Saubar hygiena pro malé děti

Luuca L
19.4.21 07:43

Saubar hygiena pro malé děti

Dobré ráno :kytka: kupujete svým dětem tuto hygienu? Jak jste spokojené, líbí se mi složení bez alkoholu, Parabenu a podobně a samozřejmě dobrá cena, zároveň mě zajímají názory i na Babylove nebo Baleu, prostě značka Dm celkově :P používám hodně Niveu, zda se mi kvalitní, ale cena nehorázná občas. Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3526
19.4.21 07:49

Pro malé děti není nic z toho, co píšeš, úplně vhodné. Jsou v tom konzervanty, které mohou dráždit. Je to prašť jak uhoď, jen někde priplacis za značku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
19.4.21 07:54

@Luuca L osobní zkušenost nemám, ale Ségra koupila od Saubar sprchový gel a malý se jí po tom opakovaně osypal. S čím mám dobrou zkušenost je dětská kosmetika Bübchen je levná a kvalitní. Ale bohužel se asi moc nedá v Čechách koupit snad jen přes internet. Já ji Ségre a kamarádkám vozím občas z Německa. Bydlím tu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Luuca L
19.4.21 07:55

Děkuji za názory, tak nejspíš zůstaneme u té Nivey, tu máme už odzkousenou a vyhovuje, nic nikomu z nas nedělá.

• Citovat
  • Nahlásit
923
19.4.21 08:07

Používáme sem tam jejich pěnu do koupele nebo šumáky a v pohodě. Žádné reakce, alergie, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49589
19.4.21 08:07

Pro kojence jsem měla Babylove. Pak jsme přešli na Saubar. Nikdy z toho žádný problém neměl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Luuca L
19.4.21 08:09

@lucenka To jsem ráda a nemáte výčitky, že vlastním dětem kupujet levnější kosmetiku? Nechci aby na mě okolí koukalo pak, že šetřím na dětech :lol: ale koukala jsme právě složení a zdálo se mi dobré, slyšela jsem, že třeba Dm značka se vyrovná třeba tě Nivee úplně s přehledem

• Citovat
  • Nahlásit
Luuca L
19.4.21 08:10

@lucenka A to používáte teda do teď ten Saubar?

• Citovat
  • Nahlásit
49589
19.4.21 08:11
@Luuca L píše:
@lucenka To jsem ráda a nemáte výčitky, že vlastním dětem kupujet levnější kosmetiku? Nechci aby na mě okolí koukalo pak, že šetřím na dětech :lol: ale koukala jsme právě složení a zdálo se mi dobré, slyšela jsem, že třeba Dm značka se vyrovná třeba tě Nivee úplně s přehledem

Nemám žádné výčitky. Já sama používám jejich kosmetiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49589
19.4.21 08:12
@Luuca L píše:
@lucenka A to používáte teda do teď ten Saubar?

Ano, používáme to stále i když už je školák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Luuca L
19.4.21 08:12

@lucenka Myslíte tu Baleu? Máte s ní zkušenosti? Já tenkrát měla něco na obličej a nesedlo to, myslím byla to maska, obličej horel, ale je to už delší dobu

• Citovat
  • Nahlásit
Luuca L
19.4.21 08:13

A je opravdu Dm značka kvalitní jak se píše vždy v úvodu? Koukala jsem na tu Baleu a píšou vysoce kvalitní kosmetika :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Luuca L
19.4.21 08:14

@lucenka Můžu se zeptat z jakého důvodu tuto kosmetiku pouzivate?

• Citovat
  • Nahlásit
154
19.4.21 08:17

U prvního jsme jeli welledu, teď sauber. Já neshledávám rozdíl. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Luuca L
19.4.21 08:18

@Dollorres Tyjo to je celkem cenový rozdíl že? Proč jste se tak rozhodla?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat