Kdy bude lepší datum na svatbu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
K K
639
11.9.19 17:49
@Anonymní píše:
Hele, zeptám se tě upřímně, třeba mi i odpovíš. :) Co z toho rýpání máš? Jsi nešťastná, nebo se nudíš, nebo co?

Zkouším, zda přijdeš na to, že tvůj dotaz je naprostá blbost… Ono může třeba celej den lejt jako z konve - a co pak budeš mít z toho, že to venku hezky kvete?

Navíc asi sama tušíš, že během jednoho tejdne se vegetace moc nezmění, navíc vegetační cyklus je lokálně specifickej - asi uznáš, že i na klatovsku je rozdíl mezi teplotním průměrem nejchladnějšího a nejteplejšího místa několik stupňů a pak emimino raď… Takže dost sranda dotaz. Ale nebejt takovejch příspěvků, tak se člověk v práci moc nezasměje! Takže díky za ně!

Ale jak říkám - jestli nevěříš, že ten 16.05 od 09:43:59 do 13:22:32 je optimální, tak počkejme do května a uvidíme, zda má rada náhodou nebyla nad zlato… :srdce:

Příspěvek upraven 11.09.19 v 17:56

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3392
11.9.19 17:49

Minuly rok si pamatuji, ze byl kveten hodne teply. Snad uz i tropy byly a ja si tenkrat rikala, jeeeezis a jak bude v cervnu :D ptz v cervnu jsme se brali. Letos mi ten kveten prisel nic moc, myslim ze dost prselo, ale uz si taky nepamatuji :think: si nevyberes. Dulezite je u planovani premyslet tak ze ta mokra varianta muze nastat a zrejme nestojis o spruzely a mokry svatebcany, celkove se blbe foti, atd. Narazim na mista obradu typu les, pole, louka. To je v desti fakt o nicem, ostatne i ve velkem horku. Co se tyka kveteni, tak to je kazdy rok taky individualni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
596
11.9.19 18:02

Myslím, že si to nevybereš, každý rok je to jiné, kámoška se minulý rok vdávala koncem dubna a bylo velké teplo, lidi v krátkém rukávu a šatech, potom se vdávala kámoška koncem května a mrzlo jim, musela si dát svetřík přes šaty…letos se sestřenice vdávala koncem května a pršelo jim a byla kosa, pěkně z toho prochladla chudák :nevim: takže si asi moc nevybereš, je to jen týden…a fotografové, pokud jsou dobří, tak to zvládnout, sama fotím, jak svatby nebo přírodu, tak i jiné akce a věci a i přes hrozné počasí nebo nic moc okolí se vždy dá něco vyčarovat ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24992
11.9.19 18:08

A už tu padlo, že kvůli pověrám nemá být svatba v květnu? :mrgreen: já se poprvé vdávala v prosinci :mrgreen: :zed: budiž mi omluvou, že mi bylo 18 :mrgreen: :mrgreen: je to blbost, sice se nic nezkazí, ale kosa jak prase, vše musí být v uzavřených prostorách… včetně focení, páč najít slunečný zimní den, kdy nevěsta vydrží hodinu venku se fotit je fakt kumšt..
druhá svatba 9/9 byla naprosto luxusní, dokonalé babí léto, líp být nemohlo ♥️
kdybych si měla vybrat příště (což ale fakt neplánuji :mrgreen: ), tak určitě první či druhou dekádu června.. (pak už lidi odjíždí na dovči a je vedro)
předpověď na květen 2020 ti nikdo nedá a je to sázka do loterie… může být vedro i zima

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27744
11.9.19 18:10
@Lucy75 píše:
A už tu padlo, že kvůli pověrám nemá být svatba v květnu? :mrgreen: já se poprvé vdávala v prosinci :mrgreen: :zed: budiž mi omluvou, že mi bylo 18 :mrgreen: :mrgreen: je to blbost, sice se nic nezkazí, ale kosa jak prase, vše musí být v uzavřených prostorách… včetně focení, páč najít slunečný zimní den, kdy nevěsta vydrží hodinu venku se fotit je fakt kumšt..
druhá svatba 9/9 byla naprosto luxusní, dokonalé babí léto, líp být nemohlo ♥️
kdybych si měla vybrat příště (což ale fakt neplánuji :mrgreen: ), tak určitě první či druhou dekádu června.. (pak už lidi odjíždí na dovči a je vedro)
předpověď na květen 2020 ti nikdo nedá a je to sázka do loterie… může být vedro i zima

ale jo padlo, hele my jsme se brali kvůli pověrám v dubnu a bylo krásně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24992
11.9.19 18:17

@ka2ka jj, duben je hodně častý, je to 50na 50, ale jistotu stejně nemáš nikdy ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3392
11.9.19 19:37
@Lucy75 píše:
A už tu padlo, že kvůli pověrám nemá být svatba v květnu? :mrgreen: já se poprvé vdávala v prosinci :mrgreen: :zed: budiž mi omluvou, že mi bylo 18 :mrgreen: :mrgreen: je to blbost, sice se nic nezkazí, ale kosa jak prase, vše musí být v uzavřených prostorách… včetně focení, páč najít slunečný zimní den, kdy nevěsta vydrží hodinu venku se fotit je fakt kumšt..
druhá svatba 9/9 byla naprosto luxusní, dokonalé babí léto, líp být nemohlo ♥️
kdybych si měla vybrat příště (což ale fakt neplánuji :mrgreen: ), tak určitě první či druhou dekádu června.. (pak už lidi odjíždí na dovči a je vedro)
předpověď na květen 2020 ti nikdo nedá a je to sázka do loterie… může být vedro i zima

Cerven a zari dle meho nejlepsi mesice na svatbu z mnoha duvodu, takze souhlas :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
872
11.9.19 22:23
@Mysticlipstick píše:
Cerven a zari dle meho nejlepsi mesice na svatbu z mnoha duvodu, takze souhlas :palec:

Kamaradka ted mela svatbu v zari, minuly vikend - 12 stupnu a dest, takze ono je to loterie asi vzdy. :) :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1641
11.9.19 22:45

Znám lidi, kteří se sli nechat fotit az tri dny po svatbě. Odjeli nekam na louku. Svatbu si užili a foceni o samote taky. Akorát kytka nebyla uplne nejčerstvější.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4660
11.9.19 23:44

Kamarádka měla svatbu na začátku října, celý den bylo nádherně slunečno a tak 25 °C, krásné letní fotky. Na druhý den už jsme jeli pomáhat uklízet sál v teplých bundách a celý další týden propršel. Počasí a kytičky se prostě naplánovat nedají. I v tom teď oblíbeném dubnu - může být krásné jarní počasí, může být pařák, nebo klidně sněžit, dopředu nevíš. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.9.19 02:25

Osobně? Jindy než v létě nebo zimě.

  • Citovat
  • Upravit
3392
12.9.19 06:49
@Janina B1 píše:
Kamaradka ted mela svatbu v zari, minuly vikend - 12 stupnu a dest, takze ono je to loterie asi vzdy. :) :nevim:

Jj to kazdopadne, spis ta pravdepodobnost v techto mesicich je dle meho mensi, ale to je jen muj nazor.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19388
12.9.19 06:59
@Anonymní píše:
Budeme na Klatovsku. :)

Tam je docela chladno? O týden později bych volila

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7904
12.9.19 07:20
@Anonymní píše:
Tak to hodně štěstí, já bych 2 měsíce předem nesehnala ani šaty, ani fotografa, natož místo…Proč by neměla být? Asi tě chápu, ale úplně to samé se dá říct i o 2 měsících nebo?

Šaty jsem koupila přes Zalando, brát se budeme na úřadu a tam ještě místo bylo.

3/4 roku je o něco pravděpodobnější, že to neklapne, myslím… navic by mě nebavilo se tak dlouho zabývat přípravami. Zítra objednáme prstýnky, fotografa seženeme nějakého přes net a bude vše připraveno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.9.19 07:59
@kacz píše: Šaty jsem koupila přes Zalando, brát se budeme na úřadu a tam ještě místo bylo.3/4 roku je o něco pravděpodobnější, že to neklapne, myslím… navic by mě nebavilo se tak dlouho zabývat přípravami. Zítra objednáme prstýnky, fotografa seženeme nějakého přes net a bude vše připraveno.

Jasné, každý to má jinak, my teď seženeme co potřebujeme - dokud je z čeho vybírat. :) A pak budeme mít půl roku klid a člověk nebude muset nic řešit. :) Co se týče fotografa, tak ten náš už má krom května termíny docela zabraný, ale zase je to fakt třída, zažila jsem ho „naživo“ v akci na svatbě.. Vím a stalo se mi to teď, že někteří fotografové neumí ani postavit lidi, nebo vymyslet nějaké zajímavé fotky.:)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová