Zpět na web

  • načítám...

FD68887E-622A-4D56-BBE8-D1C2E88C1BA1.jpeg

Ahoj holky, jsem před ms a citim se jinak, mám bolesti v podbřišku, časté močení, obličej samý pupínek. Tak jsem si udělala těhu test a podle mě je tam slabý duch. Tak jsem zašla na gyndu a tam zatim nic nevidí, jen rozšírenou sliznici. Tak se chci zeptat, jsem pranoidní a slepá, nebo ducha také vidíte?

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 04.09.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...