Nějaký typ na vitamíny před početím?

10.2.16 21:57

Nějaký typ na vitamíny před početim?

Holky vše moc zdravím, s manželem se 6 měsíců snažíme o druhé dítko.. Beru už třetí měsíc Clostilbegyt.. A nyní mi dr. doporučil vitamíny femibion 1. Pomohl Vám? Či zda-li máte nějaký osvědčené vitaminy pro mě a pro manžela? Děkuji za odpověďi :lol: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20279
10.2.16 22:04

@SabiProcházková Přiznám se, že nechápu, proč do sebe po třech měsících snažení pereš hormony. Ty máš nějaký zdravotní problém?

Vitamíny jako takové k otěhotnění nepomůžou, ale můžou pomoci ke zlepšení spermií u chlapa (selen, zinek) a zabránit vývojovým vadám (kyselina listová pro tebe).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.16 22:17

@Svistice od té doby co beru clistiku mám pravidelnou MS, a hlavně ovulací.. Tu jsem do té doby neměla! :?.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.16 22:19

@Svistice od té doby co beru clistiku mám pravidelnou MS, a hlavně ovulací.. Tu jsem do té doby neměla! :?. @Svistice Tři měsíce jsme se snažila s manželem a nic, a po třech měsících jsem zašla za dr. se poradit a on mi řekl, že nemám vůbec ovulku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20279
10.2.16 22:22

@SabiProcházková A nějaká vyšetření Ti dělal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
10.2.16 22:24

Ja femibion doporucuju. Verim ze hlavne i diky nemu se nam povedlo posledni ivf.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.16 00:04

@Svistice tento měsíc mám naposledy hormony, a pokud neotehotnim mám jít i s manželem na vyšetření :

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
11.2.16 07:03

Já brala akorát před početím (ani ne jeden měsíc) listovku od Elastiq a 1× jsem si udělala kontryhelový čaj.. Měla jsem trošku rozhozenou MS, tak jsem si to chtěla srovnat Gynexem, ale k tomu už nedošlo.. Tak držím pěstičky… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22717
11.2.16 07:53

@SabiProcházková dobrý je inofolic nebo nosifol. Je to podobné, inofolic levnější, nosifol chuťově lepší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.16 09:09

@anatankaaa Moc děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie