Reklama

Vidíte tam ducha?

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 12:01
Vidite tam ducha?

Ahoj holky, jsem před ms a citim se jinak, mám bolesti v podbřišku, časté močení, obličej samý pupínek. Tak jsem si udělala těhu test a podle mě je tam slabý duch. Tak jsem zašla na gyndu a tam zatim nic nevidí, jen rozšírenou sliznici. Tak se chci zeptat, jsem pranoidní a slepá, nebo ducha také vidíte?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Deluxe27
Stálice 79 příspěvků 7 inzerátů 04.09.18 12:03

já ho tam taky vidím :hug:

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 04.09.18 12:03

Ducha vidím, ale ta gynda teda byla fakt blbost 8) cos čekala, ze uvidí, když mas ještě před ms? I ta zvýšena sliznice muze byt kvůli ms a ne těhotenství

Veronnie
Povídálka 24 příspěvků 04.09.18 12:05
@Tichošlápek píše:
Ducha vidím, ale ta gynda teda byla fakt blbost 8) cos čekala, ze uvidí, když mas ještě před ms? I ta zvýšena sliznice muze byt kvůli ms a ne těhotenství

Jojo to vím, ale byla jsem zrovna objednana na pulroční kontrolu :)

Veronnie
Povídálka 24 příspěvků 04.09.18 12:06

Holky, proč mám nahoře, že jsem anonymní? Teď jsem si toho všimla :lol:

Bibin1990
Nováček 8 příspěvků 04.09.18 12:08

Mně se z podobného ducha minuly týden do dnes vyklubal toto. Nicméně dr taky ještě nic na uz neviděla..

Veronnie
Povídálka 24 příspěvků 04.09.18 12:10

@Bibin1990
Takový jsem měla u prvního, to jsem byla v 5-6tt :)

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 04.09.18 12:12

Za jak dlouho to máš dostat? :)

Bibin1990
Nováček 8 příspěvků 04.09.18 12:13
Já jdu na další ultrazvuk v pondělí,dnes nebylo nic vidět a krev mi nebrala. Každopádně zakladatelce diskuze držím palce, aby proužek tmavl. My se snažíme víc než rok a půl, tak snad :)
@Veronnie píše:
@Bibin1990
Takový jsem měla u prvního, to jsem byla v 5-6tt :)

Veronnie
Povídálka 24 příspěvků 04.09.18 12:13

@Dojcanis za 4 dny a uvidime jestli to přijde či nikoliv :nevim:

Veronnie
Povídálka 24 příspěvků 04.09.18 12:14

@Bibin1990
My se nesnažíme vubec právě…první máme jen z toho, co se uvolňuje během sexu a tohle by bylo uplně stejné :lol:

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 04.09.18 12:15

Byla by si tak hodna a napsala mi sz? Potrebovala bych se na něco zeptat,když máš taky pred ms,stejně jako já :lol:
Ale když ne,tak se nic neděje 8) :)

Trojlístek
Závislačka 3538 příspěvků 04.09.18 13:03

Až na to, že na každém testu je nějaký platný čas, že? Co jako s tím, že to byl duch a čárka zesílela, když je to po časovém limitu?

@Bibin1990 píše:
Mně se z podobného ducha minuly týden do dnes vyklubal toto. Nicméně dr taky ještě nic na uz neviděla..

@Veronnie ducha vidím, ale pokud je to v začátku, tak na gynekologii opravdu nemusí nic vidět. Však to ti musí být úplně jasné, ne?

Veronnie
Povídálka 24 příspěvků 04.09.18 13:05

@Trojlístek
Vysvětlovala jsem nahore, proč jsem byla na gyndě…

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 1 inzerát 04.09.18 13:17

Nevidím, bohužel. Tento test znám - mě den po ms ukázal jasnou druhou čárku a to jsem otěhotněla 8 dní předtím…

gynda bude ještě neprůkazná, pak napiš, jak to dopadlo :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >