Opravdu velký kočárek - korbička

333
22.4.16 08:07

Opravdu velký kočárek - korbička

Zdravím všechny maminky

Vím že toto téma už je tu rozebírané několikrát, ale vždy, když se začtu do diskuze, tak mi stejně nenacházím uspokojivou odpověď. Máme doma čtyřměsíční miminko, takového malého obříka a potřebovala bych pro ni větší korbu. Nechci ji dávat do sporťáku, dokud nesedí. Ale prosím vás, maminky, nepište mi, naší je devět měsíců a ještě se v tom vozí apod. Kamarádka má téměř roční holčičku, která je stejně velká jako naše čtyřměsíční. O co bych vás tedy chtěla poprosit a věřím, že to hodně pomůže i ostatním maminkám či budoucí maminkám, které teprve kočárek shání, protože vyznat se v té změti všech kočárků na trhu je opravdu umění. Takže má prosba:

Pokud znáte nějaký kočár s opravdu velkou (dlouhou i širokou) korbičkou, napište jaký typ kočárku a ROZMĚRY KORBIČKY VNITŘNÍ. Opravdu informace o tom, v kolika měsících se dítko vozilo u vás v hluboké korbě, není objektivní.´

Děkuji moc všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4279
22.4.16 08:12
@poirot píše:
Zdravím všechny maminky

Vím že toto téma už je tu rozebírané několikrát, ale vždy, když se začtu do diskuze, tak mi stejně nenacházím uspokojivou odpověď. Máme doma čtyřměsíční miminko, takového malého obříka a potřebovala bych pro ni větší korbu. Nechci ji dávat do sporťáku, dokud nesedí. Ale prosím vás, maminky, nepište mi, naší je devět měsíců a ještě se v tom vozí apod. Kamarádka má téměř roční holčičku, která je stejně velká jako naše čtyřměsíční. O co bych vás tedy chtěla poprosit a věřím, že to hodně pomůže i ostatním maminkám či budoucí maminkám, které teprve kočárek shání, protože vyznat se v té změti všech kočárků na trhu je opravdu umění. Takže má prosba:

Pokud znáte nějaký kočár s opravdu velkou (dlouhou i širokou) korbičkou, napište jaký typ kočárku a ROZMĚRY KORBIČKY VNITŘNÍ. Opravdu informace o tom, v kolika měsících se dítko vozilo u vás v hluboké korbě, není objektivní.´

Děkuji moc všem.

Maked lucky-86cm vnitrni delka…byla to dvojkombinace… A tuhle delku mela dcera cca v roce. Muzou se zvednout i zada aby mimco koukalo ven. Doporucuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Marie432875
22.4.16 08:14

Roan

Zdravím, teď z hlavy přesně si rozměry nevzpomenu (ale vnitřní korba cca 80×40 +-), jsou to kočárky značky Roan. Řekla bych ze jsou jedny z těch větších a ne moc drahých. Mam Roan Rialto, chlapečka taky obrika (ve třech měsících 7,2 kg a 66 cm…) zatim se vleze i s fusakem. Bez nej je to samo lepší. Kdyby se tu objevil tip na velkou levnou korbu, taky budu rada :D

• Citovat
  • Nahlásit
7531
22.4.16 08:14

Tak já ti jen napíšu, že ono jakmile začne být teplo a miminko začne víc vnímat i v tom kočárku, tak tu sportovní korbu dáš a dáš jí velmi ráda, začne být teplo a přeci jen v korbě je to teplo větší a ze sporťáku má opravdu lepší výhled i když v lehu.
Vím žes to nechtěla slyšet, nicméně ze mě mluví praxe, mám prosincové dítě a právě kvůli teplu a výhledu(nebylo pak možno nikam jít) jsem od května měla sportovní korbičku složenou do lehu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
22.4.16 08:15

Roan Marita - obě děti zimní, ještě v roce v něm u babičky spaly (neměla jsem žádné drobečky, vešly se tam taktak, ale vešly.

Sporťák ale moc hezký není, ten jsme měli X-lander.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
22.4.16 08:16

@novakova.t Prosím, prosím, nešlo o nějaký speciální typ? Já na Maked lucky koukala, protože už jsem četla, že je veliký. Ale v obchodě píší rozměry vnitřní 77×36. Což je malé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
@medunka23 píše:
Tak já ti jen napíšu, že ono jakmile začne být teplo a miminko začne víc vnímat i v tom kočárku, tak tu sportovní korbu dáš a dáš jí velmi ráda, začne být teplo a přeci jen v korbě je to teplo větší a ze sporťáku má opravdu lepší výhled i když v lehu.
Vím žes to nechtěla slyšet, nicméně ze mě mluví praxe, mám prosincové dítě a právě kvůli teplu a výhledu(nebylo pak možno nikam jít) jsem od května měla sportovní korbičku složenou do lehu

tak já mám taky obě děti zimní, ale do sporťáku jsem je fakt dala, až když seděly - v září. Roan má hlubokou prostornou korbu, bylo jim tam dobře i v létě:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56495

@poirot největší korbičky celkově mají kočárky Roan ;)
Měla jsem Kajtex Karen (81cm), Dorjan Prestige (80cm) a teď máme Adamex Galactic (78cm), šířku měli všechny 3 mezi 34-36cm. Dorjan měl výhodu, že měl možnost udělat ze sporťáku hluboké lůžko, které mělo 90cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
22.4.16 08:17

@medunka23 Když ty sporťáky nejdou úplně do lehu a já trávím venku na procházkách dost času, tak jí nechci dávat na nerovno ( :-) ), když ještě sama nesedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Marie432875
22.4.16 08:17

Doplnění-tak Roan Rialto je menší, 76×32, Roan Marita 86×38

• Citovat
  • Nahlásit
333
22.4.16 08:19

@tezi @danik já na ty Roan koukala a původně chtěla, ale bylo mi to rozmluveno manželem a mámou. Teď oba říkají, no to je divné, za chvíli se ti tam nevejde :-) :zed: No jo, nechala jsem si poradit :-) Ale třeba existuje ještě něco většího :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5375
22.4.16 08:19

@poirot zkuste polské kočárky ty mají velké korbičky okolo těch 86cm a široké jsou taky dost. Taky jsem měla větší dítě a v 8mesicich se my vlezlo pekne do Camarela Q12, ale ten jen už na bazarku. Jinak třeba Prampol, Camarelo, Tako, Dorjan. A pak mě ještě napadly kočárky s vložnou taškou že jsou doat velké, jen v těch značkách se moc neorientuju :). Tqk snad vyberete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
22.4.16 08:21
@poirot píše:
@medunka23 Když ty sporťáky nejdou úplně do lehu a já trávím venku na procházkách dost času, tak jí nechci dávat na nerovno ( :-) ), když ještě sama nesedí.

tak já mám firkon a tam to právě jde, já měla uřvané dítě a když neviděla, tak to byl na procházce očistec, a jsem z města a fakt mi i přišlo že jak byl ten sporťák, tak jí to tam líp profukovalo, hlavně když jsem zezadu nechala jen síťku. Jinak je pravda, že i ten firkon je prostorný, ale rozměry nevím, když jsem viděla u sousedky bugaboo, tak jsem si říkala že by se tam malá teda nevešla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5023
22.4.16 08:21

Mám Roan Marita, malá má 60cm a mám pocit, že se tam vejde 3krat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
22.4.16 08:22

@poirot tak manžel byl nadšený hned, jak jej viděl (i celá rodina a okolí. Teď už je to běžný kočárek, my jej kupovali před 9 lety, to teprve začínal:-). Jen jsem jej zrovna upozornila, že se sporťákem jezdit nebudu (nakonec jsem s ním jezdila v zimě, protože sportovní korbička jde nastavit tak, že dítě bylo čelem ke mně, což X-lander neměl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat