Koronavirus a názor druhých

154
9.3.20 10:55

Koronavirus a názor druhých

Zdravím Vás dámy. Jaký máte názor na koronavirus sobeckost a bezohlednost lidí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2773
9.3.20 10:56
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
9.3.20 10:58

Děkuji, jsem tu nová a zajímal mě čistě názor lidi.
Já mám tetu v Itálii a je to tam prý strašné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29828
9.3.20 11:02

@Lucy199 V čem presne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
9.3.20 11:05

Říkala, že tam umírá spousty lidí, jsou tam zavřené školy…má tam syna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
9.3.20 11:06

A pojdme do toho. Kazdy uzivatel emimina MUSI povinne denne zalozit aspon jednu debatu na koronavir :roll: tak sup. Jinak totiz nebudeme mit nikdo relevantni informace. Boha meho i jeho, hodte nohy na stul a klid.
Nebo pokud jste vsici tak pokaknuty strachy tak to vam tohle internetovy tlachani pomuze?? Jako ldyz napisu na net o koronaviru tak jsem ochranena nebo jak??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5443
9.3.20 11:08
@Lucy199 píše: Říkala, že tam umírá spousty lidí, jsou tam zavřené školy…má tam syna.

No „spousty“. Stačí aby měl člověk pozitivní test a i když byl v posledním stádiu rakoviny a umřel by na to do měsíce apod. tak umřel na koronavirus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29828
9.3.20 11:09

@Khalesi tak to tady necti, jednoducha rada ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
9.3.20 11:09
@Khalesi píše:
A pojdme do toho. Kazdy uzivatel emimina MUSI povinne denne zalozit aspon jednu debatu na koronavir :roll: tak sup. Jinak totiz nebudeme mit nikdo relevantni informace. Boha meho i jeho, hodte nohy na stul a klid.
Nebo pokud jste vsici tak pokaknuty strachy tak to vam tohle internetovy tlachani pomuze?? Jako ldyz napisu na net o koronaviru tak jsem ochranena nebo jak??

Mě zajímal pouze názor :) co si o tom lidé myslí, ne to, co o tom ví. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3902
9.3.20 11:11
@Khalesi píše:
Nebo pokud jste vsici tak pokaknuty strachy tak to vam tohle internetovy tlachani pomuze?? Jako ldyz napisu na net o koronaviru tak jsem ochranena nebo jak??

Každý den x nových diskuzí tady ohledně koronaviru. Už jsem si říkala, že by se mělo založit nové fórum ekoronavirus.cz - doména je stále volná. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
9.3.20 11:11

Když se Vám podobné diskuze nezamlouvaji, proč do tohohle tématu vůbec vstupujete a komentujete? Tak to nečtete :)..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2619
9.3.20 11:12

Já myslím, že ten správný „večírek“ s koronavirem nás teprve čeká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2619
9.3.20 11:13
@berusa.m píše:
Každý den x nových diskuzí tady ohledně koronaviru. Už jsem si říkala, že by se mělo založit nové fórum ekoronavirus.cz - doména je stále volná. :mrgreen:

Tak hurá do toho. Můžeš začít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
9.3.20 11:16

Taky si myslím, že to teprve začne, až to bude ve vašem městě :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5706
9.3.20 11:26

Tak kdyz me nejake tema nezajima, tak ho nectu a nelezu tam nadavat.Je tu na vyber spousta temat, tak proc se ti odpurci nerealizuji tam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama