Kdy bude lepší datum na svatbu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 15:23
Kdy bude lepší datum na svatbu?

Ahojky,

příští rok se vdávám - matrika, protory hradu, na oslavu, DJ i fotograf mají volno v obou termínech, které si přejeme 16. i 23.5.2020. Zajímá mě, kdy bude vše v lepším „rozkvětu“ venku. :) Jak obřad, tak oslavu můžeme řešit vnitřní i venkovní variantou, ale jde mi o fotky apod. :)

Děkuji za názory!

Hezký den :kytka:
PS. anonymně, protože svatba není ještě oficiálně ohlášená :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pujda
Kecalka 311 příspěvků 1 inzerát 11.09.19 15:27

Tak těch 7 dní fakt žádný rozdíl není. A výběr data je fakt jen na vás. Sestřenka se vdávala někdy koncem dubna a bylo vedro, počasí krásné. Teď ti fakt nikdo neřekne, jak bude v květnu :roll:

cell
Echt Kelišová 8307 příspěvků 11.09.19 15:28

23.5. je určitě lepší, protože to mám svátek :mrgreen:
jinak je to myslím úplně jedno.
Já se vdávala 17.7. a pršelo a byla děsná kosa

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8435 příspěvků 11.09.19 15:29

16.5.,později tu bývají tropy…

ugluk
Hvězda diskuse 47582 příspěvků 11.09.19 15:30

Vždyť je to týden po sobě… předpovědi stojí za houby na týden dopředu, natož na 3/4 rou. Může být dlouhá zima, jednou jsme 10.5. chodili v chumelenici. Nebo může být brzké jaro a budete se v tom termínu péct v pětatřiceti ve stínu. Kytky a stromy - některé už budou odkvetlé, některé ještě nerozkvetlé, ale určitě bude kvetoucího v květnu víc než dost. Takže vyberte datm, co se vám víc líbí, no a pak se modlete, ať zrovna neprší :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 15:31

Spíš jsem to brala z důvodu, že něco kvete třeba začátkem května. :) Jasné, že opčasí neovlivníš, ale jde mi spíš o to, kdy bude na fotkách hezčí přírodní „kulisa“. :)

Díky :)

TRG
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 11.09.19 15:32

@Bubla Bůčková Presne. Jestli se nevdavas na horach, tak drivejsi datum. Bratranec se zenil na konci kvetna (ne letos) a byli jsme vsichni vyletneni a v kratkem rukavu az do noci. Byl hic.

Kriss Tina
Extra třída :D 12186 příspěvků 11.09.19 15:33

Ten týden fakt není rozdíl ani v kvetení kytek :D navíc se to často každý rok mění, může být dyl zima. Letos v půlce května byla ještě celkem zima, loni už byly tropy a koupali sme na rybníku, těžko říct jak bude za rok :D

ugluk
Hvězda diskuse 47582 příspěvků 11.09.19 15:37

Někdy jsou šeříky odkvetlé poslední týden v dubnu. Někdy rozkvétají o 14 dní později. Příroda fakt nejede na den přesně dle kalendáře, to sis ještě nevšimla? Kdybys ta data měla měsíc-dva od sebe, tak je co řešit.

stín katedrál
Kecalka 374 příspěvků 11.09.19 15:41

A my byli na svatbě na začátku června a byla docela kosa, ze dne na den se změnilo počasí. Byla jsem ráda, že mám sako a silonky a uzavřenou obuv, zvlášť když celá veselka byla venku a vypadalo to, že se každou chvíli spustí vytrvalý déšť. No a pak si vyber.

K K
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 11.09.19 15:47
@Anonymní píše:
Ahojky,

příští rok se vdávám - matrika, protory hradu, na oslavu, DJ i fotograf mají volno v obou termínech, které si přejeme 16. i 23.5.2020. Zajímá mě, kdy bude vše v lepším „rozkvětu“ venku. :) Jak obřad, tak oslavu můžeme řešit vnitřní i venkovní variantou, ale jde mi o fotky apod. :)

Děkuji za názory!

Hezký den :kytka:
PS. anonymně, protože svatba není ještě oficiálně ohlášená :mavam:

Chápu správně, že se tazatelka ptá, zda bude lepší počasí 16.05.2020 nebo 23.5.2020?

Ženicha určitě neznám, ale začíná mi ho být líto…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 15:49
@K K píše:
Chápu správně, že se tazatelka ptá, zda bude lepší počasí 16.05.2020 nebo 23.5.2020?Ženicha určitě neznám, ale začíná mi ho být líto…

Nechápeš správně. Ptám se, kdy co spíše kvete. A jen tak mimochodem, neznáš ani nevěstu, takže pokud nemáš čím krom rýpání přispět, radši nepiš vůbec nic. Hezký den.

ugluk
Hvězda diskuse 47582 příspěvků 11.09.19 15:52

Ono stačí vzpomenout, pod čím je kdo líbán na prvního máje. Někdy chytneme rozkvetlý třešňový háj, někdy už jsou dávno odkvetlý, občas jsme marně hledali poslední proplešatělej hloh. Jedno a to samý datum, líbaná jsem prvomálově od toho samýho chlapa skoro dvacet let, tak můžu porovnávat :mrgreen:

TRG
Ukecaná baba ;) 1648 příspěvků 11.09.19 15:57

@ugluk Taky hrozne zalezi, kde se budou brat. U nas vsechno roste o 2-4 tydny pozdeji nez jinde ve Strednich Cechach…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 16:01
@TRG píše:
@ugluk Taky hrozne zalezi, kde se budou brat. U nas vsechno roste o 2-4 tydny pozdeji nez jinde ve Strednich Cechach…

Budeme na Klatovsku. :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama