Odpustit manželce nevěru?

Anonymní
8.9.11 01:21

Odpustit manželce nevěru ???

Asi trošku netypické , že založí vlákno chlap. Jak se povznést nad nevěru ženy . Nevěra vznikla z důvodů které jsem našel v ostatních vláknech kolem, standartni zanedbavani ze strany mojí. Při zjištění jsem si uvědomil jak moc mě na ní záleží a začal o ní bojovat. Máme 2 krasné děti. Jenže problem je ten že ona ted nic neciti a ja mam strach že to už nedopadne, jak na ni ? Snažím se netlačit , ale užírám se. Tuším že to chce čas , ale kolik ho dát. Co vy nato ženské ? A raději nepodvádějte , raději vztah ukončete a pak začněte nový , ta nevěra pak toho druhého velmi velmi bolí. Ale na druhe straně si zase říkám kdyby toho druheho nebolela tak ji asi neměl rád a nezáleželo mu na ní.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3866
8.9.11 03:57

to je zajmave …pises zenske nepodvadejte … jako vy chlapi byste byli svati … vlastni zkusenost bohuzel… co na to rict .. neporadim jen je pozde plakat nad rozlitym mlekem a pak …slepovany vztah je uz jiny uz to nebude jako to bylo driv …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3421
8.9.11 07:03

Podle me jedinym resenim je byt pozorny, slusny, galantni, starat se pekne o deti a stat se ji dobrym kamaradem. V zadnem pripade se nevnucovat s „laskou“, jelikoz bys se ji zprotivil, pokud je nyni zalaskovana jinde. I kdyby se finalne rozhodla pro jineho muze, tak bude to super zaklad pro spolecnou peci o deti. A pokud bude mit v tom druhem vztahu krizi nebo zavahani, tak rada prijde za tebou pro psychickou podporu, a to uz pak bude tva chvile. Pokud to vemes realisticky, tak pises ze ji mas rad, tak ji mej rad nesobecky. At je stastna, s jinym nebo s tebou a prej ji to. Vrati se ti to jen v dobrem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6926
8.9.11 07:28

No… Tvoje věta „nepodvádějte“ mě dostala. :-) Ale nic.
Já nevím, těžko radit, neznáme přesně situaci, ani o co Tvé ženě šlo. :think:
Ptáš se ale jestli odpustit nevěru..?? Nebo jak si zachovat manželku?? To jsou dva podstatné rozdíly. Ono totiž původně jsem z názvu měla pocit, že manželce je to líto a chce odpuštění, teď po přečtení mám ale pocit, že spíš Ty nevíš jak ji přimět milovat zase Tebe. Nebo se pletu? :think:
Když někdo někoho podvede, tak pokud je mu to líto, má sekat honem rychle latinu a sypat popel na hlavu. A hýčkat si toho, koho podvedl. Pokud je ale stále zamilovaný do milence, pak to asi nemá moc cenu. :nevim:
Je rozdíl mezi jednorázovým ulítnutím a trvalou zamilovaností.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6926
8.9.11 07:31
kalimerko píše: …slepovany vztah je uz jiny uz to nebude jako to bylo driv …

Jak kdy, podle toho, jaká to byla situace. Znám páry, které to naopak zase sblížilo a vztah upevnilo, ustáli to. A páry, kde ten druhý odešel - tam by ale časem odešel i z jiného důvodu…
Fakt hodně záleží na příčině a typu nevěry… Nevěra je obecné slovo (jako třeba ovoce), ale existují různé podskupiny. :think: (Ježkovy voči mluvím jak hotentot, no ale asi víte, co tím chtěl básník říct.. :oops: :-) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
8.9.11 07:41

Ženská bohužel málokdy zahne proto, že potřebuje čistě sex, ona potřebuje spíš to nějaký duševno, lásku, nebo aspoň kecy o lásce. A pak se z toho všeho těžko vymotává i když třeba toho druhýho už vůbec nechce. Chce tu iluzi lásky.
Ona to s tím druhým už úplně rozsekla? A chce se vrátit? A nebo teď ti říká že nic necítí a s tím druhým se setkává dál? Já myslím, že v takových situacích je důležitý spolupráce obou, vyložené karty na stůl a hlavně upřímnost. Jestli se budete oba snažit, tak to půjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9373
8.9.11 07:42

Víš kolikrát vám mužum říkáme a ukazujeme jak jsme nespokojené, a vy jste slepí a hluší. A pak když dojde na nevěru tak si nedokážete připustit, že je to i vaše chyba.. Odpustit? Jestli ti na ní záleží tak jasně, proč ne.. Jak jí získat zpátky? Třeba že se budeš víc věnovat dětem, nebo dětem najděte hlídání a vyrazte někam.. hlavně pozor na výčitky a to i na ty němé..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
8.9.11 07:48

Ak ju milujes nieje co riesit :huban: v tom pripade spravis vsetko pre to, aby si ju ziskal spat!!! Ak vies koli comu to vzniklo, ber to ako vyhodu a postav to na tom! este mi nieje jasne ako si sa o nevere dozvedel, to sa ti manzelka priznala??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.9.11 08:08

S tim druhym to uz skoncilo , kapituloval pri prvnim drobnem problemu. Myslim že manželka chce napravit situaci.
Sama mě naposla žepotřebuje čas , chapu to a dam ji ho.

Příspěvek upraven 09.09.11 v 09:37

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.9.11 08:09

Omlouvám se za anonym, ale nakukuje část rodiny, tak nechci, aby se to zbytečně rozmazávalo. Mám manžela, který mě jeden čas podváděl o 106. Brečela jsem, prosila, milovala ho a moc to bolelo… Jenže i on miloval mě a zálety měl čistě jen kvůli sexu - nechápu, chlap to prostě dokáže rozlišit, já ne :zed:
Když jsem toho začala mít plné zuby tak se to „na oko“ otočilo. Začala jsem s kolegou hrát divadlo, že spolu něco máme - aby manžel pochopil jaké to je, když podvádí milovaná osoba. Pochopil to tím způsobem, že jsem okamžitě byla dě..a a co..a pro celou rodinu, dětem vykládal, jak je chci opustit kvůli tomu, abych si zaš… s jiným a podobný řeči. Do toho mě strašně hlídal, do práce chodil jen na tři hodiny a do toho neustálé telefonáty, obviňování, že jsem byla s kolegou těhotná (fakt jsem s ním nic neměla, kromě pár posezení na kávičce a skvělým popovídání si, což mi doma chybělo)… No, hrůza děs a rozvod byl na spadnutí. A to jsem jen chtěla, aby pochopil, jaká je cena rodiny, o kterou mohl přijít.
Tohle trvalo asi půl roku. Pak jsem si řekla, že rozvod ještě chvíli počká a zkusím to znova kvůli dětem (ale je fakt, že v té době mi bylo z manžela za to jeho chování vyloženě špatně). Po nějaké době se to srovnalo, i když narážky na to, že jsem dě..a a žárlivé scény trvaly ještě dost dlouho…
Poslední cca 2 roky bylo všechno v pohodě. Hodně jsme si povídali, vztah byl moc hezký. A co se nestalo? Je to pár týdnů, co jsem zjistila, že můj milý mě podvádí zase… Ovšem, je to podle něj jen sex :cert: :cert: :cert: , nic špatného neudělal, v podstatě je vše v pořádku :cert: :cert: :cert: a vůbec se necítí být něčím vinen......
A víš co? Já se ta tak nějak více méně naučila brát. Prostě nás jako rodinu miluje, nikdy by nás neopustil - nejsem naivní, full servis, jaký má doma, by mu těžko jiná dala a on to moc dobře ví. Ale cítím, že mě miluje a že nevěra byla chyba nás obou (měla jsem k sexu dost odpor a byl jednou za čas jen z donucení :oops: ).

Pokud ty se snažíš zachránit rodinu, doporučuji ti, na manželku netlačit, k ničemu ji nenuť a hlavně jí neobviňuj, protože když se něco takového stane - ze strany ženy, tak je to obvykle né z nedostatku sexu, ale proto, že jí doma něco chybí. Je fakt škoda, že si chlap uvědomí co má doma, až když o to přichází :-( . Tvá žena vedle tebe asi dlouho trpěla, takže jí dej čas, někomu to trvá déle, než si uvědomí, že s jiným je to sice fajn, ale jen prvních pár týdnů… Nech ji, ať si sama rozhodne, jestli s tebou chce zůstat nebo ne. Snaž se jí co nejvíce pomáhat, starej se o děti, ukaž jí, že o ně stojíš, ale nedělej hlídacího psa. Mně manžel dokonce i hlídal kdy a co jím, a i když jsem neměla hlad, tak mi jídlo téměř vnutil :cert:
A pokud se tvá žena i přes to všechno rozhodne odejít za jiným štěstím, tak jí to přej. Miluješ jí, tak nebuď sobec - i když chápu, že v této chvíli to musí být strašně těžké :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
20070
8.9.11 08:17

Proboha anonymní a ty jsi spokojená? Takhle chceš „dožít“?

Radši budu sama v azyláku s děckama než mít doma „tohle“…

Nepochopím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1517
8.9.11 08:27

Anonym 2
Já bych tak žít teda nemohla.Nedokážu si představit,že by mi byl manžel nevěrný…asi bych se na něj nemohla podívat a co potom žít :-x

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
8.9.11 08:28

Ahoj zakladateli,je hezké že to chceš zachránit a víš jak někdy zahne chlap někdy ženská tak si myslím že je to půl na půl,ale myslím že když jí povíš že chceš začít znovu pěkně si vše vyříkat,ujasnit prostě nový vztah a uvidíš co ti na to poví.Řekni jí že jí dáš času kolik chce jen mluvit ženský jsou hrozně ukecaný,nemám s tím zkušenost jen píšu jak bych to chtěla i když si to nedokážu asi moc představit.Myslím že už kůli dětem to zkusí.No přeji hodně štěstí ať se vše dá do pořádku :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1101
8.9.11 08:33

je to je desne smutný:-(

já bych s nim taky uz nebyla mám hrdost a bylo by mi z nej na zvracení:-(..ale kdo si jaký zivot vybere..takový ho má…věřím, že pokud chlapovi chybi sex tak uteče a to je ono…nepochopim jak k človeku co jsi s nim byla a zila a stále jsi…můýeš nebo jsi mohla mit odpor k sexu? Tak proč jsi s ním zila a zustáváš s ním..hruza :zed: :zed: takovej zivot bych nechtela ani za nic na světě…ale já vím..deti.. :cry: :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
8.9.11 08:44

Anonym 2 Jsi úžasná že to takto zvládáš kůli dětem,ale já bych na to neměla myslím že pokud jeden z nich zahne jednou pak to udělá kdykoliv,takže já osobně bych na to neměla už jen to že byl s jinou a vše okolo no já mám bujnou fantazii a asi bych se zbláznila a jak to udělal podruhé už bych nedokázala odpustit.Tak hodně štěstí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama