Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Hele, zeptám se tě upřímně, třeba mi i odpovíš.Co z toho rýpání máš? Jsi nešťastná, nebo se nudíš, nebo co?
Zkouším, zda přijdeš na to, že tvůj dotaz je naprostá blbost… Ono může třeba celej den lejt jako z konve - a co pak budeš mít z toho, že to venku hezky kvete?
Navíc asi sama tušíš, že během jednoho tejdne se vegetace moc nezmění, navíc vegetační cyklus je lokálně specifickej - asi uznáš, že i na klatovsku je rozdíl mezi teplotním průměrem nejchladnějšího a nejteplejšího místa několik stupňů a pak emimino raď… Takže dost sranda dotaz. Ale nebejt takovejch příspěvků, tak se člověk v práci moc nezasměje! Takže díky za ně!
Ale jak říkám - jestli nevěříš, že ten 16.05 od 09:43:59 do 13:22:32 je optimální, tak počkejme do května a uvidíme, zda má rada náhodou nebyla nad zlato… ![]()
Příspěvek upraven 11.09.19 v 17:56
Minuly rok si pamatuji, ze byl kveten hodne teply. Snad uz i tropy byly a ja si tenkrat rikala, jeeeezis a jak bude v cervnu
ptz v cervnu jsme se brali. Letos mi ten kveten prisel nic moc, myslim ze dost prselo, ale uz si taky nepamatuji
si nevyberes. Dulezite je u planovani premyslet tak ze ta mokra varianta muze nastat a zrejme nestojis o spruzely a mokry svatebcany, celkove se blbe foti, atd. Narazim na mista obradu typu les, pole, louka. To je v desti fakt o nicem, ostatne i ve velkem horku. Co se tyka kveteni, tak to je kazdy rok taky individualni.
Myslím, že si to nevybereš, každý rok je to jiné, kámoška se minulý rok vdávala koncem dubna a bylo velké teplo, lidi v krátkém rukávu a šatech, potom se vdávala kámoška koncem května a mrzlo jim, musela si dát svetřík přes šaty…letos se sestřenice vdávala koncem května a pršelo jim a byla kosa, pěkně z toho prochladla chudák
takže si asi moc nevybereš, je to jen týden…a fotografové, pokud jsou dobří, tak to zvládnout, sama fotím, jak svatby nebo přírodu, tak i jiné akce a věci a i přes hrozné počasí nebo nic moc okolí se vždy dá něco vyčarovat ![]()
A už tu padlo, že kvůli pověrám nemá být svatba v květnu?
já se poprvé vdávala v prosinci
budiž mi omluvou, že mi bylo 18
je to blbost, sice se nic nezkazí, ale kosa jak prase, vše musí být v uzavřených prostorách… včetně focení, páč najít slunečný zimní den, kdy nevěsta vydrží hodinu venku se fotit je fakt kumšt..
druhá svatba 9/9 byla naprosto luxusní, dokonalé babí léto, líp být nemohlo ♥️
kdybych si měla vybrat příště (což ale fakt neplánuji
), tak určitě první či druhou dekádu června.. (pak už lidi odjíždí na dovči a je vedro)
předpověď na květen 2020 ti nikdo nedá a je to sázka do loterie… může být vedro i zima
@Lucy75 píše:
A už tu padlo, že kvůli pověrám nemá být svatba v květnu?já se poprvé vdávala v prosinci
![]()
budiž mi omluvou, že mi bylo 18
![]()
je to blbost, sice se nic nezkazí, ale kosa jak prase, vše musí být v uzavřených prostorách… včetně focení, páč najít slunečný zimní den, kdy nevěsta vydrží hodinu venku se fotit je fakt kumšt..
druhá svatba 9/9 byla naprosto luxusní, dokonalé babí léto, líp být nemohlo ♥️
kdybych si měla vybrat příště (což ale fakt neplánuji), tak určitě první či druhou dekádu června.. (pak už lidi odjíždí na dovči a je vedro)
předpověď na květen 2020 ti nikdo nedá a je to sázka do loterie… může být vedro i zima
ale jo padlo, hele my jsme se brali kvůli pověrám v dubnu a bylo krásně
@ka2ka jj, duben je hodně častý, je to 50na 50, ale jistotu stejně nemáš nikdy ![]()
@Lucy75 píše:
A už tu padlo, že kvůli pověrám nemá být svatba v květnu?já se poprvé vdávala v prosinci
![]()
budiž mi omluvou, že mi bylo 18
![]()
je to blbost, sice se nic nezkazí, ale kosa jak prase, vše musí být v uzavřených prostorách… včetně focení, páč najít slunečný zimní den, kdy nevěsta vydrží hodinu venku se fotit je fakt kumšt..
druhá svatba 9/9 byla naprosto luxusní, dokonalé babí léto, líp být nemohlo ♥️
kdybych si měla vybrat příště (což ale fakt neplánuji), tak určitě první či druhou dekádu června.. (pak už lidi odjíždí na dovči a je vedro)
předpověď na květen 2020 ti nikdo nedá a je to sázka do loterie… může být vedro i zima
Cerven a zari dle meho nejlepsi mesice na svatbu z mnoha duvodu, takze souhlas ![]()
@Mysticlipstick píše:
Cerven a zari dle meho nejlepsi mesice na svatbu z mnoha duvodu, takze souhlas
Kamaradka ted mela svatbu v zari, minuly vikend - 12 stupnu a dest, takze ono je to loterie asi vzdy.
![]()
Znám lidi, kteří se sli nechat fotit az tri dny po svatbě. Odjeli nekam na louku. Svatbu si užili a foceni o samote taky. Akorát kytka nebyla uplne nejčerstvější.
Kamarádka měla svatbu na začátku října, celý den bylo nádherně slunečno a tak 25 °C, krásné letní fotky. Na druhý den už jsme jeli pomáhat uklízet sál v teplých bundách a celý další týden propršel. Počasí a kytičky se prostě naplánovat nedají. I v tom teď oblíbeném dubnu - může být krásné jarní počasí, může být pařák, nebo klidně sněžit, dopředu nevíš. ![]()
@Janina B1 píše:
Kamaradka ted mela svatbu v zari, minuly vikend - 12 stupnu a dest, takze ono je to loterie asi vzdy.![]()
Jj to kazdopadne, spis ta pravdepodobnost v techto mesicich je dle meho mensi, ale to je jen muj nazor.
@Anonymní píše:
Budeme na Klatovsku.
Tam je docela chladno? O týden později bych volila
@Anonymní píše:
Tak to hodně štěstí, já bych 2 měsíce předem nesehnala ani šaty, ani fotografa, natož místo…Proč by neměla být? Asi tě chápu, ale úplně to samé se dá říct i o 2 měsících nebo?
Šaty jsem koupila přes Zalando, brát se budeme na úřadu a tam ještě místo bylo.
3/4 roku je o něco pravděpodobnější, že to neklapne, myslím… navic by mě nebavilo se tak dlouho zabývat přípravami. Zítra objednáme prstýnky, fotografa seženeme nějakého přes net a bude vše připraveno.
@kacz píše: Šaty jsem koupila přes Zalando, brát se budeme na úřadu a tam ještě místo bylo.3/4 roku je o něco pravděpodobnější, že to neklapne, myslím… navic by mě nebavilo se tak dlouho zabývat přípravami. Zítra objednáme prstýnky, fotografa seženeme nějakého přes net a bude vše připraveno.
Jasné, každý to má jinak, my teď seženeme co potřebujeme - dokud je z čeho vybírat.
A pak budeme mít půl roku klid a člověk nebude muset nic řešit.
Co se týče fotografa, tak ten náš už má krom května termíny docela zabraný, ale zase je to fakt třída, zažila jsem ho „naživo“ v akci na svatbě.. Vím a stalo se mi to teď, že někteří fotografové neumí ani postavit lidi, nebo vymyslet nějaké zajímavé fotky.:)