Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Žirafátko píše:
Jo jo, jedno procentoněkdo se holt vejde. Ale jsem teda širokodaleko jediná koho znám
nejlepší antikoncepce je acylpyrin. Mezi kolena
@Žirafátko tak to gratuluju!:-)Ten acylpyrin jsem myslela pro me, kdyz mam holt deravou hlavu:-(
@WebStar píše:
Prave se bojim toho, jak vsude „strasej“ s tim, ze prave nejrizikovejsi je prvni tyden uzivani…na druhou stranu doufam, ze kdyz uz ji beru 3 roky, tak ta hladina hormonu uz tam nejaka je a jedna tabletka ji nerozhodi
Ale ten první týden je „rizikový“ proto, že když v něm zapomeneš vzít tabletku, může během cyklu dojít k ovulaci a otěhotnění, ale ne ze styku v tom prvním týdnu, ale později. Takže když teď do konce cyklu nebudeš mít styk, neotěhotníš. Nebo použijte kondom.