem psala první těhu měsíc po rozrušení a druhý 11 měsíců po prvním porodu též hned. Tak at se brzy zadaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
12.2.16 13:30

Právě, že na utz vidět nejsou. My jsme se snažily o první přez rok pak mi doktor řekl, že má jít na vyšetření nejdřív partner a když bude v pořádku tak půjdu já, protože se na to přijde až tou laparoskopií. Malé teď budou tři roky takže už je to docela dlouho a mám obavy, že tam opravdu budou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama