Reklama

Opožděná menstruace o 10 dní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 15:28
Opožděná menstruace o 10 dní

Je mi čerstvě 17 let a můj cyklus je cca 21 dní, dnes už 31 den a ms nikde. Občas mám křeče v podbřišku jako by to mělo přijít, ale nic. S přítelem používáme kondomy a nikdy se nam nic nestalo, vždy kontrolujeme, žádné prasknutí prostě nic. A v tomto věku těhotná být opravdu nechci. Zkoušela jsem už horkou vanu a červené víno, také nic. Když si udělám test, bude už spolehlivý po 10 dnech opoždění? Co myslíte? Máte někdo zkušenosti nebo nějaké rady?

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13263 příspěvků 04.09.18 15:30

Po 10ti dnech by měl být spolehlivý.

Anonymni jmeno
Nováček 2 příspěvky 04.09.18 15:32

A myslíte že jsem těhotná nebo prostě se mi splašily hormony a ms ještě může přijít? Jsem docela i ve stresu z toho a máme i rodinné problémy, takže to na psychiku také doléhá.

Levixka
Kecalka 202 příspěvků 04.09.18 15:34

Ahojky. Chápu tvůj strach, zkus test. Po tomto zpoždění by měl tesz určitě už něco ukázal a byl spolehlivý :) Anebo si dojdi do nemocnice na krev jako samoplatce a budeš mit určitě jistotu.
Jinak se nestresuj, jsi mladá a to se tělo stále mění, takže je to možná jen hormonální nerovnováha :) Každopádně cyklus 21dni je dost krátký, takže se stále může měnit :)
Nevim zda chodíš na gynekologii, ale zašla bych i tak, kor když ms nepřijde :) pichne ti vyvolávací injekci :)
Ja když dospívala tak sem to třeba 3mesice měla a pak 2mesice nic a těhotná sem nebyla :)
Takže klid, kup test a když tě to stejně neuklidni, tak zajdi na krev nebo na gyndu :)

nomip
Povídálka 25 příspěvků 04.09.18 15:35

@Anonymni jmeno Může to být klidně z toho stresu. Každopádně si test můžeš udělat, v lékárně stojí pár korun, a budeš vědět víc. Po 10 dnech by ti to test měl ukázat.

janulka35
Nováček 5 příspěvků 04.09.18 15:49

Zdravim, s pritelem se snazime o miminko. Ms jsem mela mit 30.8.2018 a prozatim se nedostavila. Mam jiz 3. den nespavost, je mi stale spatne. Mam zvetsena a citliva prsa. Mohlo by se jednat tedy o tehotenstvi? Jinak jsem maminka dvou dcer.uz si nepamatuji jake jsem mela priznaky dekuji

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 04.09.18 15:57
@janulka35 píše:
Zdravim, s pritelem se snazime o miminko. Ms jsem mela mit 30.8.2018 a prozatim se nedostavila. Mam jiz 3. den nespavost, je mi stale spatne. Mam zvetsena a citliva prsa. Mohlo by se jednat tedy o tehotenstvi? Jinak jsem maminka dvou dcer.uz si nepamatuji jake jsem mela priznaky dekuji

test ti odpovi )) tehotna muzes byt ale taky nemusis.. to se preci takto nepozna

janulka35
Nováček 5 příspěvků 08.09.18 16:39

Ahoj byla jsem u lekare , tam na uv negativni . Zkousela jsem doma test 2× negativni a potreti duch. Ms jsem dostala ale jen strasne slabou. Boli me orsa,otekaji mi nohy,a ted asi treti den mi vyteka mlezivo. Myslite ze muzu byt tehu?

janulka35
Nováček 5 příspěvků 17.09.18 08:56

Ahoj holky. Mohla by chripka ovlivnit vysledek tehu testu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama