Poluce u dospělého muže

Anonymní
7.9.11 08:59

Poluce u dospělého muže

Dobrý den,
je mi to trapné, ale už delší dobu mi to vrtá hlavou. Mají vaši muži noční poluce? Mému muži je 30let, sex máme 2-3týdně…spíše tedy 2×. A on má klidně 2×-3× do měsíce mokré pyžamo. Myslela jsem, že je to problém dospívajích chlapců a né mužů, kteří sex mají.
Jak jsou na tom prosím vaši muži?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9649
7.9.11 09:05

Memu chlapovi se to tedy nestava - nebo mi to uspesne taji! :mrgreen:
Nedelala bych z toho vedu, tak na to holt vice mysli a zdaji se mu fajn sny, pokud vim, tak to stejne jen tak neovlivni! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29643
7.9.11 09:08

Problem? :mrgreen: Co ja vim od exparteru a nejen mych, tak si poluci vsichni uzivali :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.11 09:09

Myslím, že tohle by ti neutajil-leda, že by si sám přepral pyžamo :wink: .
Proto píši sem, nechci se ho nějak hloupě vyptávat a deptat ho, aby se necítil ještě víc trapněji, než když mi dává to pyžamo.
Když jsem se ho jednou ptala, jestli se mu zdál erotický sen, tak mi tvrdil, že neví, že si nic nepamatuje a víc se v tom s ním nechci rejpat, je mě to prostě zajímá :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
9649
7.9.11 09:12

Byt tebou tak mu eroticke sny zavidim, ja je mam vice nez rada!!! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.11 09:13
asha píše:
Problem? :mrgreen: Co ja vim od exparteru a nejen mych, tak si poluci vsichni uzivali :lol:

Špatně jsem se vyjádřila. On to není problém, ale problém je to, že se většina těch chlapců cítí ráno trapně, aby to někdo nezjistil. Teď píši o chlapcích ve věku třeba 15let.
Ale napsala jsi užívali? Takže v dosplosti ji nemají? To je oč mi jde :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
9649
7.9.11 09:15

A proc ti o to vlastne tak jde? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29643
7.9.11 09:19
Anonymní píše:
asha píše:
Problem? :mrgreen: Co ja vim od exparteru a nejen mych, tak si poluci vsichni uzivali :lol:
Špatně jsem se vyjádřila. On to není problém, ale problém je to, že se většina těch chlapců cítí ráno trapně, aby to někdo nezjistil. Teď píši o chlapcích ve věku třeba 15let.
Ale napsala jsi užívali? Takže v dosplosti ji nemají? To je oč mi jde :wink:

Tak to nevim, rozhovory na tohle tema uz nejaky ten patek nevedu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.11 09:20

Nevím, prostě mě to už delší dobu zajímá. Když má dospělý muž sex, tak mi přijde divné, že má tak často poluce. A nechci se ptát jeho.
Nic víc, nic míň :nevim: Vás nikdy nic nezajímá?

• Nahlásit
  • Citovat
20554
7.9.11 09:25
Anonymní píše:
Nevím, prostě mě to už delší dobu zajímá. Když má dospělý muž sex, tak mi přijde divné, že má tak často poluce. A nechci se ptát jeho.

Mně když něco zajímá, tak se na to zeptám. Nevidím žádný problém v tom se na to manžela přímo zeptat. My spolu řešíme mnohem horší věci, než zaflákaný pyžamo… :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2117
7.9.11 09:27

nevím, poluce podle mě zmizí se zahájenim sexuálního života a to ať už s někým jiným nebo sám se sebou.

V tomto případě mi to přijde jako něco co není uplně běžné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.9.11 09:29
dalimil píše:
nevím, poluce podle mě zmizí se zahájenim sexuálního života a to ať už s někým jiným nebo sám se sebou.V tomto případě mi to přijde jako něco co není uplně běžné…

Mockrát děkuji :hug: , možná jsem to špatně formulovala, ale už se tu ze mě pokoušely udělat blázna nebo hysterku, která řeší kraviny, ale mě to opravdu zajímá. Nepříjde mi to moc normální u dospělého, sexuálně aktivního chlapa.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.9.11 09:30
peggy.sl píše:
Anonymní píše:
Mně když něco zajímá, tak se na to zeptám. Nevidím žádný problém v tom se na to manžela přímo zeptat. My spolu řešíme mnohem horší věci, než zaflákaný pyžamo… :mrgreen: :mrgreen:

No to mi sice také, ale už když ho vidím, jak mu to přijde hloupé, tak je i opravdu hloupé se v tom vrtat. Já bych se pak třeba cítila ještě hůř :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.9.11 09:31

Jéžiš! „MY“ pardón :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.9.11 09:41

Tak mému chlapovi se to nestává, ale mě sem tam jo :oops: Asi je to třeba něco jiného, ale taky se probudím až těsně před orgasmem a žádný erotický sen se mi předtím nikdy nezdá.. :nevim: A to spolu spíme denně nebo obden, takže nedostatkem sexu a orgasmů to asi nebude :roll: M.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama