Rozchod - jsem divná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 13:27
Rozchod - jsem divná?

Nevěděla jsem, jak přesně téma nazvat. Nejde mi o to, jak dlouho vám trvalo dostat se z rozchodu, ale spíš, jestli se vám stalo, že jste myslely, ze někoho fakt moc milujete, jako ještě nikoho, pak přišel rozchod a vy jste se z něj dostaly vlastně docela rychle? Můj vztah není ideální, pritel je na zabití, kdo ho zná, řekne mi, že by to s ním nevydržel, ale ja ho miluju, neskutečně moc. Říkám si, že kdyby došlo na rozchod, ze bych to neustála. Ale třeba kamarád, který do toho vztahu vidí, mi řekl, že si naopak myslí, že bych z toho byla venku dost rychle… Tak mě zajímá, jestli jste to tak někdy měly.

Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 2072 příspěvků 11.09.19 13:29

No je rozdíl jestli jsi zakoukaná nebo zamilovaná. Někdy to není poznat. V tom prvním případě se z toho dostaneš rychle. Navíc, každý se s takovou ztrátou vyrovnáváme jinak a jinak rychle, jinými mechanismy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 13:36

Tak momentálně jsem s ním půl roku a řekla bych, že miluju. Fakt hodně. Ale zakoukání v tom bude asi taky.

stinga
Echt Kelišová 9081 příspěvků 11.09.19 13:36

Mhm, další anonymně založená diskuse o ničem :nevim:

Uslava
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 11.09.19 13:54
@stinga píše:
Mhm, další anonymně založená diskuse o ničem :nevim:
:D :palec: :potlesk: Taky koukám co tak může člověka pudit založit takovou diskusi o ničem., ze které nevyplyne nic. :zed: A protože to nikdo vlastně nesmí vědět, tak je to anonymně.
Čičorečka
Závislačka 2808 příspěvků 11.09.19 14:06

Tak se s ním rozejdi a uvidíš. Bože, to jsou dotazy.

sediza
Závislačka 2801 příspěvků 11.09.19 14:11
@Anonymní píše:
Nevěděla jsem, jak přesně téma nazvat. Nejde mi o to, jak dlouho vám trvalo dostat se z rozchodu, ale spíš, jestli se vám stalo, že jste myslely, ze někoho fakt moc milujete, jako ještě nikoho, pak přišel rozchod a vy jste se z něj dostaly vlastně docela rychle? Můj vztah není ideální, pritel je na zabití, kdo ho zná, řekne mi, že by to s ním nevydržel, ale ja ho miluju, neskutečně moc. Říkám si, že kdyby došlo na rozchod, ze bych to neustála. Ale třeba kamarád, který do toho vztahu vidí, mi řekl, že si naopak myslí, že bych z toho byla venku dost rychle… Tak mě zajímá, jestli jste to tak někdy měly.

Buď ti je patnáct, anebo máš fakt pohodovej život, že máš čas přemýšlet co by kdyby. Ale tak předpokládám, že ti je těch patnáct a napíšu ti, že my nevíme, jaký mezi sebou máte vztah a jakou máš povahu apod. Ani nevíme to, jestli se tvůj kamarád snaží, aby ses s přítelem rozešla z nějakého důvodu. Nevíme vůbec nic a člověk tohle neodhadne často ani u sebe. Pokud uvažuješ o rozchodu, veř, že to s největší pravděpodobností dopadne a ty nám pak můžeš napsat, jak dlouho to trvalo, než ti bylo zase hej :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 14:34

Neuvažuju o rozchodu, prostě mě jen zajímá, jestli jste měla některá zkušenost, že jste myslely, že se budete vzpamatovávat sakra dlouho a ono nakonec to bylo naopak. O víc nešlo.

zu.syk
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 11.09.19 14:51

Víš jak: Nezkusíš, nevíš :mrgreen:
Holky mají pravdu, tahle diskuze je fakt o ničem :roll:

Venetia
Hvězda diskuse 45874 příspěvků 11.09.19 14:54
@Anonymní píše:
Nevěděla jsem, jak přesně téma nazvat. Nejde mi o to, jak dlouho vám trvalo dostat se z rozchodu, ale spíš, jestli se vám stalo, že jste myslely, ze někoho fakt moc milujete, jako ještě nikoho, pak přišel rozchod a vy jste se z něj dostaly vlastně docela rychle? Můj vztah není ideální, pritel je na zabití, kdo ho zná, řekne mi, že by to s ním nevydržel, ale ja ho miluju, neskutečně moc. Říkám si, že kdyby došlo na rozchod, ze bych to neustála. Ale třeba kamarád, který do toho vztahu vidí, mi řekl, že si naopak myslí, že bych z toho byla venku dost rychle… Tak mě zajímá, jestli jste to tak někdy měly.

stalo…milovala jsem ho nejvis ze vsech, ale zaroven podvedome vedela, ze ten vztah nema budoucnost …. vedela jsem dost dlouho predem, ze se to blizi ke svemu zaveru a kdyz prisel, uz jsem na to byla pripravena.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21617 příspěvků 11.09.19 14:56
@Anonymní píše:
Neuvažuju o rozchodu, prostě mě jen zajímá, jestli jste měla některá zkušenost, že jste myslely, že se budete vzpamatovávat sakra dlouho a ono nakonec to bylo naopak. O víc nešlo.

to hrozně záleží na vztahu, na povaze. Taky na tom, jestli tě ten vztah ubíjí a nevidíš to (pak si rychle po rozchodu uvědomíš, co to bylo za pakárnu a dostaneš se z toho za pár dní).
To ti fakt nikdo nepoví… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 15:13

Tak já po nikom nechci předpovídat budoucnost. :D Jen mě zajímalo, zdali to tak někdo měl. :nevim:

@Venetia píše:
stalo…milovala jsem ho nejvis ze vsech, ale zaroven podvedome vedela, ze ten vztah nema budoucnost …. vedela jsem dost dlouho predem, ze se to blizi ke svemu zaveru a kdyz prisel, uz jsem na to byla pripravena.

Já nějak nevím, jestli to má nebo nemá budoucnost. Plánujeme ji, ale je to s náma takový složitější asi. Mám pocit, že z toho všeho máme oba tak nějak strach. Já asi větší.

xavierka
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 12.09.19 12:53

Radši rozchod, než rozvod. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama