O 25 let starší šéf - vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 19:02
o 25 let starší šéf, vztah

Dobrý večer, mám dotaz: Zažila jste některá vztah s podstatně starším mužem, který si vás hýčkal, rozmazloval nebo je to utopie? Mám možnost jít do vztahu se zajištěným starším mužem, rodinu bychom spolu neměli, jen milenecký vztah. Ženatý není.
Zažila jste některá? Stálo to za to? Jako chlap se mi líbí, sex si s ním představit dokážu, ale taky bych se s ním chtěla dobře cítit - nechat se opečovávat, hýčkat…aby se to i mě líbilo.
Máte někdo zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17116 příspěvků 10.09.19 19:08

Tak když nemáš na vrstevníky, proč ne?

AnastazieB
Echt Kelišová 8876 příspěvků 10.09.19 19:09

Tak zažít může kdokoli cokoli. Jestli tě ten tvůj bude hýčkat a rozmazlovat, to musíš zjistit sama ;).

pikola
Generální žvanilka 21964 příspěvků 10.09.19 19:16

Podle toho kolik ti je. Jestli u tebe je už čas na rodinu, nešla bych do toho, jen ztratíš čas aby jsi někomu dělala „placenou společnici“ a on je pro mě dědek pokud jsi už kolem 30. Navíc pokud je to tvůj šéf, co pak bude s prací?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 19:16

Ano, s velmi movitým mužem a nestálo mi to za to. Stejně sem nebyla šťastná, po nějaké době se mi začal hnusit, prostě jak se říká štěstí si za prachy nekoupíš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 19:21
@pikola píše:
Podle toho kolik ti je. Jestli u tebe je už čas na rodinu, nešla bych do toho, jen ztratíš čas aby jsi někomu dělala „placenou společnici“ a on je pro mě dědek pokud jsi už kolem 30. Navíc pokud je to tvůj šéf, co pak bude s prací?

Ahoj, ano, je mi kolem 30ti a čas na rodinu už mám. To právě zvažuju…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 19:23
@Anonymní píše:
Ano, s velmi movitým mužem a nestálo mi to za to. Stejně sem nebyla šťastná, po nějaké době se mi začal hnusit, prostě jak se říká štěstí si za prachy nekoupíš

Toho se právě taky bojím. Nicméně když si přečtu diskuze, tak hnusit se může začít kterýkoliv muž kterékoliv ženě…nemyslím, že to souvisí s věkem…

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17116 příspěvků 10.09.19 19:24

Voni ti movití svobodní pánové ve středních letech budou mít toho rozjetého nejspíš víc :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 19:25
@Mango_Lassi píše:
Voni ti movití svobodní pánové ve středních letech budou mít toho rozjetého nejspíš víc :think:

Inu, tak mě to napadlo…

free333
Generální žvanilka 20394 příspěvků 10.09.19 19:29
@Anonymní píše:
Dobrý večer, mám dotaz: Zažila jste některá vztah s podstatně starším mužem, který si vás hýčkal, rozmazloval nebo je to utopie? Mám možnost jít do vztahu se zajištěným starším mužem, rodinu bychom spolu neměli, jen milenecký vztah. Ženatý není.
Zažila jste některá? Stálo to za to? Jako chlap se mi líbí, sex si s ním představit dokážu, ale taky bych se s ním chtěla dobře cítit - nechat se opečovávat, hýčkat…aby se to i mě líbilo.
Máte někdo zkušenost?

Myslím, že zásadní bude, jak si představuješ to hýčkání a opečovávání? :think:

Jestli jde o to, že Ti koupí jídlo, pití, nějakou cetku, tak to snad dělá většina milenců (píšu většina, né všichni…mám v paměti zdejší diskusi, kde si slečna nosila k milenci svačinu, protože jí nedal ani najíst)…
Ale jestli bys ráda víc, jako peníze, byt, to si zjisti dopředu… ;)

Lama Lama
Hvězda diskuse 54851 příspěvků 10.09.19 19:30
@Anonymní píše:
Máte někdo zkušenost?

A proč stojíš jen o milenecký vztah a nehledáš někoho pro rodinu a život " na furt"? Nebo hledáš a tohle je znouzectnost, protože najít nemůžeš?

truelly
Závislačka 3511 příspěvků 10.09.19 19:32

Tak v tomto věku už bych tedy velmi vážně hledala někoho na rodinu, než ztrácet čas s dedkem. Kdyby ti bylo o pět méně, řeknu to nech se hýčkat dva, tři roky… 8)

maja45
Kecalka 220 příspěvků 10.09.19 19:37
@Anonymní píše:
Ahoj, ano, je mi kolem 30ti a čas na rodinu už mám. To právě zvažuju…

Ztráta času. Hýčkat tě může i mladší, nemluvím o financích…za peníze si všechno nekoupíš.

Čičorečka
Závislačka 2780 příspěvků 10.09.19 19:37

Jsi si jistá, že tě bude hýčkat? Spousta pánů, svobodných, v tomto věku, jsou trochu škrti. Abys nebyla jen čerstvá matračka. Samozřejmě, jestli tě to láká, jdi do toho. Jen pamatuj, že už nejsi tak mladá. Až se jednou rozhodneš hledat někoho pro život, přijatelní chlapi odpovídajícího věku budou pravděpodobně buď rozebraní, nebo budou hledat mladší holky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 19:51

Já jsem šla do mileneckeho vztahu ze svým šéfem. Taky starším, 30 mi ještě nebylo… zkrátím to… :D dneska je to cca 7let a je to můj manžel a máme dvě děti :D. Jsem šťastná, musím říct, že tak pohodový život s tak fajn chlapem jsem si ani nesnila…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama