Ošetřování dítěte

Anonymní
9.3.20 14:40

Ošetřování dítěte

Ahoj všem, mám jít na operaci a doma mám roční dceru. Zajímalo by mě, zda má manžel nárok na ošetřování. A kdo mu ho vystaví? Jestli nemocnice, kde budu nebo můj ošetřující lékař? Pokud nemocnice tak se automaticky ukončí v den propuštění nebo ho můžou prodloužit, aby se manžel ještě staral než se zotavím? Děkuji za rady moje Dr. má dovolenou tak nemám kam volat :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1048
9.3.20 14:43

Ja když byla v nemocnici tak mi ho vystavili tam. Ukončili ho v den propuštění s tím, že si mám kdyžtak skočit k praktickému a vystaví další. Ale všude to je určitě jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20016
9.3.20 14:54

Vystavoval mi nemocnice a ukončovala dnem odchodu, pak PL

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
11.3.20 06:30
@Oliverka28 píše:
Ja když byla v nemocnici tak mi ho vystavili tam. Ukončili ho v den propuštění s tím, že si mám kdyžtak skočit k praktickému a vystaví další. Ale všude to je určitě jinak.

Mělo by to tak být všude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
22.3.20 09:55

Ošetřování

Ahoj mám dotaz, mám ošetřování na dítě a teď by mělo být schváleno neomezené ošetřování pokud vím do doby než otevřou školky a školy, ale jak je to v případě že máme školku otevřenou?
Můžu mít ošetřování taky neomezeně nebo jen na těch 9 dní??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
22.3.20 10:06

@neonqa to ti skolka asi nevyda potvrzeni o uzavreni, kdyz je otevrena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
22.3.20 10:11

Já to mám právě napsané od Dr. Ale děkuji. Tak to budu mít bohužel jen na 9 dní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10555
22.3.20 10:14
@neonqa píše:
Já to mám právě napsané od Dr. Ale děkuji. Tak to budu mít bohužel jen na 9 dní…

Ono je možné, že do té doby školka zavře a budeš pak moct přejít na OČR od školky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama