Opomenutá pilulka v prvním týdnu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
147
16.9.12 00:01
@Žirafátko píše:
Jo jo, jedno procento :roll: někdo se holt vejde. Ale jsem teda širokodaleko jediná koho znám :lol:nejlepší antikoncepce je acylpyrin. Mezi kolena :)
:D :potlesk: ..tak pro priste :D
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4466
16.9.12 00:05

@WebStar no už je zase pozdě, tentokrát ale plně plánovaně :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
147
16.9.12 00:13

@Žirafátko tak to gratuluju!:-)Ten acylpyrin jsem myslela pro me, kdyz mam holt deravou hlavu:-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17042
16.9.12 09:32
@WebStar píše:
Prave se bojim toho, jak vsude „strasej“ s tim, ze prave nejrizikovejsi je prvni tyden uzivani…na druhou stranu doufam, ze kdyz uz ji beru 3 roky, tak ta hladina hormonu uz tam nejaka je a jedna tabletka ji nerozhodi :think:

Ale ten první týden je „rizikový“ proto, že když v něm zapomeneš vzít tabletku, může během cyklu dojít k ovulaci a otěhotnění, ale ne ze styku v tom prvním týdnu, ale později. Takže když teď do konce cyklu nebudeš mít styk, neotěhotníš. Nebo použijte kondom.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty