Vztah jako na houpačce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 18:30
Opět vztahy

Ahoj, potřebuji poradit
Jsme s přítelem 3 roky, bydlíme spolu..vše bylo fajn dokud mi před 9 měsíci neřekl, že neví jestli mě miluje a že potřebuje pauzu. Dali jsme si pauzu on si uvědomil, že mě miluje s život šel dál. Ale od té doby je to takové jednou tak s pak zase tak..jednou je hodný a všechno a po druhé je nepříjemný sotva na něj promluvíme nechce se mazlit sex taky nic..těch nepříjemných momentu je víc než těch příjemných.. pokládám si otázku jedí ho miluju a jestli s ním zůstat..Jinak za celé 3 roky jsme byly jednou v kině..nikam nechodime většinou po práci spí nebo si pustí film, cítím se fakt sama.

Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 9568 příspěvků 11.09.19 18:47
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poradit
Jsme s přítelem 3 roky, bydlíme spolu..vše bylo fajn dokud mi před 9 měsíci neřekl, že neví jestli mě miluje a že potřebuje pauzu. Dali jsme si pauzu on si uvědomil, že mě miluje s život šel dál. Ale od té doby je to takové jednou tak s pak zase tak..jednou je hodný a všechno a po druhé je nepříjemný sotva na něj promluvíme nechce se mazlit sex taky nic..těch nepříjemných momentu je víc než těch příjemných.. pokládám si otázku jedí ho miluju a jestli s ním zůstat..Jinak za celé 3 roky jsme byly jednou v kině..nikam nechodime většinou po práci spí nebo si pustí film, cítím se fakt sama.

Tak jestli se musíš ptát, jestli ho miluješ a nevíš to, tak ne a nemá to cenu. Proč bys měla zůstávat s někým, kdo s tebou jde jednou za 3 roky do kina?

Uslava
Ukecaná baba ;) 1667 příspěvků 11.09.19 18:59
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poradit
Jsme s přítelem 3 roky, bydlíme spolu..vše bylo fajn dokud mi před 9 měsíci neřekl, že neví jestli mě miluje a že potřebuje pauzu. Dali jsme si pauzu on si uvědomil, že mě miluje s život šel dál. Ale od té doby je to takové jednou tak s pak zase tak..jednou je hodný a všechno a po druhé je nepříjemný sotva na něj promluvíme nechce se mazlit sex taky nic..těch nepříjemných momentu je víc než těch příjemných.. pokládám si otázku jedí ho miluju a jestli s ním zůstat..Jinak za celé 3 roky jsme byly jednou v kině..nikam nechodime většinou po práci spí nebo si pustí film, cítím se fakt sama.

Teď, když jsi mladá, máš si života užívat a ne ho jen přežívat. Až přijdou děti, nastanou starosti a už to bude složitější. Fakt chceš takhle žít až do smrti? A ani před pauzou to nebylo fajn. Jen si to maluješ.

nakreslenypanacek
Kecalka 180 příspěvků 11.09.19 21:01

Tak mu řekni, že nevíš, jak dál a dej si pauzu. Jestli to neakpcetuje, když sám si ji dal, tak je to prostě kretén. A ty nebuď příliš hodná. :) Nebo se s ním rozejdi rovnou…

Uživatel je onlinekikina24Kot
Nováček 6 příspěvků 11.09.19 21:11
@nakreslenypanacek píše:
Tak mu řekni, že nevíš, jak dál a dej si pauzu. Jestli to neakpcetuje, když sám si ji dal, tak je to prostě kretén. A ty nebuď příliš hodná. :) Nebo se s ním rozejdi rovnou…

Ono to je těžké já si připadám že to co dělám je pořád málo..on přijde z práce a tím to hasne..já vztavam o hodinu dřív, přijdu z práce musím uklidit uvařit, vyvenčit psa, potom přijde on nachystám mu oběd on uléhá k televizi..já pak musím do obchodu znovu něco poklidim jdu se psem ven udělám mu svačinu a jdu spát… On nemusí dělat absolutně nic a stejně mi někdy vyčte úplnou blbost..jakože něco ve smyslu : To si to jako nemohla uklidit? Podotýkám že vytiram denně to samé utiram prach..říkám si co ještě mám sakra dělat víc?

nakreslenypanacek
Kecalka 180 příspěvků 11.09.19 21:20
@kikina24Kot píše:
Ono to je těžké já si připadám že to co dělám je pořád málo..on přijde z práce a tím to hasne..já vztavam o hodinu dřív, přijdu z práce musím uklidit uvařit, vyvenčit psa, potom přijde on nachystám mu oběd on uléhá k televizi..já pak musím do obchodu znovu něco poklidim jdu se psem ven udělám mu svačinu a jdu spát… On nemusí dělat absolutně nic a stejně mi někdy vyčte úplnou blbost..jakože něco ve smyslu : To si to jako nemohla uklidit? Podotýkám že vytiram denně to samé utiram prach..říkám si co ještě mám sakra dělat víc?

Měla bych k takovému muži odpor. Asi tě u něj něco drží, ale… na světě je hodně chlapů, co se naopak snaží a o své partnerky se starají… :srdce:

mrav
Vesmírná mluvilka 32110 příspěvků 11.09.19 21:33

Taky bych byl pro pauzu - promluvit si spolu a začít žít lepší partnerský život. :mavam:

Osmdesátsedmička
Kecalka 109 příspěvků 12.09.19 07:01

A Tobě se nějak věnuje? Nebo je jen jak na hotelu…?

Uživatel je onlineTakyjedna
Závislačka 4832 příspěvků 12.09.19 17:59
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poradit

Nemiluješ. Vyprdni se na to. Akorát sis na něj zvykla. Přesně, jak ty píšeš, zprotivil se ti, když se na tebe vlastně vybod a teď zase přilezl. To je taková nepěkná vlastnost, to srabáctví - nechávat si pootevřená vrátka a pak zase vklouznout do vztahu, jako by nic. Žádné „pauzy“ neexistují. Kdyby se rovnou rozešel, tak by pak nemohl přilézt, protože by sis ho škrtla ze života. Takhle je to stejné, vztah tím zkazil už před tím, ale vy jste si asi zvykli okolo svých pocitů tancovat a vyjednávat jako politici a ty se teď asi taky bojíš mu to říct na rovinu. Tak se probuď a pošli ho do háje.

Tajemný ráček
Kecalka 205 příspěvků 12.09.19 19:56

Podle mě už tě nechce, ale nechce být za toho kdo se rozejde, tak to nechává na tobě.

Malina7
Závislačka 2903 příspěvků 12.09.19 20:56

Tobě někdo nekázal, že něco,, musíš,,? Věř, že nemusíš. Nemusíš uvařit, nemusíš vytírat denně, ani utírat prach, nemusíš mu nachystávat oběd na stůl, nemusíš mu dělat svačiny. Nezlob se, ale kdyby jsi nepsala, že mluvíš o dospělém jedinci, řekla bych, že máš vedle sebe nesvéprávnou osobu, co umí jenom buzerovat. Že nemusí on dělat absolutně nic, to znamená, jako co? Chce mít vytřeno? Ukaž mu kbelík s hadrem a koště a může začít tancovat po podlaze, to samé s prachovkou a nebo s jídlem a talířem při ohřátí oběda.
Proč si tohle nechávají některé ženské líbit, a pak se diví, že chlap s nimi jedná, jako s nějakou služkou, to vážně nepochopím… Upřímně, šla bych od něj pryč. Proč mu dobrovolné děláš blbce? Co dělá on pro Tebe? Kino jednou za 3 roky? Za tohle mu děláš nicku? Holka, udělala jsi si to sama. A Ty sama to můžeš změnit, jeho nezměníš. Měj se více ráda, tam začni a jeho kopni do zádele.

@kikina24Kot píše:
Ono to je těžké já si připadám že to co dělám je pořád málo..on přijde z práce a tím to hasne..já vztavam o hodinu dřív, přijdu z práce musím uklidit uvařit, vyvenčit psa, potom přijde on nachystám mu oběd on uléhá k televizi..já pak musím do obchodu znovu něco poklidim jdu se psem ven udělám mu svačinu a jdu spát… On nemusí dělat absolutně nic a stejně mi někdy vyčte úplnou blbost..jakože něco ve smyslu : To si to jako nemohla uklidit? Podotýkám že vytiram denně to samé utiram prach..říkám si co ještě mám sakra dělat víc?
ontar
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 12.09.19 23:35
@Malina7 píše:
Tobě někdo nekázal, že něco,, musíš,,? Věř, že nemusíš. Nemusíš uvařit, nemusíš vytírat denně, ani utírat prach, nemusíš mu nachystávat oběd na stůl, nemusíš mu dělat svačiny. Nezlob se, ale kdyby jsi nepsala, že mluvíš o dospělém jedinci, řekla bych, že máš vedle sebe nesvéprávnou osobu, co umí jenom buzerovat. Že nemusí on dělat absolutně nic, to znamená, jako co? Chce mít vytřeno? Ukaž mu kbelík s hadrem a koště a může začít tancovat po podlaze, to samé s prachovkou a nebo s jídlem a talířem při ohřátí oběda.
Proč si tohle nechávají některé ženské líbit, a pak se diví, že chlap s nimi jedná, jako s nějakou služkou, to vážně nepochopím… Upřímně, šla bych od něj pryč. Proč mu dobrovolné děláš blbce? Co dělá on pro Tebe? Kino jednou za 3 roky? Za tohle mu děláš nicku? Holka, udělala jsi si to sama. A Ty sama to můžeš změnit, jeho nezměníš. Měj se více ráda, tam začni a jeho kopni do zádele.
Ženská si musí vybrat, jestli chce chlapa a pokud ano, tak musí vyšlapovat, až se z ní bude kouřit, protože chlap je hodnota a vzácnost…pokud mužského nechce, tak může blafat do aledua ve stylu Malina7, ale bude sama, jako kůl v plotě…
Uživatel je onlineTakyjedna
Závislačka 4832 příspěvků 13.09.19 08:43
@ontar píše: Ženská si musí vybrat, jestli chce chlapa a pokud ano, tak musí vyšlapovat, až se z ní bude kouřit, protože chlap je hodnota a vzácnost…pokud mužského nechce, tak může blafat do aledua ve stylu Malina7, ale bude sama, jako kůl v plotě…

aneb býti tebou a mít sebe, byl bych rád a ticho. Správnýho chlapa dělaj brejle pleš a břicho.

nika1988
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 13.09.19 21:53
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poradit

utikej a honem rychle, ja byla v mladi taky tak hloupa a zustavala s chlapem, ktery nemel zajem o nic.Pak najednou otocil a to uz jsem nemela zajem ja

Váš příspěvek
Reklama