Stále mluví o své ex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 18:45
Mluví o ex

Dobrý den, prosím Vás seznámila jsem se s jedním klukem, rozumíme si, projevil o mě zájem. Ale naposled co jsme spolu byli venku tak pořad mluvil o své ex… a i přesto ze jsem mu rekla ze mi to vadí tak o ni mluvil… mám ho rada on mě taky, chceme spolu trávit čas ale bojím se ze jsem jeho nálepka na bolavé srdíčko co by jste dělali vy? Kdyby vám na někom záleželo chtěli by jste se posunout někam dal ale měli by jste strach ze se časem muže vrátit ke své ex :zed:

Reakce:
brokoliccaa
Kecalka 180 příspěvků 10.09.19 18:47

Nemohla bych být s někým, kdo zřejmě nemá uzavřenou minulost a neustále mluví o své ex. Podle mě k ní pořád ještě něco cítí a ty jsi, jak píšeš, nálepka. Vytlouká klín klínem.

Kačus82
Echt Kelišová 7596 příspěvků 10.09.19 18:49
@pecenaBrokolice píše:
Nemohla bych být s někým, kdo zřejmě nemá uzavřenou minulost a neustále mluví o své ex. Podle mě k ní pořád ještě něco cítí a ty jsi, jak píšeš, nálepka. Vytlouká klín klínem.

Ja taky ne. Par zakladnich vyzadanych onfor.aci a ticho. Zatim bych si od toho nic neslibovala a drzela se zpet. Je ale jeste mozne, ze se vzpamatuje

Lama Lama
Hvězda diskuse 54888 příspěvků 10.09.19 18:59

Hele, je to děsně otravný. Ani ne tak, že to je ex. Ani to nemusí znamenat, že jí ještě miluje nebo že jí chce zpátky, jen je to pro něj čerstvý a tímto způsobem si to odžívá. Ale je to monotematický, pro okolí nudný, obtěžující.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1361 příspěvků 10.09.19 20:18
@Anonymní píše:
Mám ho rada on mě taky, chceme spolu trávit čas ale bojím se ze jsem jeho nálepka na bolavé srdíčko co by jste dělali vy?

Nevím. Já zásadně potkávám chlapy do nevyjasněnejch konců :D Jeden řekněme o to víc dupl na plyn, aby mě dostal :D Druhý se o tom se mnou baví sám, a já jsem mu neuvěřitelně vděčná. Protože to prostě byl dlouhej vztah a neskončil pěkně… nebo spíš ne férově, a mně to dost ublížilo. Je ale fakt, že jsem na rovinu předestřela, že žádné návraty nejsou na pořadu dne a že kdybych neměla jasno, že chci být s novým partnerem, tak s ním prostě nejsem.
Ale jako… takhle to nemají všichni… Jen chci říct, že zas ne všichni, co jdou z nevyjasněnýho konce do druhýho, jsou lumpové, co mají zaječí úmysly ;) Ale co je tvůj případ, to ví bohužel jen tvůj přítel. Na tvém místě bych jen byla opatrná na odsudky, ono kopnout někoho do zádi jen proto, že „uživatelky na emiminu říkaly, že tak to chodí“… no, kdo tohle udělá, tak si ten vztah ani nezaslouží :)

Ryze osobně bych tomu dala šanci… ono riziko, že ti partner zdrhne, je vždycky, a jestli za ex nebo za někým novým, to je úplně stejná šance :D Říká se, že štěstí přeje lidem, co se nepodělají… ;) ale klidně toho svýho nech nějaký jiný, bude ráda :D

Annabela11
Závislačka 4472 příspěvků 10.09.19 20:44
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím Vás seznámila jsem se s jedním klukem, rozumíme si, projevil o mě zájem. Ale naposled co jsme spolu byli venku tak pořad mluvil o své ex… a i přesto ze jsem mu rekla ze mi to vadí tak o ni mluvil… mám ho rada on mě taky, chceme spolu trávit čas ale bojím se ze jsem jeho nálepka na bolavé srdíčko co by jste dělali vy? Kdyby vám na někom záleželo chtěli by jste se posunout někam dal ale měli by jste strach ze se časem muže vrátit ke své ex :zed:

Hlupak, ja bych zacla též mluvit o ex partnerovi :nevim: Sice budete jako 2blazni ale pomaha to :lol:

mrav
Vesmírná mluvilka 32163 příspěvků 10.09.19 21:55

Jak je to dlouho, co jsou od sebe? Není s rozvodem ještě vyrovnaný

Leni_2019
Kecalka 223 příspěvků 10.09.19 22:00

Rekla bych, ze to nechci poslouchat. Pokud o ni mluvi dal, zvedla bych se a odesla.

Váš příspěvek
Reklama