Večer pozitivni tt po limitu, druhy den ráno negativní

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dynamickaela
Povídálka 12 příspěvků 04.09.18 09:03
Večer pozitivni tt po limitu, druhy den ráno negativní.

Zdravím, tohle je moje první diskuze, ale nacteno toho mám už víc. S manzelem se snažíme o miminko, právě jsem 13 DPO (ovilaci měřím podle teploty)a předevčírem jsem si dělala mamatest a po limitu se mi tam k večeru ukázala krásná druhá čárka, nemusela jsem zaostrovat prostě krásný viditelný duch. No druhý den ráno bylo už na dalším testu prázdno. Bricho mě večer vůbec nebolelo, potom jsem v ten den zkusila další test a pořád nic. Nechápu to. Stalo se Vám to někomu.. Neptám se jestli jsem těhotná nebo ne, uvažují nad koupi digitálního testu, no zajímalo by mě jestli se to někomu z vás stalo.. Děkuji moc za případně odpovědi. Přeji hezky den. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5450 příspěvků 04.09.18 09:06

Nestalo, ale po limitu je test považován za negativní… Můžeš to zkusit za 2-3 dny znovu, ale zatím bych to brala že těhotná nejsi, brala bych spíš ten výsledek z ranní moči a o den déle za spolehlivější.

Adulka24
Kelišová 5206 příspěvků 04.09.18 09:08

@Dynamickaela takovy dotaz uz tu včera byl. Pravdepodobne to byla ryska, pokud druhy den rano byl test negativni, tak je to vice nez jasne.

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6567 příspěvků 04.09.18 09:09

Mamatest mi jednou po limitu udělala taky krásného ducha, přitom jsem těhotná nebyla. Od té doby test hned po limitu vyhazuju a dál nezkoumám.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 04.09.18 09:17

Nemá se odečítat po limitu.

Dynamickaela
Povídálka 12 příspěvků 04.09.18 09:41

@Lainaire8 děkuji. Děkuji všem za odpovědi. No mě to stejně nedá. :palec: cítím že je něco jinak. Asi 7dpo sem se cítila hrozně divně,bříško zabolelo a dost často se mi motá hlava cítím únavu uz v 8 hodin a přítom předtím jsem vydržela vzhůru i do 3 do rána , a o pachuti v puse ani nemluvím… Testnu za dva dny a digitálním. A dám sem kdyžtak vědět jak to dopadlo. :srdce: :mavam: :palec:

Dynamickaela
Povídálka 12 příspěvků 04.09.18 10:04

Tak právě udělán test a je tam duch, v limitu. :lol: :lol:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 04.09.18 11:02
@Dynamickaela píše:
Tak právě udělán test a je tam duch, v limitu. :lol: :lol:

Tak zas za dva dny a držím palce ať se drží :palec:

karkarka
Závislačka 2665 příspěvků 04.09.18 12:59

@Dynamickaela super :palec: hod sem foto.

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 04.09.18 15:14

Hoď sem foto… čtu a s napětím sleduji, jak se to vyvíjí :mrgreen:

Dynamickaela
Povídálka 12 příspěvků 04.09.18 15:35

Jsem moc ráda že je tu tolik lidí, které to zajímá. Jsem opravdu strašně zvědavá jak se to bude vyvíjet protože chvílemi mě bolí děloha jakoby měla prijit MS. Mám ji dostat za dva dny.. Byla bych strašně moc ráda kdyby se to povedlo. Ale ta bolest v podbřišku mě od toho nějak odraduje snad nebudu mít smůlu na testy a nebudou falešné pozitivní. ???????????? :(

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5450 příspěvků 04.09.18 16:21

@Dynamickaela proč testuješ už před termínem MS? Nějaké bolení břicha apod může být klidně příznak přicházející MS. Stejně tak těhotenství může s MS odejít i kdybys teď byla v začátku :nevim: takovéhle brzké testování nic nevypovídá, hledání duchů před termínem má pak za následek akorát zklamání když MS dorazí…

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 04.09.18 17:57

Ano, test je pozitivní. Takový jsem měla 5 dní před očekávaným datem menstruace. Také jsem testovala před termínem MS, ač se to nemá. Měla jsem bolení podbřišku, jako bych to měla dostat a nevydržela jsem čekat. Chtěla jsem mít to zklamání za sebou.. Jaké bylo pak překvapení ze dvou čárek, které jsem vlastně nečekala.. Držím Ti moc palce :hug: !

Dynamickaela
Povídálka 12 příspěvků 04.09.18 19:17

@Ajamateridouska doufám že to bude i můj případ. Děkuji moc. :) ano je pravda že jsem měla radši vydržet, ale to se lehko řekne ale těžce plni ???? za dva dny mám dostat MS takže uvidím. Testnu digitálním za dva dny. Dám vědět a hodim sem fotku. Moc všem děkuji. :srdce: :srdce:

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 07.09.18 09:05

@Dynamickaela Ahoj, ja jsi na tom ?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >