Vidíte tam ducha?

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 12:01
Vidite tam ducha?

Ahoj holky, jsem před ms a citim se jinak, mám bolesti v podbřišku, časté močení, obličej samý pupínek. Tak jsem si udělala těhu test a podle mě je tam slabý duch. Tak jsem zašla na gyndu a tam zatim nic nevidí, jen rozšírenou sliznici. Tak se chci zeptat, jsem pranoidní a slepá, nebo ducha také vidíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Deluxe27
Stálice 88 příspěvků 04.09.18 12:03

já ho tam taky vidím :hug:

Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 04.09.18 12:03

Ducha vidím, ale ta gynda teda byla fakt blbost 8) cos čekala, ze uvidí, když mas ještě před ms? I ta zvýšena sliznice muze byt kvůli ms a ne těhotenství

Veronnie
Povídálka 24 příspěvků 04.09.18 12:05
@Tichošlápek píše:
Ducha vidím, ale ta gynda teda byla fakt blbost 8) cos čekala, ze uvidí, když mas ještě před ms? I ta zvýšena sliznice muze byt kvůli ms a ne těhotenství

Jojo to vím, ale byla jsem zrovna objednana na pulroční kontrolu :)

Veronnie
Povídálka 24 příspěvků 04.09.18 12:06

Holky, proč mám nahoře, že jsem anonymní? Teď jsem si toho všimla :lol:

Bibin1990
Nováček 8 příspěvků 04.09.18 12:08

Mně se z podobného ducha minuly týden do dnes vyklubal toto. Nicméně dr taky ještě nic na uz neviděla..

Veronnie
Povídálka 24 příspěvků 04.09.18 12:10

@Bibin1990
Takový jsem měla u prvního, to jsem byla v 5-6tt :)

Dojcanis
Závislačka 3668 příspěvků 04.09.18 12:12

Za jak dlouho to máš dostat? :)

Bibin1990
Nováček 8 příspěvků 04.09.18 12:13
Já jdu na další ultrazvuk v pondělí,dnes nebylo nic vidět a krev mi nebrala. Každopádně zakladatelce diskuze držím palce, aby proužek tmavl. My se snažíme víc než rok a půl, tak snad :)
@Veronnie píše:
@Bibin1990
Takový jsem měla u prvního, to jsem byla v 5-6tt :)
Veronnie
Povídálka 24 příspěvků 04.09.18 12:13

@Dojcanis za 4 dny a uvidime jestli to přijde či nikoliv :nevim:

Veronnie
Povídálka 24 příspěvků 04.09.18 12:14

@Bibin1990
My se nesnažíme vubec právě…první máme jen z toho, co se uvolňuje během sexu a tohle by bylo uplně stejné :lol:

Dojcanis
Závislačka 3668 příspěvků 04.09.18 12:15

Byla by si tak hodna a napsala mi sz? Potrebovala bych se na něco zeptat,když máš taky pred ms,stejně jako já :lol:
Ale když ne,tak se nic neděje 8) :)

Trojlístek
Závislačka 3540 příspěvků 04.09.18 13:03

Až na to, že na každém testu je nějaký platný čas, že? Co jako s tím, že to byl duch a čárka zesílela, když je to po časovém limitu?

@Bibin1990 píše:
Mně se z podobného ducha minuly týden do dnes vyklubal toto. Nicméně dr taky ještě nic na uz neviděla..

@Veronnie ducha vidím, ale pokud je to v začátku, tak na gynekologii opravdu nemusí nic vidět. Však to ti musí být úplně jasné, ne?

Veronnie
Povídálka 24 příspěvků 04.09.18 13:05

@Trojlístek
Vysvětlovala jsem nahore, proč jsem byla na gyndě…

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 04.09.18 13:17

Nevidím, bohužel. Tento test znám - mě den po ms ukázal jasnou druhou čárku a to jsem otěhotněla 8 dní předtím…

gynda bude ještě neprůkazná, pak napiš, jak to dopadlo :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >