Opravdu chodí všichni chlapi do hospody?

Anonymní
9.9.11 20:43

Opravdu chodí všichni chlapi do hospody?

Hezký večer. Omlouvám se za anonym. V poslední době se s manželem hodně hádáme na téma chození po hospodách. Máme spolu malé dítě a přítel mi neustále tvrdí, že prý všichni chlapi chodí několikrát týdně do hospody na pivo, že i tatínci od rodin, že prý je to normální a že kdo nechodí, tak je bačkora a neumí si doma udělat pořádek. Že on vydělává a prostě na to pivo chodit bude a basta. Opravu to tak funguje i jinde, nebo si to tímto chce jen všechno obhájit? Jiné koníčky prakticky už nemá a jeho míra je min. čtyři piva. Jinak ale dítěti se maximálně věnuje, doma pomáhá, do práce chodí (pracuje ve stavebnictví), peníze umí vydělat…jenže pije a pokud mu po příchodu z hospody něco řeknu, tak se občas nestačím divit jeho slovníku :-? .

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20554
9.9.11 20:44

V tom případě mám doma ,,bačkoru,, :mrgreen: :mrgreen:
Do hospody nechodí, ale zase chodí na ryby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
9.9.11 20:45

můj manžel do hospody nechodí vůbec, pokud nejde do restaurace na oběd. Moji známí taky do hospody nechodí - resp. nikdo z nich nechodí do hospody pravidelně, max. tak jednou za půl roku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840

Ahoj,
všichni chlapi ne, asi mám doma bačkoru :mrgreen: Můj muž si večer otevře litr mlíka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PetkaK

Nechodí ani do hospody a nemá ani žádné samostatné koníčky. Je to domácí puťka :) a mě to vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
15672
9.9.11 20:46
Anonymní píše:
Hezký večer. Omlouvám se za anonym. V poslední době se s manželem hodně hádáme na téma chození po hospodách. Máme spolu malé dítě a přítel mi neustále tvrdí, že prý všichni chlapi chodí několikrát týdně do hospody na pivo, že i tatínci od rodin, že prý je to normální a že kdo nechodí, tak je bačkora a neumí si doma udělat pořádek. Že on vydělává a prostě na to pivo chodit bude a basta. Opravu to tak funguje i jinde, nebo si to tímto chce jen všechno obhájit? Jiné koníčky prakticky už nemá a jeho míra je min. čtyři piva. Jinak ale dítěti se maximálně věnuje, doma pomáhá, do práce chodí (pracuje ve stavebnictví), peníze umí vydělat…jenže pije a pokud mu po příchodu z hospody něco řeknu, tak se občas nestačím divit jeho slovníku :-? .

8-o On vydělává, a ty děláš co? :zed: Tak už jen tohle by mě hodně vadilo. :cert: a mrzelo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1249
9.9.11 20:48

tak my už jsme spolu dlouho a chodí na pivko(někdy i na panáčka) tak 3krát do týdne,nevadí mi to,dost maká,hraje si s dětmi,mě obšťastní…nic proti tomu nemám,aspoň si vychutnám svůj oblíbený pořad,když přichází,už spím,jeho hospodský odér nemusím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5436
9.9.11 20:48

taky mám doma bačkoru :mrgreen:
pokud ho do „hospody“ nevyženu já abych měla chvilku klid tak sám od sebe nejde :lol: já mu domlouvám takovýhle večery s kamarádama,sám od sebe by nešel :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
9.9.11 20:49

Můj manžel v životě v hospodě nebyl a pivo ani jiné alkoholické nápoje nepije, jen zcela výjimečně ( a to na naší svatbě či při nějaké významné události a to jednu skleničku a více ne). Manžel hospody nesnáší a říká, že nechápe, kdo na tom co má. Má jiné koníčky, je to kutil.

Neřekla bych, že všichni chlapi chodí do hospody, to rozhodně ne. A už vůbec, že ten, kdo nechodí, že je bačkora a neumí si doma udělat pořádek, to je blbost na entou a potvrdí ti to tu spousta holek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5misa6

Můj chodí jednou za týden,max 3 piva,a když mu dovolím tak i 4.Nikdy v životě nepřišel napitý domů.Mě se ptá i doma jestli si může dát lahváče.Tak to chodí u nás.Tvrdé pije výjmečne.

• Nahlásit
  • Citovat
3478

bud v klidu,muj chlap nechodi,ale jen z duvodu,ze tu nema s kym,tak ze chodime spolu,kdyz je hlidani..nebo jezdime za jeho kamosema.....jednou tydne to pochopim,ale nekolikrat to by me vytacelo,kdyz ma rodinu,tak to normalni neni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4415
9.9.11 20:50

i já mám tedy doma bačkoru :-), pivko si radši koupí domů ale víc než pivko radši také litránek mléka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3478
9.9.11 20:50
megham33 píše:
Můj chodí jednou za týden,max 3 piva,a když mu dovolím tak i 4.Nikdy v životě nepřišel napitý domů.Mě se ptá i doma jestli si může dát lahváče.Tak to chodí u nás.Tvrdé pije výjmečne.

fakt se te pta doma jestli si muze dat pivo??to je masakr :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
9.9.11 20:51
fragola píše:
Ahoj,
všichni chlapi ne, asi mám doma bačkoru :mrgreen: Můj muž si večer otevře litr mlíka :lol:

no to máme s fragolou podobně, manžel taky vypije na jeden zátah večer litr mlíka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
9.9.11 20:51

Tak já teda nemám doma „bačkoru“. Ale zase nadruhou stranu. Manžel chodí do hospody každý čtvrtek na schůzi. Jsme spolu 10 let a je to pořád stejný, každý čtvrtek se stejnou partou kamarádů - říkají tomu schůze. Krom toho mají 2 x ročně pánskou jízdu. Ale jinak je doma a já si nemám naco ztěžovat. Od půl roka malého chodím do práce. A vychází to tak, že většinou 3 dny v týdnu jsem doma já a zbylé 2 manžel. A to normálně celý den, krom vaření. To mají navařeno. A takto nám to vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama