FD68887E-622A-4D56-BBE8-D1C2E88C1BA1.jpeg
Ahoj holky, jsem před ms a citim se jinak, mám bolesti v podbřišku, časté močení, obličej samý pupínek. Tak jsem si udělala těhu test a podle mě je tam slabý duch. Tak jsem zašla na gyndu a tam zatim nic nevidí, jen rozšírenou sliznici. Tak se chci zeptat, jsem pranoidní a slepá, nebo ducha také vidíte?
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 04.09.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána