Opožděná krátká menstruace po revizi

Anonymní
10.4.21 22:10

Opožděná krátká menstruace

Ahoj holky, dnes anonymně omlouvám se. Není to pro mě jednoduché. Potratila jsem už po druhé, po roce snažení.

Nikdy jsem neměla menstruaci přesně na den a taky jsem nikdy neměla menstruaci méně jak 7 dní, vždy spíš tak 8-9dní.

4.1. jsem byla na revizi, od revize jsem krvácela 9 dní. 21.2. mi dorazila ms trvala 11 dní. Cca od 9,10,11. března mě pobolívalo břicho jako by měla menstruace zase dorazit, ale nedorazila až do teď 5.4. sice dorazila ale trvala jen 4 dny a hlavně byla hrozně slabá. Připadám si už hloupě, ale mohlo by to být těhotenství? Test jsem si nedělala přece jenom ta menstruace nějaká přišla. Až na to pobolívání břicha příznaky nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63573
10.4.21 22:13

Zkus test, bez toho se to nedozvis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
10.4.21 22:15

Vypadá to že cyklus nemáš vůbec srovnanej… Máš nějaké pravidelnější kontoly na gynekologii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 22:53

@KKikina
Ano to mám, ze začátku se mi to pokoušeli srovnat antikoncepcí ale po té jsem to měla třeba i měsíc v kuse, zkoušeli jsme jich víc a pokaždé stejné.

• Citovat
  • Nahlásit
635
10.4.21 22:57
@Anonymní píše:
@KKikina
Ano to mám, ze začátku se mi to pokoušeli srovnat antikoncepcí ale po té jsem to měla třeba i měsíc v kuse, zkoušeli jsme jich víc a pokaždé stejné.

Tak pravidelně jsi neměla ms nikdy ale tohle je extrem. Ono jestli to zkoušení ha není pak ještě horší.
No musíš tomu dát čas. Jednou se musí zadarit :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat