Opila jsem se při AD

Anonymní
19.4.21 09:04

Opila jsem se při AD

Beru 3 roky AD a to vysoké dávky antidepresiv Itakem.Byla jsem v pohodě, nepila ani kapku,nic.Ted 6 dubna jsem se opila :oops: a dodneška nejsem ok. Stavy, že jsem mimo, nesoustředěnost, únava, podrážděnost. Vim že jsem blbá :( Prosím má někdo zkušenost? Jak dlouho budu takhle mimo? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31256
19.4.21 09:08

Svému lékaři ses zmínila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28590
19.4.21 09:17

No nezdá se mi, že by to takhle zpětně reagovalo, tak dlouhou dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63660
19.4.21 09:56

Prober to s dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2240
19.4.21 10:00

Osobni zkusenost nemam, ale z okoli a bohuzel i z rodiny, znam osoby, co na ad piji celkem bezne, protoze jim „prece doktor rekl, ze sem tam sklenicka nevadi“ a takove stavy nemaji..takze je to bud tim, ze sis odvykla, nebo to prober s doktorem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16406
19.4.21 10:39

Hele to nebude tím alkoholem, spíš se ti nějak mění stav. Zavolej ošetřujícímu lékaři (doufám že to je psychiatr a ne ppraktik) a proberte to.

jsi v psychoterapii? není už na ní čas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 11:25

Myslíte tím to není? A to jak někdo psal že jsem možná odvykla…takže myslíte že je možné, že když třeba rok a půl nemám ani kapku a pak se opiju, tak můžu být 14 dní mimo? nejsem soustředěna, takový podivný neklid. Před tím opitím jsem byla úplně v pohodě a to už strašně dlouho :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
31256
19.4.21 11:45
@Anonymní píše:
Myslíte tím to není? A to jak někdo psal že jsem možná odvykla…takže myslíte že je možné, že když třeba rok a půl nemám ani kapku a pak se opiju, tak můžu být 14 dní mimo? nejsem soustředěna, takový podivný neklid. Před tím opitím jsem byla úplně v pohodě a to už strašně dlouho :nevim:

Den nebo dva. Ale ne 14 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat